Kokie vyriški džemperiai puikiai tiks važinėjant dviračiu?

Kai galvojate apie dviratininko aprangą, džemperis greičiausiai nėra pirmas į galvą ateinantis drabužis. Tačiau jis labai svarbus dviračių sporto entuziastams, kurie dviratį mina dėl pramogos, ir žmonėms, kurie dviratį naudoja kaip transporto priemonę. Kokybiškas ir patogus džemperis ypatingai praverčia rudenėjant, ankstyvą pavasarį ir šaltomis vasaros dienomis, kai nesinori dėvėti striukės, tačiau su plonais marškinėliais vėsu. Tiesa, jei norite jaustis išties komfortiškai važiuojant dviračiu, tiks tikrai ne bet koks džemperis. Aptarkime, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis naują džemperį, tinkantį važiavimui dviračiu.

 

Medžiaga

Be abejonės, nieko nenustebinsime pasakydami, kad dviračių sportui skirtas džemperis negali būti pasiūtas iš bet kokio audinio. Visų pirma dviratininko džemperis privalo puikiai sugerti prakaitą ir jį išgarinti į išorę. Pastaruoju metu bene geriausiu pasirinkimu laikomi merino vilnos džemperiai. Jie gana ploni, lengvi, puikiai palaiko vienodą kūno temperatūrą, sugeria ir išgarina prakaitą. Ši medžiaga labai atspari, todėl iš jos pasiūtas džemperis bus patvarus ir ilgaamžis. Be to, merino vilną galima skalbti, todėl lengva prižiūrėti. Tiesa, dviračio entuziastams geras pasirinkimas yra poliesterio sudėtyje turintys džemperiai. Jie taip pat pasižymi daugeliu gerų savybių, kurias privalo turėti džemperis, tinkantis važinėjant dviračiu. Dar galite pasvarstyti apie džemperį, padengtą vandeniui atsparia danga, jei tenka važinėti lietingomis dienomis. Svarbiausias patarimas: venkite medvilnės! Nors šis audinys tikrai puikus, bet jis netinka važiuojant dviračiu, nes gali greitai permirkti nuo prakaito ir būti nemalonaus kvapo.

 

Užsegimo tipas

Jei norite tikrai kokybiško ir ilgaamžio džemperio, pirkite džemperį su metaliniu užtrauktuku. Šie patys atspariausi skalbimui, džiovinimui ir dėvėjimui. Žinoma, Jūsų pasirinkimu gali tapti ir džemperiai su kitokiais užtrauktukais. Tačiau prieš pirkdami įsitikinkite, kad užtrauktukas pakankamai tvirtas ir patogus. Dar vienas geras variantas yra vyriškas džemperis be užtrauktuko. Šis modelis taip pat puikiai tinka važiuojant dviračiu, tik gal kiek mažiau patogu tokį džemperį apsirengti. Apie džemperius su kitokiais užsegimais, pavyzdžiui, sagomis ar spaustukais, nesvarstykite, nes jie nėra tinkami dviračių sportui.

 

Kišenės

Džemperis, kurį dėvėsite važinėjant dviračiu, turėtų būti su užtrauktukais užsegamomis kišenėmis. Tai labai praverčia norint saugiai įsidėti telefoną, raktus ar kitus smulkius asmeninius daiktus. Kitu atveju teks ieškoti patogios rankinės ar kitos vietos daiktams susidėti.

 

Kitos detalės

Dviračių sporto entuziasto džemperis gali būti su gobtuvu arba be jo. Pasvarstykite, kokiu oru įprastai važiuojate ir pagal tai pasirinkite tinkamesnį modelį. Jei mėgstate važinėti vėjuotomis ar lietingomis dienomis, gobtuvas tikrai pravers. Taip pat nemaža dalis dviratininkų džemperių rankovių turi plyšius nykščiams. Tokie džemperiai paprastai yra su ilgesnėmis rankovėmis nei įprasta. Ši detalė šiek tiek padeda apsaugoti plaštakas nuo šalčio, tačiau neveikia taip gerai kaip pirštinės.

 

Taigi, dabar jau žinote, į ką atkreipti dėmesį besirenkant naują džemperį važinėjimui dviračiu, todėl drąsiai galite rinktis geriausiai sau tinkantį variantą. Stilingų džemperių, kurie puikiai tiks važinėjant dviračiu, rasite čia: https://bolf.lt/lit_m_Vyriska-apranga_Vyriski-dzemperiai-4047.html. Nepraleiskite progos ir įsigykite vieną iš jų.