Kalėdinės lempučių girliandos ir jų alternatyvos: unikalūs sprendimai dekorui

Ar vos tik išvydus švytinčias lemputes jus užplūsta magiška nuotaika? Galvoje ima skambėti Mariah Carey – All I Want For Christmas Is You? Visiškai jus suprantame – tokia ta Kalėdinių lempučių paskirtis – užburti, sužavėti ir priversti jausti nenumaldomą švenčių nuotaiką ir norą imtis geradarysčių!

 

Nors Kalėdines lemputes ir girliandas matome prekybos centruose, gatvėje, įvairiausiose viešosiose įstaigose, vis dėlto – labai norisi pasipuošti ir savo namus, kad artėjančios ar esamos šventės įgautų tikresnį ir jaukesnį pradą. Gi namuose praleidžiame nemažai laiko. Žinoma, dekoruojant namus Kalėdoms, norisi, jog jie atrodyti išskirtinai, kad nebūtų “kaip pas visus”. Girliandos Kalėdinės šiais laikais gaminamos įvairiausiuose pavidaluose.  Unikalumo ieškantys visuomet prisigalvos ypatingų būdų, o tie, kurie skuba ir nuolatos lekia, idėjų turės ieškoti ir semtis svetur. Laimei, Kaledos.lt komanda parengė ypatingų idėjų, kurios paskatins namus dekoruoti taip, kaip net sapne neregėjote. Pasiruošę?

 

Kalėdinis vainikas su integruotomis LED lemputėmis

 

 

Taip! Tiek vainikas, tiek lemputės yra dar žinomi kaip Kalėdų klasika, tačiau ar žinojote, jog nuo šiol įmanoma juos abu turėti viename junginyje? Du elementai, susijungę į vieną, atrodys tiesiog nuostabiai – viskas ko reikia – rasti jiems tinkamą vietą. Šis vainikas atrodys tiesiog nuostabiai, jei padėsite jį į stalo vidurį, pakabinsite ant lango ar ant išorinių namo durų. Daugelis tokio tipo vainikų yra parduodami su laikmačio funkcija, tad galėsite būti ramūs, jos lemputės užges pačios tada, kada panorėsite.

 

Kalėdinis žibintas su magiškai šviesą laužiančia lempute

 

 

Pamenate senovinius žibintus, dar vadinamus liktarnomis? Į juos reikėdavo pilti žibalą ir naudoti itin atsargiai, nes nuvirtus, kildavo gaisro grėsmė. Šie, naujoviški ir unikalūs žibintai turi jau įmontuotas lemputes, kurių spindesys tiesiog magiškas. Įdomiai laužiama šviesa skleidžia atspindžius, sumaišytus su rūku ar dūmais. Tai išties novatoriška namų puošmena, kuri gali lengvai virsti originalios Kaledinės dovanos idėja. Tokį žibintą galėsite naudoti ne tik per Kalėdas, bet ir ištisus metus, kadangi jo dizainas nėra iššaukiantis ir derės kad ir kur pastatytumėte.

 

Kalėdinė girlianda – eglutė

 

 

Tiems, kurie šiais metais planuoja paleisti gyvos ar plastikinės eglutės idėją namuose ar lauke, pasiūlysime išmėginti girliandą-eglutę. Tik pažvelkite – tai išties unikalus sprendimas, kuriame telpa du pagrindiniai Kalėdų atributai. Viskas ko reikia, tiesaus pagalio ar vamzdelio, kuris padėtų prilaikyti nuo viršaus krintančią girliandą. Pasirinkdami tokią puošimo opciją, būsite garantuoti, jog idėja galėsite naudotis metai iš metų, o taip pat – saugosite gamtą nekirsdami eglučių. Neabejojame, jog ši idėja patiks ir jūsų kaimynams, tad ruoškitės išgirsti komplimentus!

 

LED projektorius Kalėdų Senelis

 

Nuostabus pasirinkimas tiems, kurie ieško išskirtinumo ar tiesiog nori unikaliai papuošti savo namą. LED projektorius Kalėdų senelis – nuostabi idėja, kuri išryškės atėjus tamsiam dienos metui. Ji sužavės ne tik aplinkinius, bet ir vaikus, o taip pat, spinduliuos nepailstančią Kalėdų nuotaiką, primins apie tai, jog Kalėdų senelis jau greitai aplankys apdovanodamas visus gera energija ir ilgai lauktomis dovanomis.

 

Nepakako pasiūlymų dekorui? Ne bėda. Kaledos.lt tinklaraštyje rasite ir kitų, išties originalių sprendimų namų dekorui. Domina Kalėdinės dekoracijos langams? O gal Kalėdinių dovanų idėjos? Tiesiog užsukite paskaityti ir netrukus pamatysite, jog idėjos plūste plūsta. Atminkite, jog visas dekoracijas galite užsisakyti internetu ir taip sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų.