Pavasario iššūkis: Summer body until THIS summer

Labas! Su kalendoriniu pavasariu! Kiek kartų stebėdama atostogaujančias moteris, kurios gali džiaugtis gražiomis kūno linijomis, kartojai sau „o jau kitą vasarą, aš tikrai būsiu lieknesnė“. Bent jau man taip buvo ne kartą. Ir kitą vasarą kartodavau tą patį – lyg kokią mantrą. Atėjo metas pokyčiams! Todėl metu sau iššūkį „Summer body until THIS summer“!

 

Iš tiesų aš kasmet, galvodama Naujųjų Metų rezoliucijas įsitraukdavau „numesti svorio“ užduotį prie metinių tikslų. Ir kartais geriau, kartais prasčiau tai pavykdavo bent kuriam laikui. Tačiau šis iššūkis ne vien apie svorį ir jo netekimą. Visa tai skirta meilei sau. Bent jau aš save ir savo kūną labiau myliu tada, kai esu lieknesnė. Galbūt, tai atrodo paviršutiniška, nes juk „ne grožis svarbiausia“ ir aš su tuo 100% sutinku. Tačiau viršvoris gali sukelti (ir sukelia) įvariausių psichologinių problemų, jau nekalbant apie sveikatą.

 

Iš karto turiu pasakyti, kad nesu nei mitybos, nei sporto specialistė, tačiau ateinančius 3 mėnesius skirsiu sportui, sveikesnei mitybai, rūpinimuisi savo grožiu tiek vidiniu, tiek išoriniu. Todėl sekdami mano dienoraštį/blogą/straipsnius sužinosite kaip aš visa tai pritaikau praktiškai ir pasidalinsiu savo patirtimi.

 


 

Mano kelionę galite sekti šiame portale www.grozioguru.lt/the-monday-girl bei mano instagrame.

 


 

Savo kelionę „summer body“ link pradėjau jau šių metų pradžioje, kai į savo kasdienybę įtraukiau fitness bokso treniruotes 2-3 kartus per savaitę. Paskutines kelias savaites sporto ir judesio įtraukiau dar daugiau, kad organizmui nebūtų didelio šoko. Kadangi maitinu kūdikį krūtimi, jokių drastiškų svorio metimo būdų neketinu imtis, todėl viskas apgalvota ir palengva.

 

Pagrindiniai dalykai, kurių imsiuosi nedelsiant: 

 

  • Sporto treniruotės/mankštos 5 kartus per savaitę. Kiekvieną pirmadienį pasidalinsiu savo praeitos savaitės progresu ir aptarsiu treniruotes, kokias turėjau.
  • 10 tūkstančių žingsnių. Pasaulio sveikatos organizacija nurodo, jog 10 tūkst. žingsnių yra minimali riba, kiek turėtų suaugęs žmogus nužingsniuoti kasdien.
  • 3 litrai vandens kasdien. Vanduo yra itin svarbus mūsų organizmui. Deja, neretai pamirštame išgerti reikiamą kiekį vandens.
  • Jokių saldumynų. Pridėtinio cukraus produktuose stengsiuosi vengti, tačiau didžiausią dėmesį skirsiu tam, kad nepalūžčiau ir nesuvalgyčiau puskilogramio saldumynų.
  • Mažesnės porcijos. Kadangi turime 9 mėnesių kūdikį namie ir vyras dirba iš namų, tai virtuvėje prie puodų užtrunku nemažai laiko, todėl gaminti skirtingų patiekalų kiekvienam šeimos nariui neturiu jokio noro. Todėl laikysiuos taisyklės „viskas galima su saiku“.
  • Protarpinis badavimas. Badavimas skamba baisokai, tačiau tokį jau turime pavadinimą 🙂 Iš tiesų nevalgyti 16 valandų man yra nesunku, o tai, mano nuomone, yra labai sveika mūsų organizmui. Todėl 16 val. nevalgymas tikrai neproblema.
  • Šeštadienis – šventa diena. Mūsų šeimoje šeštadieniai yra šventė. Pasidarome sočius pusryčius, vakarais užsisakome kokio nors skanaus maisto į namus. Stengsiuosi nepersivalgyti, tačiau šios tradicijos neketinu atsisakyti. Lai tai būna mano cheat day.

 


 

Kiti dalykai, kurių nenoriu pamiršti:

 

  • rūpinimasis savo oda, plaukais – todėl tikrai pasidalinsiu grožio produktų atradimais;
  • tobulėjimas ir skaitymas – pasidalinsiu savo atrastomis, skaitomomis knygomis, klausomais podcastais, atrastais kursais ir pan.

 

 

Įdomu kaip man seksis? Norite prie iššūkio prisijungti ir jūs?

Draugaukim Instagrame,

XOXO,

Ieva – Monday Girl