Madingiausios 2022 metų rudens striukės, švarkai

Šaltajam sezonui visuomet prireikia papildomų rūbų sluoksnių, todėl artėjant rudeniui, po truputį pradedame žvalgytis naujų viršutinių drabužių – jais dažniausiai tampa švarkai ir striukės. Perkant šiuos drabužius, pirmiausiai norisi išsiaiškinti, kokios mados vyraus ateinantį sezoną – būtent apie populiariausias tendencijas šį kartą ir pakalbėsime. Vyrams ir moterims skirtos rekomendacijos šį kartą yra labai panašios, tad visus švarkus ir striukes aptarsime bendrai.

 

Odiniai ansambliai

 

Rokerių dvasia alsuojančios odinės striukės iš madingiausių tendencijų sąrašų nesitraukia ilgus metus – panašu, kad pokyčių neišvysime ir šį sezoną. Tiesa, šį rudenį tokius viršutinius rūbus patariama derinti su odinėmis kelnėmis ar kitais šios medžiagos akcentais – tiesiai į dešimtuką pataikysite net ir tuomet, jei taip apsirengsite nuo galvos iki kojų.

 

Nesenstantis džinsas

 

Kalbant apie džinsą, šį sezoną situacija lygiai tokia pati, kaip ir su oda – šią medžiagą galima dėvėti nuo galvos iki kojų. Tai reiškia, kad džinsiniai švarkeliai drąsiai gali būti derinami su džinsais: norint sukurti įdomesnį įvaizdį, galima naudoti skirtingus jų atspalvius. Tačiau net ir tuomet, jei tokiems ansambliams nesiryšite, šį švarkelį lengvai priderinsite prie bet kokių kitų aprangos detalių.

 

 

Aštrūs pečiai

 

Plačių pečių švarkai artėjantį rudens sezoną bus ypač madingi – juos siūloma rinktis tiek moterims, tiek ir vyrams. Damoms patariama atkreipti dėmesį į oversized stiliaus modelius, o vyrų podiumuose dažnai galima išvysti plačių pečių paltus, kurie yra labai aptempti per juosmenį, taip dar labiau atkreipiant dėmesį į pečių juostą.

 

Bomber tipo striukės

 

Su karine tematika besisiejančios ir senus laikus menančios bomber striukės vyrams ir moterims šį rudenį bus taiklus pasirinkimas. Vilkėdami jas, galėsite sukurti labai šiuolaikišką įvaizdį, tačiau tuo pačiu puikiai apsisaugosite nuo žvarbesnių orų – tokių dienų rudenį pasitaiko pakankamai dažnai. Platus tokių viršutinių drabužių pasirinkimas pateikiamas Pigu.lt el. parduotuvėje.  

 

Ryškios spalvos

 

Tikriausiai sutiksite, kad rudenį labiau nei bet kada norisi ryškių spalvų – gera žinia ta, kad dėmesį traukiantys atspalviai šiais metais bus ypač madingi. Prisiminkite tai ieškodami naujos striukės ar švarko: galite rinktis ryškiai rožinius, raudonus, žalius ar bet kokius kitus panašius rūbus, kurie leistų išsiskirti iš pilkos minios. Tiesa, tai nereiškia, kad privalote atrodyti ekstravagantiškai. Jei ryškios bus, pavyzdžiui, parka striukės vyrams ar moterims, praktiškumą pavyks suderinti su vyraujančiomis tendencijomis.

 

Languotos medžiagos

 

Tokie audiniai dažniausiai nuo šaltojo sezono yra neatskiriami – šie metai taip pat nebus išimtis. Galbūt žaviais langeliais papuoštą striukę surasti bus sunkiau, tačiau jei rinksitės švarką, nestokosite tokių pasirinkimų. Jį lengvai galėsite priderinti prie bet kokių vienspalvių savo drabužių, tad šiam rūbui tikrai neteks gulėti spintos gilumoje net pasibaigus šaltajam sezonui.

 

Žemę šluojantys drabužiai

 

Šį sezoną ypač madingi bus rūbai, siekiantys žemę – turėkite tai omenyje ieškodami striukės. Tos pačios tendencijos išliks ir žiemos metu: jei įsigysite ilgą šiltą striukę, net ir pačiomis šalčiausiomis dienomis galėsite jaustis jaukiai ir maloniai.

 

Dirbtinis kailis

 

Ši medžiaga nepraranda populiarumo nei vieną rudenį ar žiemą – jei tokių universalių rūbų dar neturite, šį sezoną derėtų tokią klaidą ištaisyti. Jie ne tik bus žavūs, bet ir suteiks jaukios šilumos. Jei nesinori pernelyg atkreipti dėmesio į save, reikėtų rinktis neutralius atspalvius ar blankius spaudinius.

Akivaizdu, kad norėdami atrodyti stilingai ir tuo pačiu jaustis šiltai, rudens sezonu tikrai nestokosite pasirinkimų. Pagalvokite, kokie rūbai geriausiai atskleistų Jūsų asmenybę – jei spinduliuosite pasitikėjimu savimi, tai pranoks bet kokias vyraujančias tendencijas.