„Mados infekcija“: įrodėme – parako netrūksta, riedam toliau!

Dviejų dienų stilingiausias Vilniaus festivalis „Mados infekcija“ baigėsi su trenksmu. Kai pasaulis darosi per rimtas, norisi kvėpuoti laisviau ir į viską pažvelgti su lengva ironija. Į mados pasaulį vogue ir twerk ritmu žengia nauja karta GO! 

 

„Turime gerą uoslę ir visada vadovaujamės nuojauta. Lokacijos pakeitimas tapo ambicingu planu, kuris pasiteisino šimtu procentų. Vilniaus miesto kultūrinis laukas neapsiriboja senamiesčiu, o Naujosios Vilnios industrinis palikimas ir „Dūmų fabriko“ erdvė savo nuotaika alsuoja Berlynu. Aišku, svarbiausia – festivalio programa. Tai, kad dalyvavo keturi užsienio svečiai, o trys iš jų atvyko į Lietuvą – didžiulis komandos užsispyrimo ir kantrybės nuopelnas. Užkulisių neatskleisime, bet teko paspausti visus įmanomus mygtukus. Sunku prognozuoti kitų metų datą, bet parako mums netrūksta – riedam toliau!“ – apie ką tik pasibaigusią XXII-ąją „Mados infekciją“ pasakoja festivalio idėjinė vadė, dizainerė Sandra Straukaitė.

 

„Mados infekcijos“ ekspresas visada pirmas

 

„Mados infekcija“ įrodė – tai kultūrinis reiškinys ir išskirtinė patirtis. „Ieškome ne tik mados perliukų ir bendraminčių – visada dairomės plačiausiu kampu. Kartelę keliame vis aukščiau, nes kartotis nepatinka. Bet visi kiti laisvi rinktis: like, share, copy paste!“ – sako S. Straukaitė.

 

Du vakarus iš eilės žiūrovai į šou riedėjo specialiu „Mados infekcijos“ traukinio ekspresu iki pat „Dūmų fabriko“ durų. Bet ramybės ir čia nebuvo: trijuose vagonuose šėlo ekscentriškasis Alen Chicco, twerk šokėja Vanilla ir Vogue šokėja Juju. Išlipus iš traukinio, įžangos nebereikėjo – publikos variklis buvo pilnai įkrautas.

 

„Mados infekcija“ – atgaiva laisvės ir mados išsiilgusiems kūrėjams ir mados gerbėjams. Kartu įrodėme, kad kūrybingumas išlieka nepaisant visko ir sudėtingiausiu metu: net kasdieninėmis tapusios kaukės gali tapti išskirtine garderobo dalimi. S.Straukaitės kurtas  originalias kaukes su ikonine festivalio kaukole gerbėjai jau dabar gali įsigyti soulz.lt elektroninėje parduotuvėje, – pasakoja Irma Marcinkienė, „Aprangos“ grupės pardavimų ir marketingo direktorė.

 

Archyvinė medžiaga

 

XXII-ojoje „Mados infekcijoje“ žiūrovai išvydo 12 kolekcijų. Savo kūrybą pristatė publikai gerai žinomi Vilniaus mados cecho vardai: Akvilė Jančauskaitė & Max Play., Diana Paukštytė, Lina Gudanavičiūtė, Morta Nakaitė ir Sandra Straukaitė, kuri vienintelė nepraleido nė vieno festivalio podiumo. Drąsiai į sceną žengė nauji vardai: Vaida Voraitė, Lina Misėkaitė, Saimonas Tartenis. Iš kviestinių svečių  pasirodė Dastish Fantastish iš Ukrainos, Tommazo iš Kipro, estė Kristel Kuslapuu, latvė Laima Jurča su Marta Veinberga.

 

Sorry, no posts matched your criteria.