Naują pavasario-vasaros kolekciją pristatanti Indrė Kvedarienė: „Tai tikra atgaiva moterims“

Lengvumas, kokybė, spalvos ir elegancija  – elementai, kuriais paremta naujausia drabužių kūrėjos Indrės Kvedarienės kolekcija. Šįmet joje dominuoja moteriškumas ir klasika. O pasak pačios dizainerės, tai būtent tie drabužiai, kurių norisi po spintos revizijos. Šie puoš ne tik kasdien ar keliaujant prie jūros, bet ir išsiruošus į stilingą miesto vakarėlį.

 

Indrė Kvedarienė pasakoja, jog šių metų darbuose vyrauja žemės spalvos, o skirtinguose suknelių modeliuose panaudotos subalansuotos puošmenos: kaspinai, klostės, įsiuvai.

 

„Kurdama šią kolekciją įsivaizdavau saulėtą vasaros dieną, tokią, kai norisi pasipuošti, bet jaustis nevaržomai ir patogiai. Todėl suknelių modeliai ne griežti, atvirkščiai – plazdantys, krentantys, traukiantys akį. Tai suknelės, kurios derės ir prie aukštakulnių basučių, ir prie ryškiaspalvių sportinių batelių. Būtent dėl jų universalumo ir praktiškumo jomis moterys galės puoštis eidamos į darbo susitikimą, įsimesti į kelioninį lagaminą ar traukiant vakarienės. Spalvos taip pat neįpareigojančios – tradicinė balta, švelni ir moteriška rausva, kūno, miško žalumo žalia. Akcentams panaudojau kontrastingus įvairių spalvų kaspinus“, – dėstė I. Kvedarienė.

 

Drabužių kūrėjos teigimu, didžiausias dėmesys buvo skirtas suknelių kirpimams ir ilgiams. O bene didžiausią įspūdį daro audinių kritimas ir žavesys.

 

„Reikia pripažinti, jog laikai keičiasi ir būti suvaržytomis moterys nebenori. Tad į tai atkreipdama dėmesį, kūriau tokius modelius, kurie būtų tinkami įvairaus kūno sudėjimo damoms. Ilgiai taip pat lengvai pasirenkami – iki kelių, žemiau jų ar ilgi. Sukneles puošia vilnijančios klostės, bangos, klienčių pamėgtos laisvo kritimo rankovės, „peplum“ stiliaus sijonai. Be to, esu įsitikinusi, jog moteriškumą ir gražiausias savo kūno dalis galima pabrėžti ir neaptemptuose drabužiuose. Kaip tik, laisvas kirpimas padės paslėpti menkus trūkumus“, – teigė dizainerė.

 

Indrė Kvedarienė įsitikinusi, jog vasarą pravartu įsigyti universalių drabužių. O juos renkantis patartina nedaryti kelių esminių klaidų.

 

„Dažnai vasarą perkame drabužius tik dėl to, jog šie gražūs. Tad būtinai rekomenduoju atkreipti dėmesį į jų sudėtį. Natūralūs audiniai leis odai kvėpuoti, nesuprakaituoti. Tačiau jų minusas tas, kad šie glamžosi. Todėl idealus variantas – natūralus audinys su priemaišomis. Jie lengvai kris, išskalbti ar sulankstyti nepraras formos. Be to, juos bus lengva prižiūrėti, po kiekvieno dėvėjimo nereikės rūpintis cheminiu, sausu valymu. Juk šiltuoju sezonu nenorime suktis galvos – viskas privalo būti patogu ir lengva. To ir linkiu šią vasarą – kuo daugiau lengvumo, mažiau rūpesčių ir kuo gražesnių akimirkų“, – pokalbį baigė Indrė Kvedarienė.

This slideshow requires JavaScript.

Parengė: Austėja Matusaitė.