M. Linkytės vaizdo klipo „All Alone“ premjeros išvakarėse – slapta peržiūra su draugais ir gerbėjais

Vakar vakarą viena garsiausių šalies dainininkių Monika Linkytė savo artimuosius, draugus ir jos kūrybos gerbėjus pakvietė į ypatingą pasimatymą. Sostinės kino teatre „Multikino“ jie pirmieji turėjo progą išvysti dainininkės naujausio kūrinio „All Alone“ vaizdo klipą.

 

Dėl klipo pristatymo į Vilnių iš Londono, kur studijuoja prestižiniame BIMM universitete, parskridusi Monika neslėpė, kad žmonių palaikymas jai ypatingai svarbus. Besiruošdama susitikimui, renginio išvakarėse dainininkė namuose iškepė šimtą keksiukų vakaro svečiams.

 

„Kiekvieno palaikymas, nuomonė, vertinimas man daug reiškia. Juk kuriu žmonėms, todėl esu laiminga, kai turiu kuo su jais dalintis, turiu, ką pasakyti, papasakoti. Kol kas nebandau spėlioti, kaip dainos ir klipo žinutė rezonuos pamačiusių ir išgirdusių žmonių galvose, bet tikrai žinau, kad kai kūrinys ima gyventi savo gyvenimą kitų širdyse, būna labai gera“, – kalbėjo dainininkė.

 

Pasak jos, kai kiekvienas tiek daug laiko praleidžiame bendraudami internetu, kai neretai mus skiria šimtai kilometrų, rasti progų gyviems susitikimams akis į akį – labai svarbu: „Nėra nieko brangiau nei žmogaus su žmogumi ryšys ir tam mūsų skiriamas laikas, todėl tokie pasimatymai, koks įvyko šįvakar, man atrodo labai reikšmingi. Tai proga pabūti kartu su gerbėjais, pasidžiaugti savo muzika su draugais, padėkoti. Juk taip gera tarp kasdienių darbų, pareigų, planų truputį stabtelėti ir pasimėgauti akimirka būnant drauge“.

 

Uždarame renginyje klipo idėją pristatė ir įspūdžiais iš filmavimo savaitės Kanaruose, La Palmos saloje, dalinosi M. Linkytės kūrybinė komanda: geriausio Lietuvos operatoriaus apdovanojimu įvertintas Vilius Mačiulskis ir klipo idėjos autorius Aurimas Kadzevičius.

 

Pasveikinti dainininkės atvyko draugai, gerbėjai ir nuolat jos kūrybą palaikantys žmonės.

 

„All Alone“ oficiali premjera įvyks jau šiandien, kovo 28-ąją: internete naują kūrinį pamatyti ir įvertinti galės kiekvienas.

Rašyti komentarą