7 patarimai greitam šukuosenos pakeitimui

Šukuosenos pakeitimas yra geras būdas pagyvinti įprastą kasdienį įvaizdį, bei sukelti aplinkinių nusistebėjimą vos jums pasirodžius. Ne kiekvienas gali sau leisti prabangą kasdien lankytis pas profesionalus, tad namie lengvai atliekami plaukų tvarkymo patarimai yra tikras išsigelbėjimas. Žemiau pateikti keli patarimai, kai tai padaryti greitai ir efektyviai.

 

Naudok plaukų smeigtuką

 

Dekuoruota sagė stebėtinai greitai pakeistų netvarkingą kuodą į madų žurnalo vertą šukuoseną. Jeigu neturi laiko tobulam, balerinos stiliaus sulaižytam kuodukui, puošni detalė, tarkim plaukų smeigtukas ar sagė, yra lengvas būdas įnešti šiek tiek elegancijos į savo stilių. Tiesiog susirišk plaukus į pasišiaušusį kuodą, o šoną pagyvink pasirinktu aksesuaru.

Susipink!

 

Kasos gali neįtikėtinai transformuoti šukuoseną. Nesvarbu, tai nežemiškoji “fishtail braid“ ar pinta “top-knot“, kasos madingos ištisus metus. Skubančias, niekada nenuvils šis būdas: laisvai susipink plaukus vienoje galvos pusėje ir truputį pašiaušk!

Papuošimai

 

Gėlėti, nerti ar metaliniai aksesuarai yra stilingas būdas papildyti savo įvaizdį. Nėrinių motyvais puoštas lankelis, dėvimas ant kaktos, puikiai atkuria bohemišką 70ųjų dvasią. Tuo tarpu lankelis, dekoruotas didelėmis metalinėmis detalėmis ir “sulaižyta“ uodega, sukurs futuristinį stilių.

 

Sklastymas

 

Toks paprastas dalykas, kaip sklastymo vietos pakeitimas, gali dramatiškai pakeisti išvaizdą. Jei dažniausiai šukuodamasi dalini plaukus per pusę, kodėl gi nepabandžius perskyrimą daryti daug kairiau? Jeigu nuspręsi taip padaryti, nepamiršk fiksuojančiosios želė, bei plaukų lako, kadangi kartais plaukai turi tą blogą norą grįžti į jiems įprastą poziciją.

 

Lankelis

Dekoruoti lankeliai yra puiki išeitis greitai šukuosenos reabilitacijai. O jeigu surinksi kolekciją (nes jie tikrai nėrą brangūs), visada galėsi juos derinti prie aprangos ar progos. Juodas lankelis puikiai derės prie netvarkingo kuoduko, o papuoštas kaspinėliu atrodys mielai prie romantiškai krentančių garbanų!

 

Gofruoti“ plaukai

 

Kol daugelis mano, kad gofruoti plaukai yra miręs reikalas dizaineriai būtent šias smulkias garbanėles prikėlė savo naujausiose kolekcijose naujam populiarumo antplūdžiui. Jeigu bijai, kad tokia šukuosena yra nepaklusnumo, bei netvarkingumo garantas – nusiramink. Užtenka susirišti plaukus į žemą uodegą ir atrodysi elegantiškai, bei nepriekaištingai. Ir visada žinosi – tereikia išvaduoti savo turtą iš gumytės pančių ir tu pasiruoši vakarėliui!

 

Apimtis

 

Papildoma plaukų apimtis yra puiki idėja, siekiant greitai pakeisti šukuoseną. Jeigu plaukus nešioji susikėlusi, plaukus smarkiai sušiaušk (nepamiršk lako!), o jei esi paleistų plaukų gerbėja, susisuk didžiules garbanas!

 

Tai tik keli patarimai, kurie pagyvens bet kokią seną šukuoseną. Plaukų aksesuarą bei kitokios dekoratyvios detalės yra lengva pagalba bet kokiu atveju, tuo tarpu didesnė plaukų apimtis ar „gofruoti“ plaukai gali tapti nauju tavo stiliaus akcentu. O kokius patarimus, šukuosenos pakeitimo klausimu, duotum tu?

Sorry, no posts matched your criteria.