Dienos horoskopas: vasario 13 d.

AVINAS

 

Jau ilgą laiką tvyrojusi įtampa šeimoje šiandien „sprogs“. Bus daug emocijų, išsakytų nuoskaudų. Išsikalbėkite, atsiprašykite ir užmirškite. Jei stengsitės visi – viskas išsispręs.

 

JAUTIS

 

Jaučiatės esantys kryžkelėje, nežinote ką pasirinkti. Kad nepalinktumėte į neteisingą pusę, reiktų vengti jau suplanuoto susitikimo.

 

DVYNIAI

 

Šiandien jaučiatės išsunkti, lyg ir sergantys, tad net nemėginkite savęs įtikinti, jog taip nėra. Skirkite laiko sau ir pasilsėkite, kad ši savijauta neužsitęstų.

 

VĖŽYS

 

Jūs su savo antrąja puse puikiai suprantate vienas kitą, norai – vienodi ir darnūs. Viskas, rodos, tobula. Pasinaudokite proga ir kuo daugiau laiko praleiskite kartu besimėgaudami vienas kitu.

 

LIŪTAS

 

Šiandien pasistenkite skirti laiko savišvietai: paskaitykite knygą, pažiūrėkite gerą filmą. Per skubėjimą ir darbus visai neskiriate laiko sau. Ištaisykite tai.

 

MERGELĖ

 

Diena bus pilna netikėtumų ir malonių staigmenų. Sulauksite seniai regėtų svečių, kurie turės jums ką pasiūlyti. Nedvejokite ir pramogaukite su jais kartu.

 

SVARSTYKLĖS

 

Būkite drąsūs: įgyvendinkite tai, kas jau senai sukosi jūsų galvoje. Viskas pasiseks. Žvaigždės tam palankios.

 

SKORPIONAS

 

Jums jūsų vieno nuomonė atrodo teisinga. Tačiau nebūkite tuo tikri. Atsižvelkite į mylimųjų ir artimųjų patarimus. Jie nori jums gero.

 

ŠAULYS

 

Šiandien jūs lyg nervų kamuolys. Geriau emocijų neskleiskite ir stenkitės neįsiaudrinti. Susikaupusią energiją verčiau skirkite sportui.

 

OŽIARAGIS

 

Nebeslapukaukite – savo mylimajam papasakokite viską, kas jums neduoda ramybės. Nebijokite likti nesuprastas. Galimas daiktas, kad pasiseks loterijoje.

 

VANDENIS

 

Šiandien nesiimkite naujos veiklos. Pasverkite savo galimybes ir pasiryžimą prieš imdamasis permainų.

 

ŽUVYS

 

Vienam jūsų draugui reikia dvasinės paramos. Būkite tvirtas ir visažinantis, ar bent jau toks atrodykite. Iš jūsų laukiama ne verksmingos užuojautos, o pavyzdžio, kuriuo būtų galima sekti.

Rašyti komentarą