5 min. mankšta pilvo presui

Labas!

 

Su Naujaisiais Metais! Linkiu visiems atrasti vidinę ramybę, energiją skirti geriems dalykams ir užsibrėžtiems tikslams pasiekti. Būkit laimingos ir laimingi!

Kasmet didžioji dalis mūsų pradeda dėliotis metų tikslus. Ne išimtis ir aš. Prisipažinsiu, pati dar nesusidėliojau savo tikslų sąrašo, bet prisimenu save pernai, kai norėjau: daugiau šypsotis, daugiau skaityti, mažiau vartoti alkoholio, sportuoti ir sulieknėti. Apie tai ir šis trumpas įrašas.

Pripažinkime, dažna mūsų svajojame apie plokščią pilvuką. Naujieji Metai ir nauji metų tikslai dar labiau tai įtvirtina.

Naujais Metais pradedame ieškoti įvairiausių patarimų, kaip sulieknėti, dažnai imamės ne pačių geriausių (ir saugiausių) priemonių. Bet esu tikra, jog jei kasdien skirtume bent po 5 minutes pilvo preso pratimams, valgytume sveikiau – turėtume tobulą pilvuką iki vasaros sezono!

Man pačiai šie – 2020-ieji metai yra vaikelio laukimo metas, todėl apie pilvo presą nebesvajoju ir tokio tikslo šį vakarą tikrai neišsikelsiu 🙂 Palieku šią svajonę kitai vasarai 🙂

Dalinuosi savo video atradimu. Gal padės Tau!

 

 

XOXO,

Ieva – The Monday Girl

Draugaukim Instagrame: I_am_Monday_Girl