2021-ųjų meilės horoskopas vienišiams

Jei esate vieniša ar vienišas ir norite sužinoti, ar planetos bus dosnios jums šiemet? Ar 2021-aisiais surasite savo sielos draugą? Jei atsakymas – taip, tuomet šis straipsnis kaip tik jums. 2021-ųjų meilės horoskopas kiekvienam zodiako ženklui! 

 

Remiantis šiuo meilės horoskopu tie, kurie dar nerado savo gerosios pusės, turi visas galimybes tai padaryti per 2021 metus.  Dvynių ir Šaulių zodiako ženklai šiemet yra žvaigždžių mėgstamiausi.

 

Avinas

 

Esate pasirengę išbandyti dalykus ir užmegzti daugybę santykių, ypač pirmaisiais 2021-ųjų metų mėnesiais. Nepraleiskite teikiamų progų, bet kruopščiai išanalizuokite savo galimybes, nes galite nusivilti. Gegužę galite sulaukti visiškai netikėto susitikimo su žmogumi, kuris privers plazdenti drugeliams pilve.

 

Jautis

 

Tikėtina, kad meilės jaudulį pajusite 2021-ųjų metų vasarą, tačiau tik nuo jūsų priklauso, kaip išnaudosite šią galimybę. Turėtumėte nebūti toks egocentriškas ir padaryti keletą kompromisų, jei norite, kad būsimi santykiai būtų sėkmingi. Gruodžio mėnesį galite susitikti su ypatingu asmeniu.

 

Dvyniai

 

Norite santykių, tačiau dažniausiai tik apie juos galvojate ir svajojate, užuot ėmęsi veiksmų. Jei neapsisprendžiate dėl naujo partnerio ir bijote leistis į santykius, tai prie nieko gero neprives. Jūsų nepasitikėjimas nesuteikia daug vilčių meilės istorijai šią vasarą, tačiau liepos viduryje galite būti maloniai nustebinti. Nepraleiskite šanso.

 

Vėžys

 

Nors aplink jus yra žmonių, kurie rodo ženklu, kad jiems jūs patinkate, jūs vis tiek nesijaučiate pasirengę įsitraukti į ilgalaikius santykius. Jūs labai daug tikitės iš kitų, bet nesuprantate, kad šis požiūris nėra teisingas kalbant apie meilę. Pavasario pabaiga atneš naujų žmonių į jūsų gyvenimą. Turėtumėte suteikti jiems galimybę.

 

Liūtas

 

Ateinanti vasara puikiai tiks vienos nakties nuotykiams ir trumpalaikiams santykiams, tačiau nieko rimto. Neatrodo, kad tai jūsų netenkina, nes esate pasirengęs kuo daugiau eksperimentuoti ir nenorite ilgalaikių santykių.

 

Mergelė

 

Jūs per daug galvojate apie praeitį, užuot žiūrėję į ateitį. Kai kurie dalykai kelia jums nerimą, nors jie įvyko seniai, o tai vis dar laiko jus vietoje. Rugpjūčio pabaigoje galite susitikti su žmogumi, su kuriuo turėsite daug bendro. Tačiau tik nuo jūsų priklauso, kaip viskas klostysis.

 

Svarstyklės

 

Meilės prasme vasaris, atrodo, bus naudingas jums. Suprasite, kad kažkas iš jūsų aplinkos, su kuriuo palaikote gerus santykius, norės rimtesnių jausmų. Jūs rimtai svarstysite, kur viskas gali pakrypti, ir pajusite, kad jūsų gyvenime pagaliau šviečia saulė.

 

Skorpionas

 

Kovo pabaiga ateis su svarbiais pokyčiais vienišo Skorpiono meilės gyvenime. Įsimylėsite tą, kuris atrodo tobulas. Būkite atsargūs, nes viskas ne visada gali būti taip, kaip atrodo, o jei galvojate apie ką nors rimto, geriau šiek tiek palaukite ir pabandykite kuo labiau pažinti šalia esantį žmogų.

 

Šaulys

 

Vienišiam Šauliui naujienos yra gana geros. Kažkas, kuris jums kurį laiką patinka, pradės rodyti signalus, kad jam/jai jūs patinkate ir ji/s nori būti daugiau nei draugai.  Vidury žiemos jus apims meilės jausmai, ir jūs jausitės suradę savo sielos draugą.

 

Ožiaragis

 

Jūs elgiatės dviprasmiškai su žmonėmis, kurie jus domina. Todėl kyla nesusipratimų, nes jūsų simpatija nesupranta jūsų rodomų signalų. Būkite atviresni. Gruodžio pabaigoje galite patirti nusivylimą. Nenusiminkite! Tikroji meilė pasirodys jūsų gyvenime, tačiau turite būti atsargūs.

 

Vandenis

 

Jums atrodo, kad jūsų niekas nenori ir jūs ilgai būsite vieniša/s. Turėtumėte pakeisti savo požiūrį ir pradėti dažniau eiti iš namų (aišku, kai situacija tai leis). Jūsų sielos draugas neatsitrenks į jūsų duris tiesiog iš giedro dangaus, todėl turite dėti  bent minimalias pastangas, kad jį surastumėte. Gruodžio pabaigoje galite įsitraukti į trumpalaikius santykius.

 

Žuvys

 

Kitų nuomonė daro jums per didelę įtaką, o jūs praleidžiate geras galimybes ką nors rasti. Neklausykite, ką sako kiti žmonės, ir bandykite gyventi pagal savo taisykles. Asmuo, kurį įsimylėsite, turi būti tinkamas jums, o ne atitikti kitų žmonių standartus.

 

 

Apibendrinant galima pasakyti, kad vienišiai nori ilgalaikių ir perspektyvių santykių, partnerių, kuriais galėtų pasikliauti, turinčių gerą reputaciją, kurie juos labai palaiko ir siūlo emocinį komfortą. Šiemet vyraus naudingi, ilgalaikiai santykiai, todėl bus lengviau atsiriboti nuo neapsisprendusių meilužių, kurie nuolat apgaudinėja ir nekovoja už tikrą meilę.

 

Visiems zodialo ženklams linkime romantikos ir drugelių pilve 2021-aisiais!

Sorry, no posts matched your criteria.