Helovino makiažo idėjos JAI ir JAM, kuriuos lengvai pasidarysite namie

Helovino vakarėlis – puiki proga nustebinti draugus bei drąsiai eksperimentuoti su išvaizda. Dažniausiai Helovino įvaizdį pradedame kurti nuo aprangos, tačiau reikėtų nepamiršti ir makiažo, nes būtent jis leis tobulai įsikūnyti į norimą personažą. Kosmetikos ir parfumerijos tinklo „Douglas“ makiažo specialistas Povilas Staniulionis dalinasi patarimais, kaip namuose susikurti išskirtinį makiažą Helovino nakčiai. Jeigu planuojate į vakarėlį vykti drauge su antrąja puse, šie du įvaizdžiai puikiai derės tarpusavyje.

 

Įvaizdis jai  „Lėlė iš 1920-ųjų“

 

Ar pamenate šiurpą keliančias lėles iš siaubo filmų, kurių stiklinis žvilgsnis stingdo kraują? Kartą metuose siūlome jums grįžti į praeitį ir įkūnyti pačią įsimintiniausią šio personažo versiją.

 

 

Galite ir jūs susikurti šį įvaizdį sekdamos šiuos žingsnius:

 

Pirmas žingsnis – veido odos padengimas

 

Makiažo pagrindo šepetėlio pagalba paskirstykite makiažo bazę ant veido odos. Priemonė turėtų būti šviesesnio atspalvio nei jūsų oda, kad suteiktų išblyškusio, tarsi „porcelianinio veido“ efektą. Su makiažo kempinėle tolygiai paskirstykite makiažo pagrindo sluoksnį. Padenkite veidą (ypač paakių zoną) šviesaus atspalvio biria pudra, kad vakaro eigoje makiažas gerai laikytųsi ant odos. Blyškiam veidui kontrasto suteiks įraudę skruostai. Skaistalų teptuko pagalba drąsiai paryškinkite skruostikaulius. Paskirstykite produktą skaistalų šepetėliu taip, kad išryškėtų rausvi „obuoliukai“.

 

Antras žingsnis – akys

 

Susikurkite itin išraiškingą akių makiažo įvaizdį. Akių šepetėliu paskirstykite juodą akių pieštuką per visą akies voką, taip sukurdamos itin išraiškingą dūminį akių makiažo efektą. Pieštuku taip pat paryškinkite apatinę akies liniją ir ją išsklaidykite. Tai galite padaryti šepetėliu arba vatos pagaliuku. Pasirinkite sodriai mėlynos spalvos akių šešėlius, tepkite juos vidiniame ir išoriniame akių kampučiuose. Išsklaidykite juos, tačiau akies voko vidurį palikite nepaliestą. Taip pat su šešėliais paryškinkite ir apatinę akies liniją. Pasirinkite mėlynai pilkos spalvos šešėlius ir juos paskirstykite aplink akis – turėtų susidaryti spalvų perėjimo efektas. Įvaizdį užbaigti padės skysti, blizgūs akių šešėliai. Užtepkite juos išilgai per visą voko centrą (ten, kur netepėte mėlynos spalvos šešėlių) ir pratęskite po akimis.

 

Trečias žingsnis – blakstienos ir antakiai

 

Prieš dažant blakstienas tušu, jas galite užriesti blakstienų rietikliu. Tuomet jas padažykite ilginamuoju blakstienų tušu, kad jos taptų panašios į lėlės. Įrėminkite sukurtą akių makiažą su antakių tušu. Antakių pieštuku prailginkite antakio galą, taip suteiksite žvilgsniui dar daugiau išraiškingumo.

 

Ketvirtas žingsnis – lūpos

 

Vyšnių spalvos lūpų dažais paryškinkite lūpų vidurį, kraštelius palikite nedažytus. Taip vizualiai suapvalinsite savo lūpas, sukursite „lėlišką“ jų įvaizdį. Galiausiai, užtepkite blizgių lūpų dažų ir stulbinantis retro lėlės įvaizdis bus užbaigtas.

 

Įvaizdis jam – „1920-ųjų Joker“

 

Joker jau yra tapęs kultiniu personažu Helovino vakarėliuose. Įsijauskite į 1920-ųjų metų dvasią persirengdami žymiąja persona.

 

 

 

Jokeįvaizdį galite susikurti sekdami šiuos žingsnius:

 

Pirmas žingsnis – veido odos padengimas

 

Makiažo pagrindui dengti skirtu šepetėliu paskirstykite ant veido šviesesnio, nei jūsų oda atspalvio skystą makiažo pagrindą. Išbalęs veidas yra vienas ryškiausių Joker įvaizdžio akcentų. Viską užfiksuokite biria pudra – ji leis makiažo priemonėms ilgiau išlikti ant veido bei suteiks veidui matinį efektą.

 

Antras žingsnis  skruostai

 

Išryškinkite skruostus su skaistalų pieštuku. Vidutinio dydžio makiažo pagrindo šepetėliu išsklaidykite priemonę taip, lyg kontūruotumėte žandikaulį. Šitaip veidas bus vizualiai išraiškingas. Ta pačia spalva paryškinkite ir smilkinių zoną. Nebijokite persistengti, šią dieną makiažo nebus per daug.

 

Akims suteikite dramatiškumo su bordo spalvos skystais akių šešėliais. Užtepkite jų ant akies voko ir šepetėliu išsklaidykite dažus po visą voką iki antakių linijos. Išryškinkite vidinį akies kamputį – šioje vietoje užtepta priemonė taps makiažo akcentu. Akies voko centre užtepkite švytinčių aukso spalvos šešėlių. Antakių tušo pagalba, šukuodami į viršų, suformuokite vešlius, pasišiaušusius antakius.

 

Ketvirtas žingsnis – lūpos

 

Tamsios spalvos skystais lūpų dažais padažykite lūpas ir su šepetėliu netvarkingai išsklaidykite dažus už lūpų kontūro. Tepdami dažus, prailginkite lūpų kampučių liniją – taip sukursite įsimintiną Jokerio šypseną.

 

Štai taip, visiškai be didelių pastangų, galite namuose susikurti išskirtinį Helovino makiažą. Vakarėlio metu išsiskirkite iš minios ir tapkite nepamirštamu šių metų Helovino personažu. „Douglas“ makiažo specialistas Povilas Staniulionis tikisi, jog makiažo patarimai bus naudingi bei linki jums nepamirštamos Helovino nakties.