Valentino diena: kaip nustebinti vyrą?

Nenumaldomai artėja Valentino diena. Tai dar viena nuostabi proga praleisti dieną su mylimu žmogumi, jį stebinti, keistis mielomis dovanėlėmis. Tad kaip šį kartą nustebinti mylimą vyrą?

 

Valentino dienos dovanos JAM

Net jei dovanojimas yra judviejų meilės kalba, yra tikimybė, kad Jums vis tiek sunku rasti geriausią dovaną mylimajam, ir nesvarbu, ar jis Jūsų vyras ar šviežia meilė. Iššūkis: norite kažko tokio unikalaus ir nuoširdaus kaip Jūsų meilė, bet vis tiek pakankamai praktiško, kad nedulkėtų stalčiuje? Štai TOP 5 geriausios Valentino dienos dovanos jam, kurios pavergs širdį.

 

  • Dovanų rinkinys JAM. Taip, įspūdžio dovanos yra geriausia, ką galima padovanotint, neturint konkrečių idėjų. Tai rinkinys, kuriame vyras ras net keletą įvairių pasirinkimų: nuo masažų ir SPA iki ekstremalių pojūčių.
  • Masažas ir SPA procedūros. Tai patiks kiekvienam mėgstančiam romantiką bei ramų laiką. SPA gali būti skirtas arba tik jam, arba judviems kartu, tad tai dovanojančiojo sprendimas.
  • Nakvynė dviems. Jei pavargote nuo rutinos, miesto šurmulio arba tų pačių keturių sienų, siūlome dovanoti nakvynę dviems kitame mieste, kurorte, o gal net vienkiemyje miške, kur Jūsų niekas netrukdys ir neblaškys.
  • Ekstremalus pasivažinėjimas. Kiekvienas vyras bent kiek mėgstantis ekstremalius pojūčius apsidžiaugs gavęs pasivažinėjimą keturračiu, Ferrari ar kitu prabangiu automobiliu. Taip pat galima vyrą nustebint pasivažinėjimu tanku! Tad variantų yra apstu.
  • Vakarienė arba degustacija. Į vyro skrandį – per širdį, tad ir padovanoti įdomią, neragautą degustaciją – išties puiki idėja. Taip pat jei degustacijos nedomina, galima įteikti romantišką vakarienę prabangiame restorane, o galbūt priešingai – gamtoje suorganizuoti unikalų vakarą su pačios pagamintais patiekalais.

 

Filmų vakaras

 

Jūs – tikrai ne pirmi ir ne paskutiniai, kurie Valentino dienos vakarą mėgaujasi geru, kokybišku filmu. Tad štai TOP 3 geriausi ir romantiškam vakarui tinkantys filmai, kurie patiks tiek merginai, tiek vaikinui.

 

  • „365 dienos“ – tai lenkų kūrybos filmas, kuris nustebino visą „Netflix“ bendruomenę. Tai erotika paremtas filmas, kuris tikrai užkaitins Jūsų vakarą.
  • „Taip gimė žvaigždė“ – 2018 m. išleistas filmas, kuriame vaidina du puikūs aktoriai – Lady Gaga ir Bradley Cooper. Tai filmas – privertęs pravirkti ne tik merginas.
  • „Užrašų knygelė“ – legendinis, vienas gražiausių, romantiškiausių ir jautriausių filmų, kuris, nors pasaulį išvydo dar 2004 m., iki šiol neapleidžia geriausių filmų sąrašo.