Vasarai pasiruošta: kokiais produktais reikėtų papildyti savo kosmetinę?

Atėjęs vasaros sezonas įspėja ne tik apie ženkliai pagerėsiančius orus – tai ženklas, jog vertėtų peržiūrėti savo garderobą ir kosmetinę. Jei iki šiol nespėjote to padaryti, dar ne vėlu – šį kartą išskyrėme pagrindines priemones, kurios turėtų būti kiekvienos moters kosmetikos krepšelyje. Pasitikrinkite, ar visas jas įsigijote!

 

„Lengvesnės“ makiažo priemonės.

 

Labai tikėtina, kad karštomis vasaros dienomis nenorėsite apsikrauti dideliu sluoksniu kosmetikos – šiuo laikotarpiu kur kas labiau vertinamas lengvas, vasariškas makiažas. Jį susikurti galite naudodamos tik lūpų blizgesį ir blakstienų tušą, tačiau jeigu norisi užmaskuoti nedidelius trūkumus, rinkitės mineralais praturtintą pudrą – ji neapkraus veido ir tuo pačiu leis odai kvėpuoti. Taip pasipuošusios patogiai jausitės ir darbe, ir smagiame draugų vakarėlyje.

 

Drėkinantys produktai plaukams.

 

Karštis ir dažnos maudynės sūriame vandenyje tikrai nesuteiks Jūsų plaukams žvilgesio – priešingai, jei laiku nesiimsite veiksmų, baigiantis šiltajam sezonui, kovosite su šiurkščiais ir išsausėjusiais plaukais. Kad taip nenutiktų, iš karto naudokite drėkinančių savybių turinčias plaukų priemones, palepinkite juos drėkinamosiomis ar atkuriamosiomis kaukėmis ir pirmenybę teikite gaminiams, turintiems kuo natūralesnius ingredientus. Tokia plaukų priežiūra padovanos puikius rezultatus ir leis net pačią karščiausią vasarą išgyventi be nemalonių pasekmių.

 

Depiliacijos priemonės.

 

Nors šie gaminiai reikalingi visus metus, atšilus orams vis dažniau atkreipiame dėmesį į efektyvesnes ir ilgesniais rezultatais džiaugtis leidžiančias depiliacijos priemones. Pagalvokite, ar esate patenkintos dabar naudojamų gaminių rezultatais – jei ne, neverta prisirišti prie vienų produktų: šiais laikais yra daugybė būdų, kaip atsisveikinti su nepageidaujamais plaukeliais. Pastaruoju metu ypač daug dėmesio susilaukia efektyvieji fotoepiliatoriai, tačiau jeigu apžiūrėsite Pigu.lt el. parduotuvės asortimentą, dėmesio vertų sprendimų rasite ir daugiau.

 

Apsauginiai kremai.

 

Nesuklysime pasakę, kad kremai nuo saulės yra kone svarbiausias pirkinys ruošiantis vasarai – ir ne tik toms, kurios ruošiasi daug laiko praleisti paplūdimyje. Spinduliai mus gali pasiekti ir paprasčiausių kasdienių pasivaikščiojimų metu. Tikriausiai nereikia priminti, kokią žalą mūsų kūnui gali padaryti saulė – norėdamos išvengti bet kokių padarinių, pasirūpinkite kokybišku kremu ir saulėtomis dienomis juo nepasitepusios niekuomet neišeikite iš namų.

 

Veido šveitikliai.

 

Vasarą kur kas daugiau prakaituojame ir vaikštome dulkėtomis gatvėmis, todėl nieko stebėtino, kad ir mūsų veido oda vis dažniau pasidengia spuogeliais ar poromis. Norėdamos to išvengti, reguliariai turėtumėte ją pravalyti. Šveitikliai padės odą atgaivinti ir panaikins susikaupusias nebegyvas ląsteles, tad ir kitos Jūsų naudojamos priemonės taps kur kas efektyvesnės. Ši procedūra nesudėtinga, tačiau jos rezultatai – įspūdingi!

 

Vasaros sezonui pritaikyti kvepalai.

 

Ne paslaptis, kad skirtingos temperatūros skirtingai paveikia ir besiskleidžiančius aromatus, todėl net ir patys skaniausi kvepalai moterims šiltuoju sezonu gali kvepėti visai kitaip, nei tikėjotės. Vasarą jų kvapas dažniausiai išryškėja labiau, todėl galite pirkti mažesnę kvepalų koncentraciją ir vieną ryškesnę natą turinčius gaminius. Šiltiems orams puikiai tiks gaivūs, energijos suteikiantys aromatai, tačiau galutinis sprendimas priklausys tik nuo Jūsų pačių.

 

 

Papildžiusios savo kosmetinę visais šiais gaminiais, vasarai būsite pasiruošusios visu šimtu procentų. Svarbiausia nepamiršti ir geros nuotaikos bei plačios šypsenos – šie aksesuarai net ir vėsesnėmis dienomis Jus puošia labiausiai!

Sorry, no posts matched your criteria.