Pavasarinės striukės, skirtingoms progoms: kokią pasirinkti?

Tarp kaustančio šalčio ir karščiu alinančių dienų, bent kelis mėnesius per metus, sulaukiame pavasario. Jis pasižymi permainingais orais, kuriuos padeda įveikti tinkama apranga. Vienas iš pagrindinių moteriškos, pavasarinės aprangos elementų – pavasarinė striukė. Iš esmės, striukės moterims, o taip pat ir vyrams, į lytis šiuo aspektu tikrai nereikėtų skirstyti, yra būtinos ir labai reikalingos, ne tik pavasariui, bet ir žiemai, rudeniui. Tai jos apsaugo nuo vėjo, šalčio, lietaus ir kitokių kritulių. Tiesa, šiame straipsnyje visą dėmesį skirsime pavasarinėms, moteriškoms striukėms. Pastarosios pasižymi įvairiausiais stiliais, dizainais, o ką jau kalbėti apie medžiagas, spalvas ir kitas ypatybes. Toks platus pasirinkimas, žinoma, yra tikrai naudingas, kadangi, kiekviena, net pati išrankiausia dama, gali rasti sau tinkančią, patinkančią ir prie stiliaus labiausiai derančią pavasarinę striukę. Žvelgiant iš kitos pusės, iš tokios gausos, pasirinkti vieną, vienintelę ir tinkamiausią gali būti tikrai sunku. Dėl to, renkantis itin svarbu atsižvelgti į tai, kokiai progai striukė bus skirta. 

 

Profesionaliam ir formaliam įvaizdžiui – paltai ir lietpalčiai 

 

Pavasarinės striukės moterims yra ko ne svarbiausias, pereinamojo laikotarpio rūbas. Jos privalo ne tik sėkmingai ir stilingai papildyti moters garderobą, bet ir tinkamai apsaugoti nuo nenuspėjamų pavasario orų. Tačiau, naudinga žinoti ir tai, kad pavasarinės striukės būna skirtingos ir yra tinkamos skirtingoms progoms, paskirtims. Pradėti reikėtų nuo formalių, profesionalių progų. Na, o joms labiausiai tinka ne kas kitas, o klasikinis, nesenstantis – lietpaltis arba paltas. Dažnu atveju, pavasarinės striukės pasižymi sportiškumu, o siekiant pasipuošti, jos tikrai netiks. Tad, plonas, pavasarinis paltas, lietpaltis bus geriausias pasirinkimas. Su juo galėsite keliauti ne tik į vakarėlį, bet ir į įvairias šventes, darbą. Dažniausiai, jie yra surišami diržu, per juosmenį, turi daug kišenių. Tačiau, galima rasti ir kitokių dizainų paltų ir lietpalčių. 

 

Pavasarinės striukės kelionėms ir aktyviam laisvalaikiui 

 

Aktyviam laisvalaikiui, kelionėms būtinos itin patogios pavasarinės striukės. Labai svarbu, tokiai paskirčiai skirta striukė būtų lengva, tačiau, nepraleistų vėjo, būtų neperpučiama. Taip pat, praktiškas pasirinkimas bus ir vandens nepraleidžiančios, jį atstumiančios striukės, kurios garantuos sausumą ir komfortą, net lyjant lietui. Dažniausiai, panašaus tipo būna ir sportinės, pavyzdžiui, bėgiojimui skirtos striukės. Naudinga, jei jos yra laisvos, neaptemptos ir nevaržančios judesių. Tokiu būdu, su jomis bus lengva ir patogu judėti, vaikščioti, bėgti. 

 

Vakarėliams ir laisvalaikiui – laisvo ir neįpareigojančio stiliaus striukės 

 

Nei viena mergina ar moteris neleis sumeluoti, kad pavasaris yra neįsivaizduojamas be klasika tapusios – odinės striukės. Tai pavasarinė, lengva striukė, kuri puikiai dera prie daugybės stilių, tipų drabužių. Ji puikiai tiks tiek vakarėliui, prie suknelės, tiek laisvalaikiui, prie paprastų džinsų. Laisvalaikiui, taip pat, puikiai tinka ir džinsiniai švarkai, marškinių tipo striukės. Būtent marškinių tipo striukės, pastaraisiais metais, yra itin populiarios ir madingos. Tokios lengvos, odinės, marškinių, švarkų tipo striukės pasižymi laisvumu, savo stiliumi neįpareigoja. Tiesa, naudinga paminėti, kad tokios pavasarinės striukės yra tinkamesnės šiltesniems orams, kadangi, yra tikrai lengvos ir plonos. 

 

Lietingoms dienoms – neperšlampamas lietpaltis 

 

Pavasarį būtų sunku įsivaizduoti be lietaus. Jis būna dažnas, gausus, o tai reiškia, kad bet kokia pavasarinė striukė nesugebės nuo jo apsaugoti. Tokiomis dienoms, kai dangus atrodo prakiuręs, geriausiu pasirinkimu gali tapti neperšlampami lietpalčiai. Jie yra gaminami iš neperšlampančių, neperpučiamų medžiagų. Tai reiškia, kad išėję į lauką ne tik nesušlapsite, bet ir nesušalsite. Geriausia lietpalčių savybė – įvairios ir ryškios spalvos, kurios suteikia aprangai ir stiliui daugiau nuotaikingumo, išskirtinumo ir tikrai pagyvina net ir pačią lietingiausią dieną. 

 

Atminkite, kad renkantis pavasarinę striukę be galo svarbu atsižvelgti į savo stilių ir poreikius. Derinkite striukę prie turimo garderobo, progų ir paskirčių – niekada neapsiriksite. Na, o jei nežinote kur rasti gražių ir stilingų pavasarinių striukių – varle.lt svetainėje rasite itin didelį jų asortimentą. Čia visada žemos kainos! Apsilankykite ir išsirinkite gražiausią, kokybiškiausią ir pačią stilingiausią pavasarinę striukę! Akcijų metu madingas pavasarines striukes galima įsigyti dar pigiau!