Dr. Brandt – mano mėnesio atradimas

Aukštos kokybės veido kremams ir priežiūros priemonėms negailiu pinigų. Kodėl? Nes mano oda itin jautri ir renkuosi produktus, kuriuos man rekomenduoja specialistai. Taip atradau Dr. Brandt prekinio ženklo produktus. Dalinuosi savo TOP pasirinkimais!

 

Veido kremas su hialuronu

Man tai tobulas pasirinkimas, nes neapsunkina odos, lengvai įsigeria, skaniai kvepia, o oda pilna drėgmės.

Dr. Brandt veido kremas su hialuronu yra kasdieninis drėkinamasis kremas su daugybe drėkinančių HA4 komplekso ingredientų ir 5 peptidais, skirtas padėti atstatyti veido tūrį, užtikrinantis iki 72 valandų drėkinimą.

Kai mūsų oda pradeda raukšlėtis, glebti ir prarasti elastingumą, kontūrai tarsi išsilygina ir nublanksta, o veido apimties praradimas vis labiau matomas veidrodyje. Šis Dr. Brandt veido kremas su hialuronu yra papildytas ne viena, o keturiomis hialurono rūgštimis, siekiant stipriai padidinti tūrį. Išskirtinis HA4 kompleksas hidratuojasi keliais lygiais, todėl padeda užpildyti raukšles, pritraukdamas ir sulaikydamas vandenį,  suteikdamas odai greitą drėkinimo ir putlumo efektą. Penkių peptidų mišinys taip pat padeda iš naujo tankinti odą ir pagerinti veido raukšlių bei kontūrų išvaizdą, o užpatentuotos, apimtį atstatančios sferos suteikia greitus ir matomus rezultatus bei dar labiau ištaiso suglebusios odos išvaizdą. Gaivus gelis-kremas yra tarsi jaunystės purslas Jūsų veido spalvai, todėl oda atrodo švelni, stangri ir lygi.

 • Išsaugokite drėgmę iki 72 valandų.
 • Vizualiai iš naujo suteikite apimtį ir putlumą, išgaukite jaunatvišką įvaizdį.
 • Pagerinkite išraiškos linijų ir raukšlių išvaizdą*.
 • Padėkite odai maksimaliai padidinti natūralią hialurono rūgštį.
 • Padenkite odą sluoksniu, panašiu į aksomą, puikiai tinka kaip makiažo pagrindas.

Pagrindinės veikliosios medžiagos:

 • daugkartinis drėkinamasis HA4 kompleksas: keturi skirtingi hialurono rūgšties variantai hidratuojasi keliais lygiais ir užpildo beveik visas raukšles, pritraukdami ir sulaikydami vandenį;
 • 5 peptidai: padėkite iš naujo tankinti odą ir pagerinti veido raukšlių bei kontūrų išvaizdą;
 • tūrinės mikrosferos: pažangi  sistema, kuri nusėda, o  mikrosferos prilimpa ant įgaubtų sričių, užpildydamos odą atnaujinto tūrio išvaizda ir suteikdamos švytėjimo.

Ši kosmetika sukurta mokslininkų, tad tyrimai visuomet yra būtini, norint užtikrinti, jog rinką pasiekia tik kokybiški ir veikiantys gaminiai. Gamintojas dalinasi tyrimų rezultatais:

PO 15 minučių:

 • 100 % savanorių teigė, kad linijos ir raukšlės tapo mažiau matomos**;
 • 100 % savanorių teigė, kad sumažėjo juoko raukšlės**;
 • 97 % teigė, kad oda atrodo lygi ir elastinga***.

PO 1 NAUDOJIMO SAVAITĖS:

 • 100 % savanorių teigė, kad sumažėjo raukšlių ir raukšlelių gylis****;
 • 94 % teigė, kad oda atrodo putlesnė***;
 • 83 % teigė, kad produktas užpildo raukšleles ir raukšles***.

 

Daugiau jokių porų – Dr. Brandt Vacuum Cleaner

Mano veido odos poros yra itin linkusios kimštis. Būtent todėl pas kosmetologę turiu lankytis kas 3-4 savaites. Šis porų valiklis leidžia mano odai ilgiau išlikti švariai. Tai unikalus produktas, analogų neturintis kosmetikos rinkoje. Speciali valanti formulė su salicilo ir glikolio rūgštimis, išvalo odos nešvarumus ir inkštirus.

1. Salicilo rūgštis ir irisų ekstraktas pašalina negyvas ląsteles, šveičia, mažina inkštirus, neleidžia kimštis poroms.

2. Glikolio ir alfahidroksi acid rūgštys, išgautos iš cukranendrių šveičia ir minkština odos tekstūrą. Išlaiko sveikos odos balansą.

3. Mineralinės pudros ekstraktas sugeria odos riebalų perteklių. 4. Eijitsu Rose ekstraktas, sutraukia ir šviesina išsiplėtusias poras.

Įdomus ir šio produkto naudojimas, kuris įgauna mėlyno dangaus atspalvį ir pradeda šaldyti odą. Po 5-10 min. odą reikia nuplauti drungnu vandeniu.

 

Jei būčiau atradusi šiuos produktus anksčiau – be abejo, tai būtų tapę mano metų atradimu. Tačiau geriau vėliau, nei niekada. Tiesa? 🙂