Artėjančio sezono avalynės tendencijos. Kas laukia šiemet?

Kol mūsų gyvenimai vėl trumpam sustoja, darbai bei kitos pramogos persikelia tarp namų sienų. Naujų batų, drabužių pirkimas taip pat gali būti trumpame budėjimo rėžime, tačiau socialinis užraktas nereiškia stiliaus užrakinimo. Todėl apžvelkime 2020/2021 rudens bei žiemos avalynės tendencijas.

 

1.   The Chunky Welly Boot

Rudenį ir žiemą pasitikite stilingai bei praktiškai, bet kokiu oru. Ypač šiais laikais, kai Lietuvoje sniego praktiškai nebūna. Šių metų avalynės tendencijose vieni populiariausių yra neperšlampami batai. Įvairios spalvos, batų aksesuarai, leidžia šiuos batus laisvai derinti prie bet kokio pasirinkto stiliaus ar drabužio.

 

 

 

2.   The Embellishment – batai su papuošimais

 

Nori išsiskirti ir „suspindėti“? „Vogue“ žurnalas pristatė avalynės tendencijas su blizgučiais, karoliukais ar kitais juvelyriniais dirbiniais. Artėjant gražiausioms metų šventėms spindėkite bei atrodykite pritrenkiančiai.

 

 

3.    The Thigh-High Boot

 

Ilgi, odiniai batai vienas madingiausių modelių šį sezoną. Garsaus dizainerio Anthony Vaccarello „Saint Laurent“ pristatyme dominavo latekso antblauzdžiai ir antros odos batai. Savo šou Anthony šiuos batus derino prie švarkelių ir sijoninių kostiumėlių.

 

 

4.    The Chain Link

 

Auksinės imitacijos grandinėlės bei stambesnės grandinės paskutiniu metu tapo vienu populiariausių aksesuarų. Šios gražios detalės dabar persikėlė ir ant mūsų batų – tai viena madingiausių tendencijų, kurią privalote išbandyti.

 

 

5.    The Neutral Toe

 

Šį sezoną garsiausių dizainerių pristatymuose užplūdo baltų, kreminių batų pristatymai, visiška klasiška ir elegancija. „Vogue“ žurnalas siūlo šiuos batus derinti prie storų žieminių pėdkelnių taip pagyvinant savo įvaizdį.

 

Straipsnį parengė: Ignė Butrimaitė

Sorry, no posts matched your criteria.