Savaitės horoskopas: balandžio 15-21 d.

Kokia bus ateinanti savaitė? Gal žvaigždės lems naujas pažintis, galbūt finansinę sėkmę, o gal teks apsišarvuoti geležine kantrybe?

 

Avinas

 

Pirmoje savaitės pusėje apsišarvuokite kantrybe. Dėl kolegų neveiklumo gali strigti darbo reikalai, o ir asmeniniuose santykiuose tvyros įtampa. Jums teks daug ką spręsti, tačiau teigiamų rezultatų kol kas nejausite. Tikėtina, kad iš artimų žmonių sulauksite pagalbos ar gero patarimo. Vertėtų išanalizuoti praeities klaidas ir padaryti atitinkamas išvadas ateičiai. Savaitgalį pasiteisins veikla susijusi su namų ir buities atnaujinimu.

 

Jautis

 

Pirmoji savaitės pusė aktyvi ir palanki bet kokiai veiklai. Problemos spręsis itin greitai ir paprastai, užstrigę darbai pajudės iš mirties taško. Antroji savaitės pusė kiek ramesnė darbe, tačiau “karšta” asmeniniuose santykiuose, vienišiems ženklo atstovams žadanti intriguojančias pažintis ar susitikimus. Tačiau šeimas turinčius Jaučius turime perspėti: paslaptingi bei viliojantys meilės susitikimai, nors ir suteikia malonių pojūčių, bet tikėtina, kad bus atskleisti ir pridarys nemažai rūpesčių.

 

Dvyniai

 

Šią savaitę būsite itin energingi ir veiklūs. Pirmoje savaitės pusėje būkite atidesni tvarkydami finansinius reikalus. Taip pat gerbkite aplinkinius, išklausykite jų nuomonę ir nesistenkite pasirodyti reikšmingesni už juos. Antroje savaitės pusėje į Jūsų gyvenimą gali sugrįžti žmogus su kuriuo jau išsiskyrėte. Savaitgalį žvaigždės pataria leisti laiką su šeima, tai suteiks nemažai džiaugsmo.

 

Vėžys

 

Šią savaitę būkite kantresni tvarkydami darbinius reikalus. Dabar tinkamas laikas naudingų pažinčių mezgimui ir jau turimų dalykinių ryšių stiprinimui. Venkite intrigų, į kurias kažkas jus bandys įtraukti, nesivelkite į apkalbas, nes tokia veikla gali atsisukti prieš jus. Sėkmę gali atnešti komandinė veikla, naujos pažintys ir bendradarbiavimas. Savaitės pabaigoje į Jūsų gyvenimą gali sugrįžti žmogus su kuriuo jau išsiskyrėte.

 

Liūtas

 

Nepaisant to, kad bus nelengva išsaugoti sklandžius santykius su aplinkiniais, šią savaitę tikėtinos mažos, tačiau ryškios, pergalės darbe. Pirmoje savaitės pusėje galite sulaukti gerų naujienų, bet tikėtina, kad jos bus truputį perdėtos. Antradienį ar trečiadienį tikėtini naudingi pasiūlymai, kuriuos būtinai turite apsvarstyti ir pasverti, kad nepraleistumėte puikių galimybių. Savaitgalį svarbu būti taktiškiems, saugoti savas ir svetimas paslaptis.

 

Mergelė

 

Pirmoje savaitės pusėje darbas pasiglemš didžiąją dalį Jūsų laiko ir pastangų. Gali spręstis svarbūs Jūsų karjeros klausimai. Antroje savaitės pusėje pasistenkite atsiriboti nuo smulkių kasdienių darbų ir pažiūrėkite į savo veiklą iš šalies. Savaitgalį norėsite pasiausti iš širdies, tačiau tai gali paploninti Jūsų piniginę, tad, jeigu Jūsų finansinė padėtis nėra ideali, truputėlį pristabdykite.

 

Svarstyklės

 

Turėtų sektis meilės reikaluose. Netikėtai galite sutikti žmogų, kuriam jaučiate šiltus jausmus. Galbūt laikas parodyti, kad jam esate neabejingi? Antroje savaitės pusėje nepažįstamų žmonių patarimai gali labai praversti. Jeigu kyla gerų idėjų ar minčių, užsirašykite jas, o dar geriau iš karto imkitės darbo, neatidėliokite ateičiai. Savaitgalį teks derintis prie kitų žmonių.

 

Skorpionas

 

Tikėtinas psichologinis spaudimas. Gali apimti jausmas, kad nevaldote situacijos ir tai jus labai erzins. Nesikarščiuokite, nes greit “priskaldysite malkų”, stenkitės dirbti komandoje, neskubinkite įvykių ir nekelkite streso aplinkiniams. Palanku užsiimti veikla susijusia su kūryba. Būkite santūresni su nepažįstamais ar mažai pažįstamais žmonėmis, nes galite sukelti apkalbas, kurios turės neigiamų pasekmių ateityje. Savaitgalį daugiau laiko skirkite šeimai ar asmeniniams reikalams.

 

Šaulys

 

Pirmoji savaitės pusė rami, tinkama pasirūpinti savimi ir savo artimaisiais. Būsite svajingai nusiteikę, kursite ateities planus ir atnaujinsite ryšius. Laisvalaikis, praleistas su draugais, padės išgyventi iškilusius sunkumus, o gal net ir praplės pažįstamų ratą. Antroji savaitės pusė kur kas aktyvesnė, gali būti, kad teks išvykti į kelionę ar komandiruotę. Taip pat tikėtini labai įdomūs įvykiai asmeniniame gyvenime, ypač vienišiems Šauliams.

 

Ožiaragis

 

 

Šią savaitę galite sulaukti įtakingo asmens dėmesio. Taip pat tikėtinas geras įvertinimas moksle, veikloje susijusioje su teise arba perspektyvus pasiūlymas iš įtakingo asmens. Tačiau jeigu jūsų darbas susijęs su išsamia analize, skaičiavimais ir tikslumu, tokiu atveju galimos apmaudžios klaidos. Tad būkite atidūs.

 

Vandenis

 

Šią savaitę būsite nusiteikę itin žaismingai, gali apimti didelis noras gundyti priešingos lyties atstovus. Jeigu jau turite gyvenimo palydovą (palydovę), gali apimti noras daryti jam spaudimą kažkokiu jums svarbiu klausimu. Svarbiausia nepersistenkite ir elkitės garbingai. Antroje savaitės pusėje gali kilti idėjų kaip greičiau įvykdyti planus, pasiekti užsibrėžtus tikslus. Jeigu neskubėsite jų įgyvendinti, tai bent jau užsirašykite. Kad ir kokios kritikos išgirstumėte savaitgalį, pasistenkite išsaugoti savitvardą.

 

Žuvys

 

Savaitė nebloga, tik labai jautriai reaguosite į menkiausią nesėkmę ar neigiamą kitų žmonių nuomonę apie jus. Neverta gilintis ką apie jus galvoja kiti, ypač jeigu nieko blogo nedarote. Antroje savaitės pusėje jūsų partneris ar kitas asmuo gali sukelti prieštaringų jausmų antplūdį. Gali būti nelengva suderinti bendrus interesus ir norus. Visgi kompromisas bus atrastas.

 

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.