Gidas, kaip išsirinkti auskarus pagal veido formą

Kaip išsirinkti tinkamiausius auskarus, jei veidas apvalus, o jei širdelės formos, o gal pailgas? Išties, ne visi auskarai yra universalūs ir tikrai ne kiekviena gali nešioti bet kokius auskarus, todėl šiandien pateikiame gidą, kuriuo remiantis galima idealiai išsirinkti tinkamiausius auskarus moteriai.

 

Apvali veido forma

 

Svarbu ne tik pasirinkti tinkamą kirpimą, bet ir pasirinkti tinkamą auskarų stilių bei formą. Apvaliam veidui labiausiai tinka ilgi, krentantys auskarai, kurie optiškai pailgina veidą. Rekomenduojama vengti žiedo formos bei mažų, apvalių auskarų.

 

Širdelės formos veidas

 

Širdelės formos veidas pasižymi siauru smakru. Būtent todėl, jiems labiausiai tinka laisvai krentantys auskarai su apversto trikampio simboliu arba ilgi juvelyriniai dirbiniai, kurie baigiasi kokia nors stambesne detale, rutuliuku ar pan. Tai gali būti auskarai su deimantais, briliantais. Tad pasirinkę prabangesnį variantą, tikrai neprašausite.

 

Pailgas veidas

 

Pailgas veidas yra panašus į ovalų, tačiau šiek tiek ilgesnis. Tokiam veidui labiau tiktų žėrintys, maži auskarai, panašios į sagutes.

 

 

Kvadrato formos veidas

 

Moterys, turinčios kvadratinės formos veidą, turėtų labai atidžiai rinktis auskarus. Joms svarbu, kad juvelyriniai dirbiniai sušvelnintų griežtas veido linijas ir kampus. Rekomenduojama pasirinkti vidutinio dydžio auskarus arba ilgus su apvaliais kraštais. Taip pat tokius, kurie turi ovalo ir apskritų formų. Rekomenduojama vengti bet ko, kas primena kvadratą.

 

Ovalus veidas

 

Moterys, turinčios ovalų veidą yra pačios laimingiausios, nes joms tinka beveik visi įmanomi auskarai! Tad ir jų vyrai tikrai gali būti laimingi, nes rinkdami dovaną – auskarus, niekada neprašaus! Tačiau, ko gero, žavingiausiai tokios damos atrodytų įsisegusios mažus auskarus kaip sagutes arba ilgus trikampio formos auskarus, kurie pabrėžtų žandikaulio linijas.

 

Kas tinka visoms veido formoms?

 

Renkantis auskarus reikia atkreipti dėmesį ir į aprangą. Jeigu drabužių viršus yra gausiai dekoruotas, rekomenduojama vengti segėti labai į akis krintančius auskarus. Tuomet labiausiai tinka paprasti dirbiniai. Tačiau prie vienspalvės, klasikinio kirpimo suknelės tinka ir ekstravagantiški auskarai, kurie patrauks visų praeivių akis.