Šventinio makiažo tendencijos

Šventinio laikotarpio kai kurios iš mūsų laukia ne tik dėl šeimą suvienijančių Kalėdų. Naujųjų metų sutiktuvės yra ne mažiau svarbi proga, kuri suteikia galimybę surengti įspūdingą vakarėlį ir tuomet drąsiai eksperimentuoti su savo įvaizdžiu. Itin svarbi jo dalis yra šventinis makiažas, kurio tendencijos kiekvienais metais šiek tiek kinta. Siūlome susipažinti, kokios šventinio makiažo mados bus populiarios pasitinkant 2023-iuosius – galbūt kai kurias idėjas galėsite pritaikyti ir kalėdiniam stalui.

 

Auksu tviskančios akys

 

Tikriausiai nerastume šventiškesnio atspalvio negu auksinis – nieko nuostabaus, kad per šias šventes jis bus ypač madingas. Kai kurie makiažo meistrai drąsiai ant vokų klijuoja mažus auksinės folijos gabalėlius, tačiau Jums nereikės užsiimti tokiais eksperimentais. Verčiau įsigykite aukso spalvos akių pieštuką apvadams, o vokus papuoškite auksiniais šešėliais. Tiesa, jų atspalviai gali skirtis, tad bus galima sukurti tiek kuklesnį, tiek labai ryškų, būtent Naujųjų metų sutikimui tiksiantį įvaizdį.

 

Brangakmenių atspalviai

 

Mėgstančios dūminį makiažą, gali lengvai atsikvėpti – jis madingas išliks ir šį šventinį sezoną. Tiesa, tokį makiažą rekomenduojama patobulinti pasirenkant ne įprastus tamsius, bet brangakmenių atspalvių šešėlius, kurie leis sukurti dar įspūdingesnį įvaizdį. Pavyzdžiui, ypač populiarūs bus sodriai žali ir purpuriniai tonai: juos netgi rekomenduojama derinti tarpusavyje. Tačiau surasite ir kitų dėmesio vertų variantų – ne viena paletė yra įkvėpta būtent brangakmenių, tad beliks nuspręsti, kurie akių šešėliai Jums pačioms yra priimtiniausi.

 

Lengvai paraudę skruostai

 

Nuo ryškiai rožinių ir oranžinių, iki uogų ir raudonai oranžinių atspalvių – ryškių spalvų skaistalai paryškins Jūsų veido spalvą ir skruostams suteiks sveiką, spindinčią išvaizdą. Tokių produktų planuojant šventinį įvaizdį rekomenduojama nepagailėti – jie pasitinkant Naujuosius metus bus ypač madingi. Tiesa, reikėtų nepamiršti, kad skaistalų naudojimas yra vienas paskutinių žingsnių: prieš tai reikėtų nepamiršti makiažo pagrindo ir probleminių vietų maskavimo priemonių. El. parduotuvėje Pigu.lt maskuokliai nustebins plačiu asortimentu: čia lengvai atrasite Jūsų odos tipui tinkančius produktus.

 

Ryškiai raudonos lūpos

 

Raudonas lūpdažis ne veltui yra laikomas nesenstančia klasika – juo pasikliauti galėsite ir per šių metų šventes. Tokios lūpos, kartu su puriomis blakstienomis ir blizgančiais šešėliais leis sukurti šventišką, tačiau tuo pačiu lengva prabanga alsuojantį įvaizdį. Tiesa, šiemet vietoj matinio raudono lūpdažio siūloma rinktis blizgesnius variantus – galbūt tai Jums bus naujovė, kurios nesinorės atsisakyti net ir pasibaigus šventėms. O jeigu pirmenybę teikiate elegantiškiems ir subtiliems tonams, rinkitės raudono vyno atspalvius – jie taip pat bus labai madingi.

 

Blizgučių naudojimas

 

Naujieji metai neįsivaizduojami be blizgučių spindesio, tad nieko nuostabaus, kad juos išvysime ir šventiniame makiaže. Galite subtiliai priklijuoti keletą blizgučių akių kampučiuose, išbandyti blizgančius akių šešėlius ar netgi tokiomis spindinčiomis detalėmis papuošti antakius. Bet kokios panašios idėjos šiemet bus ypač sveikintinos, tad vienintelis klausimas, į kurį reikės atsakyti – kiek spindėti esate pasiruošusios Jūs pačios.

 

Neutralus prašmatnumas

 

Jei visgi švytintis, ryškus makiažas – ne Jums, lygiai taip nesuklysite šventėms pasirinkusios solidesnį, pernelyg dėmesio neatkreipiantį įvaizdį. Galite pasitelkti kasdien pritaikomas idėjas ir jas šiek tiek pakoreguoti, pavyzdžiui, išryškinti akis pasitelkiant apvadus ar šešėlius, o galbūt – labiau paryškinti lūpas. Toks lengvai prašmatnus įvaizdis pasitinkant Naujuosius taip pat bus madingas, tad galėsite neatsilikti nuo vyraujančių tendencijų.

Tarp visų šių makiažo tendencijų turėtumėte atrasti bent kelias, kurias norėsis pritaikyti savo įvaizdžiui. Visgi, šiuo klausimu galite drąsiai eksperimentuoti ir išbandyti netikėčiausias idėjas – svarbiausia, kad galutinis rezultatas patiktų Jums pačioms.