Trys madingiausi avalynės ir rankinių deriniai šio rudens sezonui

Įpusėjus rudeniui spustelėjęs šaltukas tarytum skubos tvarka verčia atlikti spintos reviziją – atsisveikinti su vasariškomis garderobo detalėmis ir užleisti vietą šiltesniems, labiau praktiškiems, rudenį madingiems stiliaus elementams.

 

Bemaž svarbiausia naujinant spintą, pasak stilisto Joringio Šato, pasirūpinti tinkama avalyne ir rankine – stilingas jų derinys užtikrins, kad atrodysite puikiai. Lankydamasis Vilniaus prekybos centre „Europa“ J. Šatas išrinko, kas yra šio sezono „must have“.

Masyvūs ilgaauliai ir talpi rankinė

Masyvūs ilgaauliai – neatsiejama šio sezono dalis ne tik dėl stiliaus, bet ir praktinių sumetimų. Tokie batai ne tik puikiai gelbsti nuo drėgmės ir šalčio lietingais rudens orais, bet ir dera kone prie visko – tiek kelius siekiančių ar dar trumpesnių sijonų ir suknelių, tiek prie amžinai madingų figūrą pabrėžiančių kelnių.

„Masyvūs ilgaauliai – tarytum žanro klasika, kuri iš mados neišeina niekada. Įsigyti tokius „Europoje“ dabar – labai gera proga, mat vidurio sezono išpardavimo proga taikomos nuolaidos gali leisti išties sutaupyti, o asortimentas – itin platus. Renkantis ilgaaulius, nepabijokite eksperimentų – dailias kojas puikiai pabrėš ilgesni, patogumo suteiks trumpesni, „sunkesnio“ stiliaus. Tuo tarpu akį traukiantys batų raštai gali tapti pačiu skambiausiu viso įvaizdžio akcentu“, – sako Joringis Šatas.

 

 

O ir rankinės prie ilgaaulių dera kone visų tipų: einant į darbą – masyvios ir talpios, savaitgalį, kai norisi pramogauti – įvairių tipų mažesnės: su grandinėle per petį, nešiojama ant juosmens ar net delninė.

„Šį sezoną į madą grįžo žalia spalva – kone visi sodresni jos atspalviai tapo tikru sezono hitu. Jei rankinės norisi prabangesnės, nepraleiskite progos apsilankyti „Europoje“ įsikūrusiose „Michael Kors“ ar „Coccinelle“ parduotuvėse. Margą ir įvairiapusį asortimentą taip pat siūlo ir „Premium“, „Mandarina Duck“, „Bags&More“, „Ecco“ ir kitos“, – sako J.Šatas.

 

Sportiniai batai ir patogi kuprinė

 

Jei manėte, kad madingi sportiniai bateliai – praeityje kartu su vasara pasilikusi tendencija, stilistas J. Šatas sako, kad tokius puikiai tinka nešioti net ir belaukiant žiemos. Tik pasirinkti juos reikia tinkamai – ne tik kad gražiai atrodytų, bet ir kad šilta bei patogu būtų.

„Sportiniai bateliai madingi bus, matyt, visados – taip jau diktuoja greitas mūsų gyvenimų ritmas, kad nepaliaujame bėgti ir lėkti, o tai geriau sekasi besijaučiant patogiai. Šaltesniems orams puikiai tiks storesnio pado sportinė avalynė ar net tokia, kuri iš vidaus pašildyta kailiuku. Ypač margą sportinių batų paletę „Europos“ lankytojams siūlo čia naujai atsidaręs „Batų centras“, akį traukiantis ne tik milžiniška avalynės įvairove, bet ir išties patraukliomis kainomis“, – sako J. Šatas.

 

 

Prie sportinės avalynės, pasak stilisto, puikiai tiks ir kuprinė. Tokią „Europoje“ taip pat nesunkiai išsirinksite savo stiliaus – ar sportiškesnę, ar elegantiškesnę.

„Vertinant šio sezono prekybos centre „Europa“ įsikūrusių parduotuvių kolekcijas pirmiausia į akis krenta plati ir įvairiapusė pasiūla: gausu tiek skirtingų kuprinių modelių, tiek spalvų ar net atspalvių. Kalbant apie spalvas, nors šis metų laikas ir niūresnis, tarytum įpareigojantis rinktis tamsesnius atspalvius, asmeniškai raginčiau nepabijoti ir šviesesnių spalvų – ne tik pastelinių, bet ir baltos, kuri tamsų rudenį itin puošia ir traukia akį“, – sako J. Šatas.

 

Aukštakulniai ir elegantiška rankinė

Galiausiai, ne tik vasarą moterims norisi puoštis, bet ištisus metus, todėl ir aukštakulnius būtina turėti kiekvienam sezonui. Pasak J. Šato, rudenį moteris ypač puošia įvairiais gyvūnų raštais marginti aukštakulniai, kuriuos priklausomai nuo progos ir aplinkybių galima pasirinkti tiek uždaresnius, tiek atviresnius.

„Žaismės jūsų stiliui gali suteikti ir pasirinktas kulniuko tipas – jei batai kasdienai, tiks su stambesniu, jei šventei – plonesniu kulniuku. „Europoje“ įsikūrusiame „Batų centre“ pastebėjau aukštakulnių tiesiog kiekvienos skoniui, tuo tarpu „Premium“ ir „Michael Kors“ nustebino savo kolekcijos elegancija. Nepamirškite – kiekvieną mūsų sutinka pagal batus, todėl jiems nereikėtų taupyti“, – sako J. Šatas.

 

 

Elegantiška avalynė diktuoja ir elegantiškus aksesuarus, todėl ir rankinę stilistas rekomenduoja šiuo atveju rinktis ne pagal patogumą, bet pagal stilių. „Rankinės su grandinėle vietoje petnešos – vis dar sezono hitas, kaip ir skirtingi jas dekoruojantys papuošimai. „Michael Kors“, atrodytų, visiems padiktavo, kad stilingos rankinės yra puoštos akį traukiančiomis sagtimis ir spalvingais raštais. Tuo tarpu „Coccinelle“ subtiliai primena, kad geras skonis yra subtilus, ir siūlo savo rankinę išsirinkti iš visos eilės klasikinio stiliaus variantų“, – sako J. Šatas.