Mada ir 3 šaunios programėlės, kad atrodytumėte stilingai

Daugelis susiduria su problema, ką apsirengti. Koks stilius jums tinka? Kaip ir su kuo derinti? Kas yra madinga? Šiais mados klausimais jums gali padėti telefono programėlės. Atrinkome naudingiausias programėles, kurias galite įdiegti į savo Samsung telefoną ar kitą išmanųjį.

 

Fashion – rasti tinkamą aprangą savo figūros tipui

Turite suprasti savo kūno sudėjimą, kad galėtumėte rasti jums tinkančią aprangą. Mados programėlė „Fashion“ padės rasti drabužius pagal norimą rezultatą, pabrėžiant privalumus ir paslepiant trūkumus.

Programėlė nustato jūsų figūros tipą ir pagal tai pateikia rekomendacijas, taip pat padeda derinti skirtingą aprangą: skirtingus modelius, kirpimus, audinių tekstūras ir net pagrindinius optikos dėsnius, o savo paslaptimis dalijasi profesionalai. Programėlėje pateikiama infografika šiomis temomis.

„Programėlė visiškai atitinka savo paskirtį, galima nustatyti, kaip rengtis pagal savo figūros tipą“, „Puiki programėlė, man labai patiko, dabar tiksliai žinau apie savo figūros tipą“, – komentaruose teigė naudotojai.

 

Closet Love – spintos stebėjimas

Kad ištobulintumėte savo stilių, turite sekti, ką jau turite savo spintoje. Ir laiku atsikratyti to, ko jums nereikia. Programoje „Closet Love“ galite tvarkyti savo drabužius pagal sezoną, stilių, spalvinę gamą ir pan.

Programėlė žada padėti naudotojams tapti organizuotesniems. Skaitmeninė spinta „Wardrobe Love“ padeda rasti tai, ko ieškote, ir prisiminti, kokie aksesuarai prie to tinka. Galite net sekti, kurie daiktai yra išskalbti ar chemiškai išvalyti. Patyrę stilistai gali padėti rasti tinkamą drabužių komplektą, o jūs netgi galite apsipirkti tinkamų daiktų.

„Closet Love“ įvertinimas yra 3,8 iš 5. Komentatoriai giria programėlę už tai, kad ji padeda jiems tapti labiau pasitempusiems: „Geriausia tai, kad yra galimybė kurti drabužių derinius. Visus daiktus galima pažymėti ir sugrupuoti“. Daugelis pripažįsta, kad fotografuoti savo garderobo daiktus yra gana varginantis darbas, tačiau rezultatai verti pastangų.

 

Stylebook – kurkite koliažus su savo drabužiais

Programa „Stylebook“ padeda naudotojams sekti savo garderobą ir planuoti apsipirkimą. Ji sudaro visų jūsų drabužių sąrašą, kad išvengtumėte pasikartojimų ir nereikalingo švaistymo, ir padeda nuspręsti, ką dar verta įsigyti.

Koliažus galima lengvai kurti, nes programoje yra specialių koliažams kurti skirtų įrankių. Galite surinkti ir pertvarkyti savo garderobą, kad sukurtumėte netikėtus derinius. Drabužius virtualioje spintoje galima išdėstyti pagal prekės ženklą, spalvą, dydį ir kt.

Programėlėje įdiegta išsami „išvaizdų“ biblioteka galima naudotis ieškant įkvėpimo ir kuriant įvaizdžius. Pasirinktos užbaigtų komplektų nuotraukos išsaugomos žymėse, kad jas būtų galima pakartoti. Čia taip pat skelbiami interviu su mados žinovais, kad būtumėte nuolat informuojami apie naujienas.