Kategorija
Produktai
Tags
DOVANA, Kosmetika

The Monday Girl  rekomenduoja: Dr. Hauschka lūpų blizgis (nr: 03 BLACKBERRY) – mano atradimas Dr. Hauschka kosmetika! Pirmiausia pagyrų nusipelnė šis lūpų blizgis. Nors dėl karantino ir kaukių dėvėjimo retai pasitaiko proga pasidažyti lūpas, tačiau turėdama nėščiosios fotosesiją naudojau būtent šį lūpų blizgį. Labai lengvai tepėsi, maloni tekstūra, ilgai laikosi (o ir nusivalo tolygiai, nepalikdama plėmų ant lūpų).

Jį įsigyti galima BIOTEKA ir el-bioteka.lt parduotuvėse. Šį blizgį rasite čia

____

Lūpų blizgis suteikia lūpoms malonaus stangrumo ir gražaus spalvinio blizgesio. Su mineraliniais pigmentais ir vaistinių augalų, ypač perluočių, ekstraktais bei mangų sviestu ir dygliuotųjų šaltalankių aliejumi. Išsaugo drėgmę ir stangrina lūpas.

 

Dr. Hauschka makiažo priemonės, pagamintos su mineraliniais pigmentais ir vaistinių augalų ekstraktais, yra sertifikuotos tarptautiniu natūralios kosmetikos kokybę žyminčiu sertifikatu NATURE ir, žinoma, jose nėra sintetinių kvapiųjų medžiagų ir konservantų. Visi atspalviai – tai gamtoje randamos spalvos ir atspalviai, kurie atrodo labai natūraliai bei atskleidžia kiekvienos moters grožį.

____

 

Dr. Hauschka dekoratyvinės kosmetikos ieškokite ir išsirinkite čia.