Kategorija
Produktai
Tags
Buitinė chemija, DOVANA

The Monday Girl  rekomenduoja: Galbūt tai yra susiję su vadinamuoju „lizdo sukimo“ sindromu, nors jis, kiek teko girdėti, atsiranda pačioje nėštumo pabaigoje ir susijęs su namų tvarkymųsi, bet aš dabar pradėjau labai rūpintis ne tik gamtoje esančiomis šiukšlėmis ir plastiku, o ir ekologiškais produktais. Jaučiu, kaip svarbu, kad buitinėje chemijoje ir skalbimo priemonėse nebebūtų jokių alergijas galinčių sukelti kvapiklių, nes tuoj į mūsų namus atkeliaus mažytis gyventojas.

 

Nėštumo metu pradėjau rinktis ekologiškus produktus, ne išsimtis ir buitinė chemija. Itin pamėgau Attitude produktus, kuriuos įsigyti galima el-bioteka.lt parduotuvės. Pasitikiu BIOTEKA parduotuvėmis ir jų prekėmis.

Šiuo metu naudoju indų ploviklį Attitude Eco-Friendly Diswashing liquid“ tai yra ekologiškas ir aplinkai draugiškas produktas. Sertifikuota EcoLogo®. Tinka veganams.

 

Taip pat, kadangi jau pradėjau skalbti vaikiškus drabužėlius ir krautis lagaminą į ligoninę, taip pat džiaugiuosi nauju atradimu: „Attitude Eco-Friendly Laundry Detergent Wildflower“ skystuoju skalbikliu. Jokio aitraus kvapo po skalbimo, viskas tiesiog dvelkia natūralumu 🙂 Ką dar labai noriu paminėti, tai kad, šis produktas yra be fosfatų, baliklių, fermentų. Biologiškai skaidus! (Vau!)

Visus šiuos ir kitus ATTITUDE produktus įsigyti galima BIOTEKA ir el-bioteka.lt parduotuvėse.

____