Naujausios mados tendencijos: kai kontrastai kuria harmoniją

Pasaulyje, kuriame tendencijos atsinaujina dažniau nei spėjame apie tai sužinoti, mes atsiduriame kryžkelėje tarp noro gyventi kartu su mados ritmu ir natūralaus tikrumo poreikio. Ar visada savo pasirinkimuose privalome leistis į kompromisus? O gal mada visgi gali ne tik mums žadinti mūsų emocijas, bet ir sukurti patikimumo, kokybės pojūtį bei pelnytai atskleisti individualų statusą? Dizainerė Ramunė Piekautaitė pristato savo naujausią, intriguojančią kolekciją, kuria įkvepia miesto moterį suvaldyti madą bei kurti išskirtinę harmoniją pasitelkiant drąsius stiliaus kontrastus.

 

Kas yra šiuolaikinė prabanga? Tai – prekinio ženklo identitetas, reputacija, kokybė, vertybės, ir nuostabus kontrastas tarp kūrybos išskirtinumo ir  stabilumo plačiąja prasme. Mada nėra tik drabužis – mada yra bene pati ryškiausia žinutė, kurią transliuojame apie save. Tad, kai pasitikime kūrėju – mes ne tik dėvime jo idėjas – mes tampame tam tikro prekinio ženklo istorijos dalimi.

 

Naujausia kolekcija

 

Naujausioje Ramunės Piekautaitės kolekcijoje įprasminami dizainerei kūrybai būdingi prioritetai: aiški geometrija, kokybė, drąsaus bei modernaus lakoniškumo kompozicijos, moters lyderės stilistika. Tik šį kartą prekinio ženklo gerbėjams įprasta estetika atskleidžiama netikėtų kontrastų dermėje: kailio švelnumas ir masyvių odinių siluetų kombinacijos, meistriškas sluoksniavimas, drąsūs spalviniai, ilgių, siluetų bei medžiagiškumo deriniai.

 

Kalbant apie naujausias tendencijas visada norisi pradėti nuo spalvų, o spalvos galia slypi sėkmingame atspalvyje. R. Piekautaitė kviečia rinktis klasikines raudonos, mėlynos, baltos, juodos spalvas, tik šį kartą – tai ypač ryškūs atspalviai, tad kuriant monochrominius derinius išgaunamas ypatingai sodrus efektas. Ar tik raudona spalva yra ambicijų, iššūkių, o gal tiesiog kelio į sėkmę spalva? Globalios mados tendencijos šiemet tokį pat stiprų statusą kviečia suteikti ir baltai spalvai. Balta jau ne tik šiltojo metų laiko pasirinkimas – dabar tai spalva, kurios neberiboja nei sezonai, nei progos. Ramunė Piekautaitė savo kolekcijoje ne tik įprasmina šią tendenciją, bet ir leidžia ją išbandyti viso derinio arba tik žavingų įvaizdžio detalių pavidalu.

 

Šiuolaikinė moteris yra bekompromisė lyderė savo gyvenimo pasirinkimams – ji drąsiai mėgaujasi įvairiais kasdienybės vaidmenimis ir taip atskleidžia savo individualumo, asmenybės žavesį.

 

Kolekcijos deriniai kviečia švęsti sluoksniavimą, kai tarsi visus kolekcijos drabužius bei aksesuarus galime dėvėti ir atskirai, ir kartu tarpusavyje – tad kiekvienas prekinio ženklo vartotojas sėkmingai gali tapti šios kolekcijos interpretuotoju.

 

Sluoksniavimas ir megztas medžiagiškumas

 

Meistriškas sluoksniavimas šį kartą siūlo drąsų golfo aukštu kaklu bei klasikinio tipo baltų marškinių derinimą, o taip pat – netikėtai dinamišką asimetriją, kuri atsiskleidžia tik derinant skirtingų ilgių, išraiškingais skeltais puoštus drabužius vieną ant kito.

 

Ypač stiprus kolekcijos momentas yra ir tai, kaip dizainerė prikelia megztą medžiagiškumą bei suteikia jam ypatingo modernumo įspūdį. Nepelnytai išskirtinai laisvalaikio drabužių kategorijoje iki šiol užsilikęs megztas pluoštas šį kartą atsiskleidžia masyviais siluetais bei yra derinamas kartu su oda ir gausybe detalių.

 

Individualumas slypi detalėse, kolekcijos ašis matoma gausioje odos aksesuarų linijoje. Naujausios tendencijos kviečia moteris rinkis net keletą rankinių vienu metu – pavyzdžiui didelė masyvi skiriama funkcionalumui, o maža dekoratyvinė – akcentui. Lygiai taip pat ir su diržais: dabar galime rinktis net keletą ir skirtingų faktūrų, pločių bei spalvų.

 

Modernus, masyvus siluetas atsveriamas įvairių dydžių ir formų detalėmis. Akcentuojamos apykaklės, atvartai, rankogaliai ar platūs kelnių siluetai.

 

Aštri, charakteringa Ramunės Piekautaitės kolekcija kuria ypatingą gyvos miesto mados įspūdį, kuris neturi amžiaus ribų – svarbiausia čia yra moters pasitikėjimas savimi, aiškus požiūris į tai kokią madą vertiname ir gebėjimas tą madą suvaldyti.

 

Mes norime pelnyto ryšio su pasirinktu prekiniu ženklu, bet tuo pačiu mes norime tikros, gyvos emocijos kaskart kurdami savo pačių individualų stilių. Tad, madai tikrai reikia kontrastų, tačiau tie kontrastai turi gebėti kurti harmoniją.

This slideshow requires JavaScript.

 

 

 

 

 

Pranešimą paruošė – Marija Palaikytė

Nuotraukos – Tomas Juškevičius

Makiažas- Rusnė Gabrielė Donaitytė

Modeliai – Gerda Jusvaitė, Gerda Zubrickaitė

Sorry, no posts matched your criteria.