Vaginaliniai kamuoliukai: mitas ar tiesa?

Būtų galima suskaičiuoti tūkstančius priemonių, kurių žmonės tikrai nenaudoja kasdien arba apskritai dar nėra išbandę. Viena tokių yra ir vaginaliniai rutuliukai – dauguma jų dar nėra išbandę, o tie, kurie jau spėjo padaryti, tikrai negalėtų pasigirti kasdieniu naudojimu. Taigi, kai priemonė nėra naudojama labai dažnai arba apskritai dar nebuvo išbandyta, natūralu, kad dėl informacijos ar patirties trūkumo, gali kilti įvairių klausimų. Tad, kaip suprasti, kur mitas, o kur – tiesa? 

 

Vaginaliniai rutuliukai negali sustiprinti fizinės sveikatos

 

Mitas. Gera žinia ta, kad vaginalinių rutuliukų naudojimas yra ne tik priežastis, kodėl meilės žaidimų metu patirsite dar daugiau malonumo, bet ir gali sustiprinti fizinę jūsų sveikatą. Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad būtent šios priemonės naudojimas, įvairiais būdais pagerina moterų fizinę būseną, pavyzdžiui, padeda sukontroliuoti šlapimo nelaikymą (tai ypač aktualu vyresnio mažiaus moterims); palengvina gimdymą; vaginos sienelėms leidžia greičiau atstatyti iki prieš gimdymo buvusią būseną. Taigi, vaginaliniai kamuoliukai yra ypač universali priemonė – užtikrinsianti tiek didesnį malonumą meilės akto metu, tiek pagerinsianti moters fizinę būklę.

 

Prieš naudojant vaginalinius kamuoliukus, juos būtina tinkamai paruošti.

 

Tiesa. Vaginaliniai kamuoliukai iš tiesų yra viena tų priemonių, kurią prieš naudojant, būtina tinkamai paruošti. Gera žinia ta, kad paruošimas bus labai lengvas ir greitas. Taigi, prieš naudodamos kamuoliukus, pirmiausia juos nuplaukite  šiltu vandeniu bei muilu (puikiai tiks iš natūralių ingredientų pagamintas muilas, be sintetinių priedų). Tuo pačiu muilu nusiplaukite ir rankas. Ir būtinai leiskite kamuoliukams išdžiūti natūraliai išdžiūti. 

 

Vaginaliniai kamuoliukai yra įvairių tipų

 

Tiesa. Šiandien vaginaliniai kamuoliukai yra gaminami įvairių tipų. Tai – puikiai kiekvienai dailiosios lyties atstovei, kadangi kiekviena iš jų ras sau tinkamiausią gaminį. Na, o, kad būtų lengviau išsirinkti, svarbu žinoti, kada ir kokie vaginaliniai rutuliukai yra geriausia pasirinkimas. Tad atkreipkime dėmesį į svarbiausias detales:

 

  • vaginaliniai rutuliukai, sujungti virvele yra puikus pasirinkimas pradedančiosioms naudotojoms, kadangi jais naudoti yra kur kas paprasčiau nei tais, kurie nesujungti virvele;
  • vibruojantys vaginaliniai kamuoliukai – idealus pasirinkimas norinčioms patirti dar didesnį malonumą.
  • nereikia pamiršti, kad vaginaliniai kamuoliukai yra įvairių spalvų, todėl  tikrai turėsite galimybę įsigyti mėgstamiausios spalvos gaminį.

Vaginalinių kamuoliukų svoris yra skirtingas

 

Tiesa. Iš tiesų, šiandien galite įsigyti ypač skirtingo svorio vaginalinių rutuliukų. Ir būte tas svoris yra vienas iš kriterijų, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį renkantis gaminį. Atminkite, kad  pradedančiosioms puiku pasirinkimu taps mažesnio svorio vaginaliniai rutuliukai, o, štai įgudusios vartotojos drąsiai gali rinktis daugiau sveriančius gaminius. Na, o toms, kurios dar tik pradės naudoti šiuos gaminius ir tai ruošiasi daryti ir ateityje, puikiu pasirinkimu taps vaginalinių kamuoliukų rinkiniai. Šiuose rinkiniuose rasite įvairaus dydžių kamuoliukų: lengvesni puikiai tiks pradžiai, o didesnio svorio gaminiai tiks naudoti jau įgijus patirties.

 

Vaginalinius kamuolius pirkti internetu verta dėl daugybės priežasčių

 

Tiesa. Tikrai yra labai daug priežasčių, kodėl vaginaliniai rutuliukai turėtų būti perkami internetu. Visų pirma, pirkdami internetu, raiste ypač didelį pasirinkimą – vos per kelias akimirkas, jums bus pasiekiamas visų internetinių parduotuvių asortimentas. Dėmesį vertėtų atkreipti ir į tai, kad apsipirkti internetu  galėsite sau patogiausiu metu – jums nereikės taikytis prie parduotuvės darbo laiko. Išsirinkę sau patogiausią laiką apsipirkimui, būsite tikri, kad jo turėsite pakankamai, todėl detaliai susipažinsite su gaminių savybėmis. Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad perkant internetu, yra užtikrinamas konfidencialumas. 

 

Sorry, no posts matched your criteria.