Soti, o tuo pačiu turi gražią odą ir blizgančius plaukus? Taip, tai įmanoma!

Ne vienos merginos (žinoma, ne tik merginos), ypač tos, kuri domisi sveiku maistu ir mėgina numesti nereikalingų kilogramų ir panašiai, šaldytuve galime rasti – JOGURTO. Kalbu apie natūralų, be įvairiausių skonių, paprastą, baltą jogurtą. Tikriausiai apie jo naudą mūsų organizmui kalbėti net neverta? Viską žinote pačios – jis mažina kraujo spaudimą, gerina virškinimą, stiprina imuninę sistemą, žodžiu – tai vertingas mineralų bei vitaminų šaltinis ir t. t., ir t. t.

 

Bet šį kartą noriu papasakoti, kad jogurtas puikiai veikia ne tik iš vidaus, bet ir išorės! Ar žinojote, kad būtent jogurtą galima naudoti norint padėti silpniems plaukams? Ne? Na, dabar sužinosite! Plaukų formavimo produktai (įvairūs geliai ir lakai) kenkia plaukų struktūrai. Nuo dažno jų vartojimo plaukai išsausėja ir susilpnėja, su jais nebeįmanoma susitvarkyti. Puiki priemonė susilpnėjusiems plaukams atgaivinti – paprastas jogurtas (esu girdėjusi, kad taip pat tinka ir grietinė). Jame esanti pieno rūgštis maitina ir drėkina pažeistus, sausus ar silpnus plaukus.

 

Naudojimas:

 

Pamasažuokite plaukus jogurtu ir palaikykite 20 minučių. Praskalaukite šiltu vandeniu ir praplaukite šampūnu. Užteks ir vieno karto per savaitę, kad plaukai atgautų prarastą žvilgesį. (Savo plaukus kasdien be gailesčio deginu tiesintuvu, tačiau savaitgaliais, turėdama daugiau laisvo laiko, būtinai palepinu tokia paprasta kauke. Patikėkite manimi, nelieku nusivylusi, o draugės klausinėja, ką darau, kad turiu tokias žvilgančias kasas. :))

 

O ką pasakytumėte apie jogurto naudojimą kaukės pavidalu?

 

Visiškai nereikia brangių grožio procedūrų, kad jūsų veidas būtų skaistus ir švytintis. Dermatologerė Hema Sundaram teigia: „Jogurto sudėtyje esanti pieno rūgštis dažnai yra naudojama darant netgi pačias brangiausias veido valymo procedūras. Ši rūgštis švelniai panaikina įvairius veido odos paraudimus, atsiradusias dėmeles, netgi išlygina nedideles raukšleles“.

 

Naudojimas:

 

Norėdami pasigaminti kaukę veidui, nedideliame puodelyje sumaišykite indelį jogurto su 2–3 lašais alyvuogių arba migdolų aliejaus ir įdėkite vieną valgomąjį šaukštą medaus. Užtepkite pasigamintą kaukę ant veido ir, palaikę maždaug 20–30 minučių, švariai ją nuplaukite. Po kelių procedūrų galėsite džiaugtis žvilgančia veido oda.

 

(Asmeniškai aš, ištepu veidą tiesiog vienu pačiu jogurtu. Oda iš karto suminkštėja. Ypatingai tuo džiaugiuosi, nes maniškė mėgsta išsausėti, pradėti šerpetotis, o palepinimai jogurto kauke tikrai padeda).