8 patarimai, kurie padės džiaugtis gražiais plaukais

Nesvarbu, Jūsų plaukai ilgi, trumpi, šviesūs ar tamsūs – jie bus gražūs tik tokiu atveju, jeigu bus  tinkamai prižiūrėti, tvarkingi ir tankūs. Svarbiausia – žvilgesys ir tankumas. Daugelis merginų investuoja savo laiką ir pinigus, kad turėtų kuo ilgesnius plaukus, tačiau jeigu tie plaukai bus ploni bei nušiurę – net ir ilgumas nesutvarkys bendros situacijos.

 

O turėti gražius plaukus gali kiekviena ir kiekvienas. Profesionalai dalinasi 8 patarimais, kurie įvardijami kaip patys efektyviausi siekiantiems džiaugtis nuostabiai atrodančiais plaukais.

 

 

Drėgnų plaukų šukavimas – peilis jų struktūrai. Iššukuoti išdžiuvusius plaukus dažnai sudėtinga, kadangi ilgi plaukai veliasi. Tokiu atveju naudokite specialias priemones, kurios sumažins vėlimąsi bei elektrinimąsi.

 

Jeigu jau nusprendėte, kad visgi, šukuoti net ir šlapius plaukus būtina, kadangi niekaip nepavyksta susitvarkyti su jais – tokiu atveju šukavimą pradėkite nuo apačios, nuo galiukų ir po truputį šukuokite iš vis aukščiau bei naudokite specialius šepečius, kurie tinkamai šlapių plaukų šukavimui.

 

Būtinas ir reguliarus plaukų galiukų pakirpimas. Tik tokiu atveju plaukai augs sveiki, tankūs bei žvilgantys. Grožio namai paslaugas teikia kasdien, tačiau kaip dažnai reikia plaukus kirpti? Dažniausiai puikiai užtenka apsilankymo vieną kartą per mėnesį, tačiau dažnumas gali varijuoti įvertinus ir plaukų augimo greitį. Pasitarkite su savo kirpėja ar kirpėju.

 

Žinoma, kad visos karštos plaukus formuojančios priemonės yra labai žalingos Jūsų plaukams. Kuo rečiau plaukų džiovintuvą ir tiesintuvą naudosite – tuo plaukai bus Jums labiau dėkingi.

 

Nepamirškite bent kartą per savaitę palepinti savo plaukų įvairiomis kaukėmis. Galima bandyti natūralias kaukes, kurias kiekviena gali pasigaminti iš namuose turimų produktų, arba galima pirkti geros kokybės ir sudėties priemones. Geriausia kaukes keisti kas antrą savaitę, kad galvos oda ir pats plaukas prie jų nepriprastų.

 


 

MONDAY GIRL rekomendacija: prieš kurį laiką atradau kaukę iš AMWAY. Atgaivinanti kaukė „SATINIQUE™“, kuris tinka visiems plaukų tipams, ypač tinka pavargusiems, pažeistiems ar dažytiems plaukams. Mano plaukai dažyti šviesia spalva, todėl galima numatyni, kad norint, jog plaukai būtų gražūs ir žvilgantys, reikia jais pasirūpinti.

 

Šios kaukės sudėtyje esančio vitamino E, vynuogių sėklų ekstrakto ir KuKui sėklų aliejaus mišinys padeda apsaugoti plaukus nuo aplinkos poveikio ir plaukai atrodo sveiki ir sudrėkinti.
Taip pat padeda apsaugoti plaukus nuo būsimos žalos; padeda atkurti ir išvengti išsišakojusių plaukų galiukų bei stiprina plaukus iki 6 kartų. Stiprinantis gydymas plaukų regeneravimui ir kondicionavimui prieš formavimą; giluminis poveikis ir kiekvieno plauko stiprinimas ir apsauga.

 

 

Šis produktas – mano plaukams tiko. Gal tiks ir Jūsų? 🙂


 

Rinkitės natūralius, ekologiškus šampūnus ir balzamus, kurie padeda pasiekti ilgalaikį efektą.

 

Galvos masažas – dar viena puiki priemonė, kuri stimuliuoja kraujotaką ir paskatina plaukų augimą. Taip pat puikiai pasitarnauja ir galvos pilingas.

 

Galiausiai, sveika mityba ir blogų įpročių atsisakymas– auksinė taisyklė, kuri Jums gali padėti turėti nuostabius plaukus. Sveika mityba padės ne tik gražiai atrodyti, tačiau ir puikiai jaustis.

 

Patarimai gana akivaizdūs ir paprasti, tačiau daugelis vistiek jais nesinaudoja ir perka labai brangias priemones tikėdami, kad tai padės turėti gražius plaukus. O juk dažniausiai genialumas slypi paprastume.

 

Sorry, no posts matched your criteria.