Sezono tendencijos: pavasarį pasitikime stilingai

Pavasaris pats gražiausias metų laikas, ilgėjančios ir šviesios dienos atneša spalvų ne tik į mūsų kasdieninį gyvenimą, bet ir garderobą. Išlįskime iš storų, pilkų žieminių paltų ir pasitikime pavasarį stilingai. Apžvelkime keletą šio pavasario tendencijų.

 

Sportbačiai

 

Viena svarbiausių aprangos detalių tampa sportbačiai, kiekvieną sezoną jie skirtingi todėl didelis galvos skausmas išsirinkti sau patinkančius, patogius ir stilingus. Šio sezono sportbačių tendencijas užkariauja paprasti, nedidelio silueto sportbačiai. Norint spalvingesnių galima rinktis iš tokių kaip Nike Air Jordan, norinčioms ypač paprastų – Nike Air Force, New balance arba grįžti prie visų laikų klasikos.

 

Air Jordan 1 Retro High. Farfetch sportbačiai

 

Air Force 1 ’07 low-top. Farfetch sportbačiai

 

High top lace up. Farfetch sportbačiai

 

Džinsai

 

Kiekvienas sezonas diktuoja skirtingus džinsų stilius. Šį pavasari kviečiame rinktis ypač plačius, laisvus džinsus. Nemėgėjoms labai apkritusių laisvų džinsų rekomenduojame rinktis Mommy jeans, tad skinny jeans šiam sezonui slepiame giliai spintoje.

 

pavasario tendencijos - platūs džinsai

ZARA džinsai

 

Sezono spalvos

 

Pagrindines šių metų spalvas skelbianti „Pantone LLC“  šiemet išrinko pilką ir citrinos geltoną. Tad papildykite spintas šių spalvų drabužiais. Sluoksniuokite šių dviejų spalvų drabužius ir stulbinkite visus savo įvaizdžiu!

 

ZARA komplektas

 

Pastelė

 

Norinčios įtraukti spalvų savo garderobe gali drąsiai rinktis pastelines spalvas. Pasteliniai švelnių atspalvių megztukai bei marškinėliai leis greičiau pajausti pavasarį.

 

ZARA komplektas

 

ZARA sijonas

Pūstos rankovės

 

2021 metų pavasario ir vasaros kolekcijose išryškėjo dvi rankovių tendencijos – didelės rankovės arba ypač pūstos rankovės. Galima rinktis palaidines, sukneles su pūstomis rankovėmis arba ypač išryškėjusi šio sezono tendencija trumpintos palaidinės su išpūstais pečiais.

 

ZARA marškiniai

 

 

Megztos suknelės

 

Megztos suknelės – karantino metu džinsus keitėme patogiomis kelnėmis, marškinėlius patogiais džemperiais, vakarines sukneles į jaukias, megztas sukneles, kurios pavasario sezonu vis dar išlieka madingos.

 

ZARA suknelė

 

Straipsnį parengė Ignė Butrimaitė