8 patarimai puresniems plaukams

Ploni ir nusilpę plaukai – tai viena dažniausių plaukų priežiūros problemų, kuriomis skundžiasi moterys. Nenuostabu, juk kiekviena nori džiaugtis ne tik ilgomis, bet ir puriomis garbanomis. Kaip gretai ir paprastai suteikti savo plaukams daugiau purumo bei apimties?

 

Rinkitės tinkamas priežiūros priemones

 

Anot M. Soha, kartais apimties ir purumo plaukams trūksta dėl netinkamo kasdienės priežiūros priemonių pasirinkimo. Norint plaukams suteikti daugiau apimties, patariama rinktis plaukų neapsunkinančius produktus – itin lengvos tekstūros purumo suteikiantį šampūną bei kondicionierių. Kitaip nei daugelis tirštos tekstūros priemonių, šie neapsunkina plaukų paviršiaus, taip padėdami plaukams ilgiau išlikti puriems.

 

Tinkamai naudokite plaukų kondicionierių

 

Kitaip nei šampūno, kondicionieriaus nereikia įtrinkti į galvos odą – jis švelniai paskirstomas per visą plaukų ilgį. Norint plaukams suteikti daugiau purumo, kondicionierių reikia paskirstyti pradedant nuo plaukų galiukų. Taip neapsunkinsite plaukų šaknų ir plaukai atrodys puresni.

 


 

MONDAY GIRL rekomenduoja: mėnesį laiko naudoju plaukų šampūną ir kondicionierių iš AMWAY, kurie drėkina išsausėjusius mano plaukus. Drėkinantis šampūnas ir kondicionierius „SATINIQUE™“. Galiu paantrintinti gamintojams, kurie savo aprašyme teigia „Puikiai tinka pavargusiems, išsausėjusiems ir sunkiai tvarkomiems plaukams, kad jie taptų gražūs, švelnūs it šilkas ir blizgantys.“ Esu patenkinta rezultatu. Kai plaukai neatrodo nušiurę, jie atrodo sveikesni ir puresni. Netrukus išbandysiu ir priemonių liniją nuo plaukų slinkimo.

 

SATINIQUETM mokslininkai sujungė savo žinias mitybos ir grožio srityse, kad sujungtų novatoriškas sudedamąsias dalis sveikiems plaukams kartu su rūpestingai parinktais augaliniais ekstraktais ir maistingosiomis medžiagomis. Štai kodėl Smooth Moisture drėkinančių priemonių sudėtyje yra KuKui sėklų aliejaus, kuris žinomas dėl savo atgaivinančio ir raminančio poveikio, kad padėtų atkurti blizgesį ir elastingumą, ir provitamino B5, drėkinančios, atkuriančios vandens pusiausvyrą, saugančios ir suteikiančios blizgesio plaukams, maistingosios medžiagos, randamos gamtoje. Šias aktyvias sudedamąsias dalis papildo išskirtinis ENERJUVETM kompleksas, kad atstatytų natūralią ir sveiką plaukų būklę.

 

 


Rinkitės purumo suteikiantį purškiklį

 

Šiandien galima rinktis iš daugybės daugiafunkcinių plaukų priežiūros priemonių. Viena iš jų – purumo suteikiantis purškiklis. Jis ne tik drėkina ir maitina plaukus, bet ir pakelia juos nuo šaknų, taip suteikdamas pastebimai daugiau purumo.

 

Pasitelkite plaukų džiovinimo gudrybes

 

Viena populiariausių ir paprasčiausių gudrybių, kaip plaukams suteikti purumo – džiovinti juos „aukštyn kojomis“. Džiovindama plaukus džiovintuvu, šiek tiek pasilenkite taip leisdama plaukams laisvai kristi žemyn. Plaukai lengviau pakils nuo šaknų ir išdžiovinus  atrodys itin purūs.

 

Ypatingam efektui – plaukų garbanojimo žnyplės

 

Pasiekti ypatingai purių plaukų efektą kartais gali padėti ir plaukų garbanojimo žnyplės rantytu paviršiumi. Beje, tam visai nebūtina kruopščiai kurti preciziškų garbanų – pakanka kiek pagarbanoti kelis plaukų sluoksnius ties jų šaknimis ir plaukai atrodys itin purūs.

 

Eksperimentuokite

 

Kartais paprasčiausias būdas suteikti plaukams daugiau purumo – nežymiai pakeisti įprastą šukuoseną. Pavyzdžiui, rinkitės šoninį sklastymą ar tiesiog pakeiskite jo pusę. Tuo tarpu nepaklusnią šukuoseną sutvirtinkite plaukų neapsunkinančiu laku.

 

Klauskite profesionalo patarimo

 

Žaismingo purumo plaukams neretai suteikia ir tinkamas kirpimas. Dėl to nesidrovėkite klausti profesionalo patarimo. Apsilankykite pas plaukų stilistą, kuris objektyviai įvertins plaukų būklę ir padės atrasti labiausiai tinkančią šukuoseną.

 

Žaiskite spalvomis

 

Papildomo purumo plaukams gali suteikti ir tinkamai parinktas atspalvis. Pavyzdžiui, madingos sruogelės sukuria žaismingą purių plaukų įvaizdį.

Sorry, no posts matched your criteria.