Geriausių visos nakties atstatomųjų plaukų kaukių receptai

Įprastos plaukų kaukės, naudojamos prieš galvos trinkimą 15-20 minučių, gali padėti atgaivinti jūsų plaukus, tačiau kaukės naudojimas per visą naktį turi daug didesnį efektą. Ir ypač tada, kai jūsų plaukai yra sausi bei garbanoti, praradę savo natūralų blizgesį ir elastingumą.

 

Jei jūs reguliariai dažotės plaukus ir naudojate karštas plaukų formavimo priemones – plaukų kaukė visai nakčiai duos žymiai daugiau naudos jūsų plaukams, nei ta, kurią naudojate vos kelias minutes. Sužinokite, kaip pasigaminti geriausias „visos nakties“ plaukų kaukes namų sąlygomis!

 

KAIP NAUDOTIS PLAUKŲ KAUKĖMIS VISAI NAKČIAI

 

Nesvarbu kokią „visos nakties“ plaukų kaukę jūs naudosite savo plaukų atstatymui, tačiau yra keli svarbūs patarimai, kurie pravers jums šios procedūros metu.

 

Geriausias metas naudoti gaivinamąsias naktines kaukes plaukams – ką tik išsitrinkus galvą ir švelniai nusausinus plaukus rankšluosčiu.

 

Pasistenkite tolygiai paskirstyti visą kaukės masę ant plaukų ir nepraleiskite progos pamasažuoti savo galvos odą! Visų pirma, pradėkite daryti galvos skalpo masažą – tai pagerins kraujotaką ir turės teigiamą poveikį jūsų plaukų šaknims, tuomet pradėkite pirštais šukuoti savo plaukus (niekada nedarykite to šukomis) ir įsitikinkite, jog kaukė pasiskirstė ant visų plaukų.

 

Naudodamos trumpalaikes plaukų kaukes – įvyniokite plaukus į rankšluostį. Tačiau norėdamos atlikti šią „visos nakties“ procedūrą plaukams – geriau rinkitės dušo kepurėlę ir saugiai sukiškite visus plaukus į ją. Jei ir su ja jaučiatės nesaugiai bei bijote, jog miego metu ištepsite pagalvę, geriau pakeiskite jos užvalkalą, kad kaukėje naudojami aliejai netyčia jos neišteptų amžiams.

 

„VISOS NAKTIES“ PLAUKŲ KAUKĖ IŠ PIENO IR MEDAUS

 

Vienas paprasčiausių būdų suteikti jūsų pavargusiems plaukams žvilgesio – naudoti dviejų ingredientų kaukę, kurią pasigaminsite akimirksniu.

 

Jums reikės:  1 šaukšto ekologiško medaus ir stiklinės natūralaus pieno.

 

Kai viską išmaišysite, tolygiai paskirstykite gautą masę ant plaukų ir užsimaukite dušo kepurėlę – teliks mėgautis šilkiniais bei švelniais plaukais ryte.

 

ALYVUOGIŲ ALIEJAUS IR ALIJOŠIAUS NAKTINĖ KAUKĖ PLAUKAMS

 

Ypač tyro alyvuogių aliejaus naudojimas jūsų plaukams yra pakankama pagalba pavargusiems plaukams, bet jei jį sumaišysite su alijošiumi bei kiaušinio tryniu, gausite vieną geriausių plaukų kaukių, kurią galite pasidaryti pačios.

 

Sumaišykite 3 šaukštus alyvuogių aliejaus, 4 šaukštus alijošiaus minkštimo ir 2 šaukštus žalio kiaušinio trynio.

 

Pašildykite alyvuogių aliejų mikrobangų krosnelėje 10 sekundžių prieš maišant jį su kitais produktais, o sumaišius visus ingredientus, paskirstykite gautą masę ant plaukų ir laukite puikių rezultatų jau po vienos nakties.

 

NAMINĖ PLAUKŲ KAUKĖ IŠ KOKOSO ALIEJAUS, KIAUŠINIO BALTYMO IR MIGDOLŲ ALIEJAUS

 

Atsikratykite sausų plaukų požymių naudodamos šią puikią naminę kaukę.

 

Jums reikės:  2 šaukštų kokoso aliejaus, 3 šaukštų kiaušinio baltymo ir 4 šaukštų migdolų aliejaus.

 

Jeigu jūsų plaukai labai stipriai pažeisti, galite ją naudoti net kelias dienas iš eilės, nesulaukdamos jokio šalutinio poveikio.

 

NAMINĖ RICINOS ALIEJAUS IR ALAUS PLAUKŲ KAUKĖ VISAI NAKČIAI

 

Net ir vienas šaukštas ricinos – puikus drėgmės šaltinis jūsų plaukams. Tačiau patariama jį naudoti kartu su kitais ingredientais, kad jūsų plaukai atrodytų nuostabiai – pridėkite 1 šaukštą alaus, 1 kiaušinio trynį ir 1 šaukštą medaus.

 

Naudokite šį mišinį norėdamos išgauti geriausią naktinės plaukų kaukės variantą ir netrukus jūs pamatysite didžiulį skirtumą, kaip gerai jūsų plaukai ėmė atrodyti.

 

BRAŠKIŲ IR VITAMINO E NAKTINĖ PLAUKŲ KAUKĖ

 

Sumaišykite 2 vitamino E aliejaus kapsules su 5 šaukštais braškių sulčių, pridėkite 1 šaukštą grietinėlės ir 1 šaukštą medaus – taip jūs gausite puikią plaukų gelbėjimo priemonę, kuri suteiks drėgmės bei natūralaus blizgesio jūsų nualintiems plaukams.

 

BANANŲ IR MIGDOLŲ ALIEJAUS KAUKĖ

 

Migdolų aliejus turi tokias pačias savybes kaip ir alyvuogių aliejus ar ricina, tad norėdamos pagydyti savo plaukučius, gamindamos namines plaukų kaukes, turėtumėte naudoti ir jį. Sumaišiusios jį su trintais bananais gausite vieną geriausių kaukių savo plaukams: priklausomai nuo banano dydžio, įlašinkite 3-4 lašus migdolų aliejaus ir visą šį puikiausią mišinį užtepkite sau ant plaukų naktinei grožio procedūrai.

 

MOLIŪGO IR MEDAUS NAMINĖ NAKTINĖ PLAUKŲ KAUKĖ

 

Dar vienas puikus maisto produktas jūsų plaukams yra moliūgas – turtingas antioksidantais bei mineralais. Norėdamos pasigaminti giliai maitinančią ir puoselėjančią plaukų kaukę namų sąlygomis, turite sumaišyti stiklinę moliūgo tyrės su 2 šaukštais natūralaus medaus. Teliks laukti ryto!

 

AVOKADO, NATŪRALAUS JOGURTO IR BANANŲ NAMINĖ PLAUKŲ KAUKĖ

 

Natūralus jogurtas yra dar vienas ingredientas, puoselėjantis jūsų plaukus. Pridėkite avokado su bananu ir gausite galingą drėgmės bombą savo plaukams.

 

Jums prireiks:  4 šaukštų natūralaus jogurto, 3  šaukštų trinto avokado ir vidutinio dydžio trinto banano šiam puikiam naminės plaukų kaukės receptui, kuris puikiausiai tiks, norint atjauninti bei pagražinti savo plaukus.

Rašyti komentarą