Kaip susikurti tobulą šventinį makiažą?

Šiemet šventinius, minių pilnus, vakarėlius keis gerokai kuklesni, tačiau ne ką mažiau laukiami pasibuvimai namuose. Žinoma, į juos rinksis tik artimiausi žmonės, tačiau tai nereiškia, jog į šventinį makiažą derėtų numoti ranka. Šiuo metu, kai po truputį įžengiame į šventinį laikotarpį, rekomenduojama išbandyti naujų makiažo priemonių – taip švenčių imsite laukti vis labiau bei pamatysite kokie produktai jūsų veido bruožams labiausiai tinka.

 

O atėjus Kalėdoms bei Naujųjų metų išvakarėms, nebijokite dar kiek paeksperimentuoti. Juk tai, bene, vienintelis metų laikas kai auksiniai, ryškūs šešėliai, akių blizgučiai ir intensyvus blizgesys ant skruostų yra ne tik priimtina, bet ir skatinama kombinacija. Kosmetikos ir parfumerijos tinklo „Douglas“ makiažo specialistas Povilas Staniulionis dalinasi patarimais, kaip namuose susikurti įspūdingą šventinį įvaizdį.

 

Veido oda, papuošta intensyviu blizgesiu

 

Pradedant darytis makiažą, svarbu pasirinkti jūsų veido odai tinkamas priemones tam, kad išvengtumėte šaltajam metų laikotarpiui būdingo odos išsausėjimo. Jį gali dar labiau paskatinti netinkamai parinktas makiažo pagrindas. Tam, kad šventės metu jaustumėtės komfortiškai ir mėgautumėtės akimirkomis – svarbu, kad makiažo pagrindas netrauktų odos, nekeltų perštėjimo ar kaip kitaip jos neerzintų.

 

Pagrindinis veido makiažo elementas, norint susikurti efektingą šventinį makiažą yra veido iliuminatoriai arba kitaip dar vadinamas highlighter“.

 

 

„Highlighteris“ 

 

 tai priemonė, kuri suteikia švytėjimą (turi švytėjimą suteikiančių dalelių), skirta išryškinti labiausiai iškilusias veido vietas. Užtepkite priemonės ant aukščiausių skruostų vietų, nosies galiuko, virš lūpos – tai padės sukurti itin šventišką įvaizdį, ypač jei highlighteris“ bus ryškus, turės rožinio ar bronzinio atspalvio.

 

Dar vienas svarbus šventinio makiažo akcentas yra jo kontūravimas. Kontūravimo priemones galite naudoti tiek sausos, tiek kreminės tekstūros. Norinčioms maksimaliai paryškinti veido bruožus, siūloma pirma užtepti kreminę kontūravimo priemonę, o baigiant makiažą tas pačias vietas patepti ir sausa priemone. Šias priemones naudokite tose vietose, kur norisi kažką paryškinti ar paslėpti – ant skruostų, kaktos, padailinti nosį.

 

Akių išryškinimas naudojant auksinius, sidabrinius tonus

 

 

Šventinis laikotarpis siejasi su auksinėmissidabrinėmis bei bronzinėmis spalvomis. Drąsiai naudokitės jomis kuriant šventinį makiažą!

 

Sidabrinį šešėlį padenkite per visą akies voką, o vokų išoriniuose kampučiuose išsklaidykite rudo atspalvio šešėlį. Makiažas atrodys dar įspūdingiau, jei vietoje šešėlių pasinaudosite blizgučiais. Užbaigdamos akių makiažą galite į pagalbą pasitelkti juodą akių pieštuką – šis padės sukurti katės žvilgsnio“ įspūdį. Kad žvilgsnis būtų dar išraiškingesnis, nepamirškite panaudoti priklijuojamų blakstienų. Svarbu jas pasirinkti tinkamo ilgio ir tankio, kad atrodytų kuo natūraliau.

 

Dėmesį prikaustančios lūpos

 

 

Joks šventinis vakarėlis nepraeina be raudono lūpdažio – tai amžina klasika. Pirmiausia apveskite lūpų kraštus tam skirtu lūpų pieštuku, jis gali būti ir šviesesnės spalvos nei pats lūpdažis. Lūpų pieštukas reikalingas tam, kad vėliau būtų lengviau tepti lūpų dažus ir neišlįstumėte už jų kraštų. Kartais viskas, ko reikia šventiniam makiažui užbaigti – sodrūs raudono lūpdažio potėpiai.

 

Šventinio įvaizdžio kūrimas nesibaigia ties makiažu. Susigarbanokite plaukus arba susiriškite juos į kuoduką, o tuomet papuoškite juos velvetiniais, blizgančiais ar „brangakmeniais“ puoštais lankeliais, velvetinėmis plaukų juostelėmis, spindinčiais plaukų segtukais. Tokiu būdu būtent jūsų įvaizdis taps nepralenkiamu, pilnai išbaigto šventinio įvaizdžio pavyzdžiu.

 

 

Šventiniu laikotarpiu visi nori puoštis ir yra pakilesnės nuotaikos. Savo įvaizdžiu nustebinkime ne tik kitus, bet ir pačios save, susikurdamos ryškesnes nei įprastai makiažo variacijas. „Douglas“ makiažo specialistas Povilas Staniulionis linki visiems gražių artėjančių švenčių ir tikisi, kad patarimai buvo naudingi.