Linas Adomaitis surengė kvapą gniaužiančią fotosesiją vietose, kur buvo filmuoti garsieji „Žvaigždžių karai“

Dainininkas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis stebina bei lepina ne tik koncertais, bet ir fotosesijomis egzotiškuose kraštuose. Keliones mėgstantis atlikėjas šįkart įsiamžino Kanarų salynui priklausančioje žavingoje Fuerteventūroje. Įspūdinga fotosesija skirta atlikėjo areniniam koncertų turui „Saulės pėdomis“, o kadrai vietose, kur buvo filmuoti kultinio kino filmo „Žvaigždžių karai“ epizodai, buvo „gaudomi“ net dvi dienas. Siekiant maksimalaus rezultato, L. Adomaičiui ir jį įamžinusiam žinomam fotografui Algiui Kriščiūnui teko įveikti ne vieną kilometrą salos kalnais ir smėlynais.

 

„Fuerteventūroje nuolat šviečia saulė! Geresnės vietos turo fotosesijai, rodos, ir nesugalvosi. Baltutėlio smėlio dykumos, juodi kalnai, gilus saulėtas dangus ir dar gilesnis vandenynas. Svarbiausia, kad visam šiam grožiui įamžinti turėjome fotografą Algį Kriščiūną! Rodos, pats likimas mus atvedė į šią nuostabią salą“, – žvelgdamas į nuotraukas džiaugiasi L. Adomaitis.

 

Jiedu su fotografu A. Kriščiūnu – artimi bičiuliai. Kadaise būtent A. Kriščiūnas įamžino Lino ir Irmos Adomaičių vestuves, jis padėjo gimti dviem atlikėjo vaizdo klipams – „Tavo spalvos“ ir „Window of My Soul“, kurį transliavo prestižinis MTV kanalas.

 

„Jau seniai žaviuosi Algio meniška siela. Jis įkvėpė mane į vizualų meną žiūrėti skvarbiau ir atsakingiau. Turo „Saulės pėdomis“ fotosesijoje daug erdvės, vaizdai kupini laukinės laisvės. Dirbome dvi dienas važinėdami po įspūdingiausias salos vietas, gaudėm saulę ir vėją, stengėmės įkasti kalnams ir paglostyti dykumas. Algis iškart pajautė, ko reikia turo „Saulės pėdomis“ koncepcijai“, – pasakoja L. Adomaitis.

 

Atlikėjui antrina ir fotografas A. Kriščiūnas: „Per dviejų dienų fotosesiją keliavome po salą, ieškodami smėlėtų pakrančių, sustingusios lavos laukų, saulėlydžio kalnuose ir dykumose, kuriose buvo filmuoti kino filmo „Žvaigždžių karai“ epizodai. Fuerteventūroje daug unikalių vietų, žmogaus nepaliestos gamtos ir įspūdingų peizažų, todėl fotografuoti čia lengva – tereikia išsirinkti tinkamiausią foną.“

 

„Vietos, kuriose fotografavome, man artimos ne tik savo grožiu. Kai kurias jų atpažįstu iš „Žvaigždžių karų“ – filmo, kuris mane žavi nuo vaikystės“, – atvirauja L. Adomaitis.

 

This slideshow requires JavaScript.

 

Kvapą gniaužiančioje fotosesijoje Linas atrodo gana kinematografiškas. Specialiai šiai progai visuomet stilingam L. Adomaičiui buvo pasiūtas vienetinis kostiumas, kurį vyriškų kostiumų meistrai „Suitsupply“ muzikantui atskraidino iš Olandijos. Atlikėjas prisipažįsta, kad šioje fotosesijoje norėjo atrodyti tuo pat metu ir oficialus, ir laisvas, palytėtas kelionių dvasios.

 

Žvelgiant į nuotraukas, matyt, kils klausimas, ką daugelyje jų Linas laiko savo rankose? Tai L. Adomaičio smuiko dėklas, kurį jis taip papuošė dar būdamas Lietuvos muzikos ir teatro akademijos pirmo kurso studentas. Simboliška, kad koncertinio turo „Saulės pėdomis“ fotosesijos simboliu tapo šis instrumentas.

 

„Pamenu, studijų laikais gavau šūsnį vieno muzikos festivalio lipdukų ir iškart apklijavau jais savo smuiko futliarą. Vėliau, keliaudamas po platų pasaulį, jį visur veždavausi su savimi, grodavau visur, kur tik būdavo įmanoma: po palmėmis prie vandenynų, kalnuose, net prie indėnų majų piramidžių. Šio smuiko dėklo istorija labai spalvinga, kaip ir jis pats. Daugybė žmonių atkreipdavo į mane dėmesį šio „džiazovo“ dėklo dėka ir tuomet visose kelionėse užsimegzdavo nuostabios draugystės. Ir dabar Fuerteventūroje man praeinant su juo daugybė smalsių akių skanuoja mane galvodami „ką aš čia nešuosi?“ – šypsosi L. Adomaitis.

 

Žvelgdamas į bičiulio smuiko dėklą, A. Kriščiūnas prisiminė pirmą atlikėjo nuotrauką padaręs prieš du dešimtmečius. „Tuomet jis buvo dar tik pradedantis dainininkas, o dabar jis koncertuoja su orkestrais… Bet viduje nepasikeitė, todėl fotosesijos su Linu būna tokios pat linksmos ir įdomios kaip anksčiau“, – intriguoja fotografas.

 

This slideshow requires JavaScript.

 

 

Fotosesijos nuotraukos – Algis Kriščiūnas

Užkulisių nuotraukos – Antanas Minkevičius

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.