Kaip pradžiuginti savo moterį? Kelios idėjos netikėtoms dovanoms

Jeigu ieškote idėjų dovanoms, kurios galėtų nustebinti jūsų moterį, užsukote ten, kur reikia. Mes surinkome kelias, tikrai veiksmingas idėjas dovanoms ir dovanėlėms, kurios galėtų tikti nebūtinai gimtadieniui ar sukakčiai (rimtai progai), tačiau veiktų kaip netikėtos dovanos. Tai yra, kai nusprendėte savo damą palepinti netikėtai ir be progos. Štai tos idėjos.

 

Bilietai į teatrą, koncertą, kiną ar kitokį renginį

 

Savo moterį bene labiausiai pradžiuginsite tada, kai parodysite jai, kad norite kartu praleisti laiką. Nebūtina vežtis jos į šiltus kraštus ar eiti į prabangiausią restoraną. Galima be progos pakviesti ją į kiną arba teatrą, o gal net kokį įdomesnį koncertą. Jeigu laiką leisite kartu, tikrai ją nustebinsite ir sustiprinsite santykius.

 

Kvepalai

 

Kas liečia kvepalus, ne visos moterys turi tuos pačius pomėgius kvapams, bet joms labai patinka vyro iniciatyva išrinkti kokį nors kvapą ir jį joms padovanoti. Kadangi rinktis kvepalus tikrai nebūtinai gali būti pats įdomiausias užsiėmimas, damą labai pradžiugins, kad jūs skyrėte laiko pagalvoti apie jos grožį, komfortą ir įvaizdį bei parinkote tuos kvepalus, su kuriais ji, jūsų manymu, kvepės skaniai. Kaip dovana be progos, kvepalai yra bene geriausias pasirinkimas.

 

Gėlės

 

Na ir kuriai gi nepatinka gėlės? Kvaila ieškoti paaiškinimų kodėl ir kaip. Daug geriau yra tiesiog paimti ir nupirkti gėlių eilinį šiokiadienį ar sekmadienį, kai grįžtate po žvejybos arba kitų darbų. Išrinkti gėles ir jas nupirkti truks ne ilgiau nei dešimt minučių, o moteriai toks gestas gali reikšti tiek pat, kiek visas pasaulis. Tiesa, galite pabūti kūrybiški ir gėlytes nebūtinai pirkti kur nors pakelėje. Yra ir daugybė floristikos salonų, kur gražios puokštės parduodamos dėžutėse ar vazonėliuose. Taip pat ir puokščių kompozicijos gali būti kiek kūrybiškesnės. Tačiau spręskite patys.

 

Rankinė arba kitas aksesuaras

 

Kada reikia moteriai pakelti ūpą ar nuotaiką, o gal šiaip norite pamatyti plačią, iki ausų besitęsiančią jos šypseną, padovanokite jai moterišką rankinę ar kitą aksesuarą. Visiškai nesvarbu, kad apie rankines ar moteriškus aksesuarus nieko neišmanote. Turbūt žinote, kokia jos mėgiama spalva arba kokias rankines ji nešioja. Parinkite kažką, kas primena jos turimus daiktus, bet yra nauja ir tokia dovana tikrai nustebinsite. Nežinote, kur tai pirkti? Paspauskite ant nuorodos – https://www.varle.lt/moteriskos-rankines/ ir rinkitės iš labai gausios moteriškų rankinių pasiūlos!

 

Apyrankės su kolekciniais atributais

 

Yra tam tikros apyrankės, ant kurių galima mauti kolekcinius rutuliukus. Tie rutuliukai yra unikalūs ir pakankamai reti, o jų formos, spalva bei medžiaga, iš ko jie yra pagaminti, skiriasi. Dėl šios priežasties moteris gali susikurti kokią nori apyrankę bei atrodyti taip, kaip jai patinka. Žymiausi prekės ženklai yra du Pandora bei Trollbeads. Jeigu ji tokios apyrankės dar neturi – padovanokite jai, kartu su keliais karoliukais. Jeigu tokia apyrankė jau yra, padovanokite karoliuką ir tikrai nustebinsite.