Monika Pundziūtė – Monique: „Nešu nesurežisuotų emocijų ir natūralumo vėliavą“

„Geriausi momentai ir dalykai gyvenime – nepasaldinti“, – tvirtina garsi Lietuvos atlikėja Monika Pundziūtė – Monique. Tik pasak jos, gyvenime svarbu ne vien tikros ir nesuvaidintos akimirkos, bet ir tikras, natūralus maistas bei gėrimai, kurie nekenktų organizmui ar išvaizdai.

 

Populiarios muzikos atlikėjos gyvenimo ritmas greitas, o jos dienos pasižymi nuolatiniu užimtumu. Visgi M. Pundziūtė – Monique teigia, kad tiek repeticijas, tiek koncertų turus ji stengiasi suderinti su sveika gyvensena ir mityba. O bene svarbiausias rodiklis Monikai renkantis maistą – natūralumas.

 

„Kad išliktum darbingas ir galėtum aktyviai leisti laiką, būtina gerai išsimiegoti, palaikyti fizinį aktyvumą ir sveikai maitintis. Žinoma, tai daryti yra sunku, bet tikrai verta ir teisinga. Dažnai pasitaiko itin įtemptų dienų, todėl stengiuosi viską apgalvoti iš anksto. Kartais per dieną atsiranda tik pora laisvų minučių, tad suplanuoju laiką taip, kad spėčiau pasistiprinti. Natūralumas šiuo metu apskritai labai madingas ir tai laikau sveikintinu dalyku. Į žmonių organizmus kasdien patenka daug chemijos, tad produktai, kurių sudėtis yra natūrali – vienareikšmiškai patraukia mano akį“, – sako Monika Pundziūtė – Monique.

 

 

Pridėtinis cukrus – priešas sveikatai ir išvaizdai

 

Monique prisipažįsta, kad itin mėgsta saldumynus. Bet pastaruoju metu atlikėja stengiasi jų vengti, nes suvokia, kad pridėtinis cukrus kenkia organizmui, išvaizdai ir bendrai savijautai.

 

„Labai mėgstu saldumynus, tačiau dažnai bet koks šokoladas ar saldėsis savo sudėtyje turi visokio plauko dirbtinių priedų, apie kuriuos net nenutuoki, be to, kartais net nežinai, ką jie daro tavo organizmui. Kai apie tai pamąstai – noras valgyti tokius produktus pradingsta. Juose pridėtas baltas cukrus ne veltui ir vadinamas „baltąja mirtimi“. Tokių dirbtinių priedų vartojimo pasekmės matomos tiek odoje, tiek energijos kontrastuose. Suvalgius pridėtinio cukraus užtaisų, žinoma, užklumpa energijos pliūpsnis, tačiau energija labai greitai išblėsta ir cukraus greitai norisi vėl. Tai tam tikras savęs apgaudinėjimas, nuo kurio stengiuosi pabėgti. Galiu pasidžiaugti, kad kuo toliau, tuo man tai sekasi geriau“, – pasakoja garsi atlikėja.

 

Natūralumas – vertybė visose gyvenimo srityse

 

Dėl neigiamo dirbtinių maisto produktų ir gėrimų poveikio organizmui, Monique pataria ieškoti kuo sveikesnių būdų save palepinti. Mąstydama, kuo pakeisti iki šiol mėgtus gaiviuosius gėrimus, kuriuose yra daug pridėtinio cukraus, atlikėja atrado iš natūralių miežių išvirtą ir tik natūraliomis sultimis bei žolelėmis pagardintą gėrimą „Barley Bros“.

 

„Sužinojusi apie „Barley Bros“ kiek baiminausi, kad kaip ir daugelis natūralių produktų, šis gėrimas neprilygs tiems, kurie savo sudėtyje turi dirbtinių priedų. Visgi, pirmą kartą paragavusi supratau, kad man labai pasisekė ir jog nuo šiol negrauždama savęs galėsiu gaivintis ir lepintis produktu, kuris nebus žalingas mano kūnui ir organizmui“, – džiaugiasi Monika Pundziūtė.

 

Monique svarbu, kad nepasaldintas būtų ne tik maistas, kuriuo ji mėgaujasi, bet ir kasdieną išgyvenamos akimirkos. Atlikėjai rūpi, kad jos dienas lydėtų tikrumas ir nuoširdumas, nes apsimetinėjimas, kaip ir nenatūralus maistas, stipriai kenkia.

 

„Man nepavyksta apsimetinėti, o to daryti ir nereikia, nes myliu savo darbą. Dažniausiai nebūnu liūdna ar suirzusi, o jei taip nutinka, emocinį krūvį panaudoju muzikuodama. Muzika nėra vien tik pozityvumas ir šypsenos. Aš nešu tikrų emocijų, natūralumo, buvimo savimi vėliavą. Skatinu ir kitus nesilyginti su kažkuo, nesitapatinti su kitais žmonėmis. Jei tapsime vieni kitų kopijomis, nebeturėsime kuo dalintis ir netobulėsime. Dirbtinumą nuo nuoširdumo galima greitai atskirti, tad jei pajuntu, kad mano aplinkoje yra žmonių su kaukėmis, stengiuosi jiems neskirti laiko ir visą savo dėmesį nukreipti mylimiesiems. Gyvenime patys geriausi momentai – nepasaldinti. Dažnai išgyvendama tam tikrus dalykus su savo draugais, savo bros, sakau jiems, kad mūsų patiriami momentai yra tikri, nesaldūs, tokie, kokių filmuose nepamatysi. Bet aš už tai jaučiuosi dėkinga“, – atvirauja M. Pundziūtė.

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.