Kokios priemonės privalo būti vasaros kosmetinėje?

Atėjęs vasaros sezonas įspėja ne tik apie ženkliai pagerėsiančius orus – tai ženklas, jog vertėtų peržiūrėti savo garderobą ir kosmetinę. Jei iki šiol nespėjote to padaryti, dar ne vėlu – šį kartą išskyrėme pagrindines priemones, kurios turėtų būti kiekvienos moters kosmetikos krepšelyje. Pasitikrinkite, ar visas jas įsigijote!

 

„Lengvesnės“ makiažo priemonės.

 

Labai tikėtina, kad karštomis vasaros dienomis nenorėsite apsikrauti dideliu sluoksniu kosmetikos – šiuo laikotarpiu kur kas labiau vertinamas lengvas, vasariškas makiažas. Jį susikurti galite naudodamos tik lūpų blizgesį ir blakstienų tušą, tačiau jeigu norisi užmaskuoti nedidelius trūkumus, rinkitės mineralais praturtintą pudrą – ji neapkraus veido ir tuo pačiu leis odai kvėpuoti. Taip pasipuošusios patogiai jausitės ir darbe, ir smagiame draugų vakarėlyje.

 


 

MONDAY GIRL rekomenduoja: aš vakarinį ar šventinį makiažą darausi retai, o ypač vasarą. Vasarą dažniausiai naudoju tik blakstienų tušą ir lūpų blizgį arba balzamą. Šios vasaros atradimas SANTE blakstienų tušas, kuris nepalieka gumulėlių, nenutrupa ir nepalieka „pandos“ paakių (tikras išsigelbėjimas!) ir tos pačios firmos lūpų blizgis, kuris yra lengvos tekstūros, lengvai tepasi ir gan ilgai laikosi.

 

 

 

Šiuos produktus galima įsigyti el-bioteka.lt parduotuvėje arba visose BIOTEKA fizinėse parduotuvėse.

 


 

Drėkinantys produktai plaukams.

 

Karštis ir dažnos maudynės sūriame vandenyje tikrai nesuteiks Jūsų plaukams žvilgesio – priešingai, jei laiku nesiimsite veiksmų, baigiantis šiltajam sezonui, kovosite su šiurkščiais ir išsausėjusiais plaukais. Kad taip nenutiktų, iš karto naudokite drėkinančių savybių turinčias plaukų priemones, palepinkite juos drėkinamosiomis ar atkuriamosiomis kaukėmis ir pirmenybę teikite gaminiams, turintiems kuo natūralesnius ingredientus. Tokia plaukų priežiūra padovanos puikius rezultatus ir leis net pačią karščiausią vasarą išgyventi be nemalonių pasekmių.

 

Veido šveitikliai.

 

Vasarą kur kas daugiau prakaituojame ir vaikštome dulkėtomis gatvėmis, todėl nieko stebėtino, kad ir mūsų veido oda vis dažniau pasidengia spuogeliais ar poromis. Norėdamos to išvengti, reguliariai turėtumėte ją pravalyti. Šveitikliai padės odą atgaivinti ir panaikins susikaupusias nebegyvas ląsteles, tad ir kitos Jūsų naudojamos priemonės taps kur kas efektyvesnės. Ši procedūra nesudėtinga, tačiau jos rezultatai – įspūdingi!

 

Papildžiusios savo kosmetinę visais šiais gaminiais, vasarai būsite pasiruošusios visu šimtu procentų. Svarbiausia nepamiršti ir geros nuotaikos bei plačios šypsenos – šie aksesuarai net ir vėsesnėmis dienomis Jus puošia labiausiai!