Kaip gražiai aprengti vaiką?

Šiais laikais surasti stilingų drabužėlių vaikučiams tikrai nėra sunku, tačiau kur kas sudėtingesnė užduotis – užtikrinti, kad parinkti rūbeliai būtų patogūs ir ilgaamžiški. Tad jeigu norite, kad mažylių apranga pasižymėtų būtent tokiomis savybėmis, pildydami jų spintas, turėtumėte atsižvelgti į šiuos patarimus.

 

SVARBIAUSIA – AUKŠTA KOKYBĖ IR KOMFORTAS

 

Ieškodami drabužėlių vaikams, pirmenybę turėtumėte teikti aukštos kokybės audiniams – iš jų siuvami rūbai pasižymi ilgaamžiškumu. Bene geriausiai mažylių poreikius patenkintų natūralios medžiagos (linas, medvilnė, vilna ir kt.) – jos ne tik išsiskiria savo tvirtumu, bet ir užtikrina maksimalų mažylių komfortą.

 

Šie audiniai yra itin minkšti, tinkami net ir alergiškiems ar jautresnę odelę turintiems mažyliams, o kadangi medžiagos puikiai kvėpuoja, tokie drabužiai tinka net ir ypatingai karštomis dienomis. Lininiai drabužiai tiks ir tuomet, kai norėsis, kad vaikutis būtų dailiai papuoštas – dabar šių drabužių pasirinkimas itin platus, todėl juos pritaikysite ir šventei, ir kasdienybei.

 

NEBESIJAUDINKITE DĖL GREITO IŠAUGIMO

 

Ne paslaptis, jog mažyliai labai greitai auga, o mes, siekdami praktiškumo, dažnai perkame jiems dydžiu ar net keliais didesnius drabužėlius. Visgi, toks sprendimas tikrai neprideda nei grožio, nei komforto – tokie rūbeliai greičiau atrodo tarsi pasiskolinti. Tačiau išeičių šiuo atveju galima surasti – vieną iš jų siūlo Kyta.lt el. parduotuvė, pateikusi savo klientams nemokamo prisiuvimo paslaugą.

 

Jos esmė paprasta: tie, kurie perka drabužėlius šioje parduotuvėje ir naudojasi jos lojalumo programa, bet kada gali kreiptis dėl rūbelių atnaujinimo. Priklausomai nuo situacijos, juos galima susiūti, atgaivinti, prailginti kelnių vaikams klešnes ar rankoves, todėl nebereikia svarstyti, ką daryti, kai vaikutis drabužius išauga.

 

KOKIAI PROGAI REIKALINGI DRABUŽIAI?

 

Norėdami nepasiklysti tarp gausaus rūbelių pasirinkimo, turėtumėte atsakyti į klausimą, kur drabužiai dažniausiai bus dėvimi. Pavyzdžiui, jei ieškote aprangos laisvalaikiui, daugiausiai dėmesio reikėtų skirti patogumui – vaikiški drabužiai turėtų būti lengvi, laisvai krentantys ir nevaržantys mažylio judesių. Tam puikiai tinka laisvalaikio kostiumai berniukams, mergaitėms, džemperiai, žavios kelnytės ar leginsai.

 

Tuo tarpu šventėms prireiks gerokai puošnesnių drabužėlių: mergaitėms turėtų patikti elegantiškos, vaikiškos suknelės internetu iš kyta.lt. Berniukams pats metas pradėti pratintis prie žavingo kostiumo. Nepamirškite atsižvelgti ir į metų laiką bei būsimą šventės vietą: nuo to taip pat priklausys Jūsų pasirinkimai.

 

NEIGNORUOKITE VAIKUČIO NUOMONĖS

 

Visapusiškai patogiai mažylis jausis tik tuomet, jei jo garderobas patiks jam pačiam, todėl ūgtelėjusių atžalėlių būtinai turėtumėte paklausti, ką jie mano apie vieną ar kitą rūbelį. Nors gali pasitaikyti šiokių tokių kaprizų, visuomet galite surasti kompromisą tiek dėl spalvos, tiek dėl paties modelio – pasirinkimo procesas dėl to taps tik dar įdomesnis!

 

Pritaikę šiuos patarimus pirkimo procese, kur kas lengviau išrinksite mažiesiems dailius drabužius. O kai spintoje vyraus vien tik stilingi rūbeliai, sukurti mielą derinį ir gražiai aprengti vaiką taps malonia ir lengvai įveikiama užduotimi!

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.