Pedikiūras namuose: 5 paprasti žingsniai

Palepinti savo kojas namuose dar niekada nebuvo taip paprasta! Pėdos, ypač kulnai, yra linkusios šiurkštėti. Su kai kuriais, įprastai namuose randamais, produktais galite sau pasidaryti profesionalų pedikiūrą namuose. Na, o pėdos po to atrodys nepriekaištingai!  

 

Pirmasis žingsnis

 

Pirmasis darbas – nagų formavimas. Pašalinkite seną nagų laką ir tvarkingai apkarpykite nagus, nudildykite juos. Įsitikinkite, kad karpant nagus nesudarote aštrių kampų, kurie vėliau galėtų įaugti.

 

Antrasis žingsnis

 

Suorganizuokite pėdoms šiltą ir jaukią vonelę su druska. Taip pat galite įlašinti kelis lašus bet kurio pasirinkto eterinio aliejaus. Druska suteiks švelnų masažą, kai braukysite pėdomis per ją. Pamirkykite kojas ir atsipalaiduokite 15-20 minučių. Nudžiovinkite rankšluosčiu.

 

Trečiasis žingsnis

 

Kitas žingsnis – šveitimas. Baigę kojų vonelę, nusausinkite jas ir į odą įtrinkite specialų kremą. Palikite kelioms minutėms. Vėliau atlikite pėdų šveitimą. Tokiu būdu pašalinsite visas sausas ir negyvas odos ląsteles. Tada pasirūpinkite nagų odelėmis – švelniai stumkite odeles nuo nago su specialiu įrankiu.

 

 

Ketvirtasis žingsnis

 

Baigę šveisti, švariai nuplaukite kojas ir sudrėkinkite drėkinamuoju kremu. Drėkinimas padeda minkštinti, drėkinti odą ir apsaugo ją nuo įtrūkimų. Reguliarus pėdų masažas taip pat padeda stimuliuoti nervų sistemą, pagerina kraujotaką ir maitina pėdas.

 

Penktasis žingsnis

 

Na, o pilnas pedikiūras nebus pilnas, be paskutinio žingsnelio! Dabar kai Jūsų oda jau paruošta, nagų forma sutvarkyta, atėjo metas – lakuoti! Pasirinkite mėgstamą nagų lako spalvą ir užlakuokite bent dviem sluoksniais, kad spalva būtų ryški. Vėliau uždėkite blizgesio sluoknį, kad nagas būtų nepriekaištingai gražus, švytintis!