Kokių modelių basutes šiais metais rinktis?

Šiltuoju sezonu basutės tampa kone dažniausiai avima avalyne, kuri užtikrina komforto jausmą net ir karštesnėmis dienomis. Be to, šie batai tinka bet kokioms situacijoms – su basutėmis visuomet galima atrodyti pasitempusioms. Dažniausiai savo batų lentynose turime ne vieną tokių apavų porą, tačiau prasidedant naujam sezonui, norisi šiek tiek atsinaujinti. Tuomet verta atkreipti dėmesį į vyraujančias tendencijas – šį kartą aptarsime, kurios basutės ateinantį sezoną bus pačios madingiausios.

 

Basutės ant platformų

 

Platforminės basutės bet kokiai aprangai suteikia gyvybingumo ir bendrą įvaizdį gali perkelti į naujas aukštumas. Šiais metais tokio tipo avalynę siūloma derinti su viskuo, pradedant džinsiniais šortais, aptemptomis kelnėmis ir baigiant trumpomis suknelėmis. Galite rinktis bet kokio stiliaus ir spalvos basutes – jei jos turės aukštą platformą, su tokia avalyne neabejotinai atrodysite labai stilingai.

 

Metaliniai atspindžiai

 

Pastaruoju metu vis labiau madinga į savo įvaizdį įtraukti įvairius blizgučius – metalo atspalvio basutės tai tikrai leis padaryti. Jas taip pat galima derinti ir prie džinsų, ir prie mažos juodos suknelės. Tačiau jeigu mėgstate mažiau iššaukiančią avalynę, metalinius atspalvius galite iškeisti į kiek kuklesnius sidabrinius – tokios basutės mažiau įpareigos ir tiks kiekvienai moteriai, nepriklausomai nuo jos amžiaus ar užimamų pareigų.

 

Aukštakulnės basutės su dirželiais

 

Nors gali pasirodyti kitaip, tokia avalynė yra labai universali. Aukštas kulnas Jūsų aprangai suteikia elegancijos, o dirželiai prideda elegantiškumo, tad toks derinys yra tinkamas bet kokiai progai. Pasirinkusios tokias basutes, neatsiliksite nuo vyraujančių tendencijų ir pademonstruosite puikų stiliaus pojūtį. Tiesa, šiemet dirželius išvysime ir ant kitų apavų, tad tokių detalių verta paieškoti renkantis ir žemesnes basutes.

 

Masyvios basutės plokščiu padu

 

Galima sakyti, kad tokia avalynė yra šiek tiek patobulinta populiariųjų „flip-flop“ šlepečių versija. Kryžminiai dirželiai ir sagtys suteikia tokiems apavams puošnumo, o šiek tiek pakeltas plokščias padas – masyvumo. Dėl to šios basutės tinka ne tik pasivaikščiojimams pliaže: su jomis žavingai atrodysite ir vaikščiodamos miesto gatvėmis. Bet kuriuo atveju maksimalus komfortas bus garantuotas.

 

Maži kulniukai

 

Toli gražu ne kiekviena iš mūsų mėgsta aukštus kulnus turinčią avalynę – jei esate tarp tokių moterų, džiaugsitės, jog šiais metais bus madingos basutės, kurios turi itin mažą kulniuką. Jis labiau atlieka dekoratyvinę funkciją, tačiau kartais vis vien priverčia šiek tiek pasitempti. El. parduotuvėje Pigu.lt aukštakulnės basutės pasižymi plačiu asortimentu, tad tikrai atrasite Jums tinkamą kulno aukštį.

 

Žvejų basutės

 

Tokių basučių viršutinė dalis yra šiek tiek atvira ir turi didesniais tarpais išdėstytas juosteles, kurios atlieka tik dekoratyvinę funkciją. Šis dizainas leidžia gerai cirkuliuoti orui ir neprisemti į batus vandens. Kartais tokia stilistika apibūdama kaip vintažinė, tad pasirinkusios tokias basutes, turėsite daug erdvės naujiems eksperimentams – tik nuo Jūsų priklausys, ar nuspręsite tuo pasinaudoti.

 

Ryškios spalvos

 

Šiltuoju sezonu visuomet norisi daugiau spalvų, tad nieko nuostabaus, kad jos neketina trauktis iš populiariausių tendencijų. Drąsiai galite eksperimentuoti su pačiais įvairiausiais basučių atspalviais – bet kokiems įdomiems, akį traukiantiems sprendimams šiemet dega žalia šviesa. Galite apjungti ir prieš tai minėtus blizgučius – tuomet tikrai neliksite nepastebėtos. Norėdamos apžiūrėti basučių asortimentą, spauskite čia.

Apsirūpinusios šiomis basutėmis, šiais metais neatsiliksite nuo vyraujančių tendencijų. Tačiau nepamirškite, kad avalynė turi patikti Jums pačioms ir derėti prie Jūsų puoselėjamo įvaizdžio – tik tuomet madingos basutės pilnai atskleis visą savo žavesį ir leis Jums dar labiau pasitikėti savimi.