Su treningais ir stilingai

Kas gali būti patogiau už laisvus, patogius treningus. Įprastai tokius drabužius dėvime namuose, gamtoje, sodyboje, pasiliekame kasdieniam stiliui – nubėgti iki parduotuvės.

 

Treningų mėgėjoms geros žinios, kadangi treninginiai bei laisvalaikio kostiumėliai šiemet yra labai madingi. Taip pat prasidėjus antrajai viruso bangai, darbui ir mokslams iš namų, daugelis įpratome vilkėti laisvo stiliaus drabužius, tačiau dabar tai gali virsti ir išeiginiu drabužiu.

 

Norint jaustis patogiai ir gražiai dabar madingi ir populiarūs yra tapę laisvalaikio kostiumėliai „knit wear“. Kostiumėlis gali būti ne tik kelnės su megztiniu, bet ir, šį sezoną, ypač madingomis liemenėmis.

 

Renkantis labiau sportinį stilių – kelnės su guma „Jogger pants“ taip pat madingos šį sezoną, kurias galime derinti ir prie kitokio stiliaus ar spalvos treningo.

 

Šį sezoną madinga derinti skirtingų stilių drabužius. Įprastai treningus nešiojame su laisvo stiliaus striukėmis, tačiau dėvėdami su klasikiniais paltais taip pat neprašausite.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BRUNA 🐻🇱🇧 (@brunabear)

 

Oversize džemperiai – ne tik patogu, bet ir madinga! Šiemet šis megztinio modelis vienas madingiausių, gali būti derinamas tiek prie džinsų, sijono, sportinis ar laisvalaikio kostiumėlis su kelnėmis.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VOGUE STYLES (@vogue__styles)

 

Turint vieną kostiumėlį labai patogu, nes atskiras jo dalis galite derinti su kitais drabužiais, taip susikurdami daugiau drabužių derinių.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pudrine (@pudrine)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pudrine (@pudrine)

 

 

 

 

Straipsnį parengė Ignė Butrimaitė