Kovas – moterų mėnuo. Palepinkite save

Vakarai ilgėja, o saulė mus vis labiau lepina. Ateina pavasaris. Pavasaris man visad asocijuojasi su pabudimu, atgimimu, žaluma ir moters diena. Kovas – moterų mėnuo, todėl palepinkime save grožio procedūromis, gėlėmis ir dovanomis. Štai keletas leidyklos SEIK idėjų.

 

100 dalykų, kuriuos kiekviena moteris turėtų būti bent kartą padariusi

 

 

Ši knyga – tai mažas vadovas, kupinas tau atvirų galimybių: įžūlių, pašėlusių ir neapsakomai moteriškų. Pasiruošk: būk moterimi, kuria visada norėjai būti!

Be to, Vokietijoje šios knygos parduodama daugiau nei 40 tūktstančių egzempliorių kasmet!

 

Monday Girl: Mano patarimas – išlaisvink save! O ši knyga bus lyg gidas.

 

Meilė sau dienoraštis #Happyjournal

 

 

Kada buvo paskutinis kartas, kai iš tiesų rūpinaisi savimi? Mes kalbame ne apie vieną veido kaukę ar pagulėjimą vonioje, bet apie kasdienes veiklas. Jeigu nori turėti pakankamai jėgų kasdienėms užduotims, visada pirma turi pagalvoti apie save. TU ESI PATI SVARBIAUSIA SAU!

 

  • Dienoraštyje rasi po vieną didesnį pratimą kiekvienai savaitei ir mažesnius klausimus likusioms savaitės dienoms. Pratimai yra paprasti, tačiau jie skatina geriau elgtis ir galvoti apie save.
  • Kasdien užrašyk dalykus, kurie tave pradžiugino, dėl ko jauteisi dėkinga, kokio džiugaus momento nenorėtum pamiršti?
  • Atsakyk klausimus, skirtus savianalizei: kas tave įkvepia? kas tave visada prajuokina? kokia buvo geriausia diena tavo gyvenime?
  • Išsikelk tikslus ir po metų peržvelk, ką pavyko įgyvendinti.

 

Monday Girl: Tūkstantį kartų sakiau ir sakysiu, kad aš esu 100% įsitikinusi, kad tik mylėdama/s save gali mylėti ir kitus. Tačiau neretai pasitaiko, kad užsisukę kasdienos rutinoje patį pirminį žmogų – SAVE – pamirštame. Tad, pildykite dienoraščio lapus ir kasdien vis plačiau atverkite savo širdį sau.

 

Draugės amžinai – draugių knyga

 

 

Ši atsiminimų knygelė skirta dalintis su draugėmis ir pripildyti ją atsiminimais bei paslaptimis.

 

Draugės atsako smagius klausimus:

– apie save (ką labiau mėgstu, koks mano mėgstamiausias filmas ar knyga);
– apie knygelės savininkę (į kokią aktorę aš panaši, ką galvojai apie mane, kai mes susipažinome);
– apie draugystę (kas draugystėje tau svarbu, koks mėgstamiausias mūsų draugystės momentas).

 

Užpildyk šią knygą ir duok ją savo draugėms. Liksi maloniai nustebinta, kai paaiškės kaip skirtingai tave mato draugės ir kokių smagių prisiminimų jos turi. Šioje knygoje parašyti prisiminimai liks jums amžinai ir bus neįkainojami.

 

Monday Girl: Kas labiausiai paguodžia? Draugės! O atsiminimai tik sušildys 🙂 Bent jau mano paauglystės laikais savadarbės atsiminimų knygos buvo MUST HAVE. Ir kaip norėčiau dabar jas pavartyti! Tačiau laikai ir draugai keičiasi. Tad kodėl gi neapsikeitus gražiais žodžiais su draugėmis?

 

Daugkartinė medvilninė veido kaukė – SELF LOVE

 

 

SEIK komanda tiki, kad kiekviena diena turėtų būti pilna nuotykių. Net ir šiais, kitokiais nei įprastai laikais, mes išliekame džiaugsmingi ir nuotaikingi kaip iki šiol. Nervarbu ar keliauji susitikti su draugu, ar važiuoji viešuoju transportu, ar keliauji aplink pasaulį – turėk keletą daukartinių kaukių su savimi. Kaukės yra tobulos formos ir puikiai uždengia burną, nosį ir smakrą.

 

Monday Girl: realybė tokia – kad turime saugoti save ir kitus. Būkime atsakingi ir dėvėkime kaukes. Taip parodome pasauliui, kad mylime save ir kitus.

 

 

Merginos ir moterys – būkit laimingos, mylinčios ir mylimos. Pradėkim nuo savęs! 🙂 Su Kovo 8-ąja.