Serialai apie advokatus. Mano TOP 6

Labas! Kai paskutinį kartą buvau pokalbyje dėl darbo, manęs paklausė „Ką veiktum jei dabar turėtum dvi laisvas valandas?“ ir aš nedvejodama su šypsena pasakiau „Žiūrėčiau serialus“. Tą darbą aš gavau (ne dėl to, kad mėgstu serialus, bet gal todėl, kad buvau atvira 🙂 ). Turiu prisipažinti, aš esu serialų maniakė, o ir jų spektras itin platus – nuo SEKSO IR MIESTO ar DRAUGŲ iki serialų apie vilkolakius ir zombius. Tiesa, jei kalbam apie zombius, tai vengiu tų su daug kraujo, nėra baisu, bet man tiesiog fui žiūrėti tokius.

 

Mėgstu tokius serialus, kuriuose yra spendžiamos bylos, tokie kaip CSI, Rosewood, Sherlokas Holmsas ir pan. Bet šiandien dalinuosi savo TOP 6 serialais apie advokatus ir jų sprendžiamas bylas. O jei šalia jų ir meilės linija… 🙂

 


 

1. Kostiumuotieji (Suits)

 

IMDB reitingas: 8,5/10.

Sezonai: 9

 

 

Kostiumuotieji. STOP KADRAS youtube.com

 

Bėgdamas nuo policijos ir apsimetęs advokatu Maikas Rosas (Patrick J. Adams) netyčia atsiduria darbo pokalbyje su Harviu Spekteriu (Gabriel Macht), vienu geriausių advokatų Niujorke. Harvis pasamdo nerealiai puikią atmintį turintį Maiką, o tuomet prasideda linksmybės ir puikus jųdviejų kaip advokatų tandemas.

 

Šis serialas man labai patinka dėl kiekvienoje serijoje sprendžiamų naujų bylų, paraleliai vykstančių valdžios ir meilės peripetijų bei nuostabios aprangos. Ypač merginų. Aš nesu didelė madistė, pati renkuosi džinsus ir džemperius, bet paganyt akis į gražią aprangą man labai patinka 🙂  Be to, turbūt, ne paslaptis, jog šiame seriale nemažai sezonų vaidino ir pati Meghan Markle.

 

 

2. Gera žmona (The Good Wife)

 

IMDB reitingas: 8,3/10

Sezonai: 7

 

Gera žmona. STOP KADRAS youtube.com

 

Alicija – gera žmona savo vyrui, buvusiam valstijos advokatui, kuri jį nuolat palaiko net po išaiškėjusios neištikimybės. Po itin žeminančio sekso ir korupcijos skandalo, jis sėdo į kalėjimą. Neturėdama kur dėtis, ji prisimena, jog pati kažkada buvo advokatė ir pradeda savo karjerą pas buvusią studijų laikų meilę. Kritikai ir žiūrovai itin vertino šį serialą, taip pat jis yra gavęs ir kelis apdovanojimus.

 

Seriale man netrūko įtampos, meilės reikalų, intrigų ir kaskart vis naujų bylų. Rodės kaskart „sergu“ už Alicijos pergalę. Tikrai labai rekomenduoju šį serialą 🙂

 

 

3. Tiesos našta (Burden of Truth)

 

IMDB reitingas: 7,3/10

Sezonai: 3 (laukiamas 4)

 

Tiesos našta. STOP KADRAS youtube.com

 

Pirmame sezone viskas prasideda tuo, jog  advokatė Joanna Hanley grįžta į savo gimtąjį miestelį nagrinėti merginų, kenčiančių nuo paslaptingos ligos. Na, o ten išaiškėja dar daugiau paslapčių supusių jos šeimą ir miestelį. Vienas sezonas = viena pagrindinė byla, tačiau kiekviena serija mane intrigavo ir norėjosi dar ir dar. Sako, jog bus ir ketvirtas sezonas, beliko jo sulaukti.

 

Be to, nepaminėjau, bet šiame seriale vaidina pagrindinė Gražuolės ir Pabaisos (Beauty and the Beast) serialo aktorė Kristin Kreuk. Jei nematėte šio serialo – irgi rekomenduoju!

 

 

4. Gera kova (The Good Fight)

 

IMDB reitingas: 8,3/10

Sezonai: 4 (laukiamas 5)

 

Gera kova. STOP KADRAS youtube.com

 

Šis serialas yra Gerosios žmonos tęsinys, kur pagrindinė herojė jau nebe Alisa, o jos buvusi vadovė, o vėliau ir partnerė Diana Lokhart (akt. Christine Baranski).

 

Į finansinę krizę patekusi moteris netenka visų savo pinigų, o kilęs skandalas sugriauna ir jos krikštaduktės, advokatės karjerą pradėjusios Majos (akt. Rose Leslie) reputaciją. Abi moterys pradeda naują verslą – teisininkų įmonę, kur kartu su jomis darbus tęsia ir dalis aktorių iš serialo „Gera žmona“. Šiame seriale intrigų taip pat netrūksta!

 

 

5. Iš kojų verčianti Diva (Drop Dead Diva)

 

IMDB reitingas: 7,4/10

Sezonai: 6

 

Iš kojų verčianti Diva. STOP KADRAS youtube.com

 

Šį serialą žiūriu dabar, jei dar turiu jėgų užmigdžiusi vaiką žiūrėt į ką nors arba, kai naktį nebeužmiegu. Lengvas ir nieko neįpareigojantis serialas. Kiekviena serija – vis nauja byla. Paraleliai vystomas siužetas su pagrindinės herojės gyvenimu. Ji – tai manekenė, kuri patekusi į avariją žuvo, tačiau prisikėlė kito žmogaus (apkūnios advokatės) kūne. Atmintis ir mąstymas – modelio, o protas – advokatės. Tai puikiai koreliuoja tarpusavyje ir padeda laimėti bylas.

 

Negana to, kartu su ja, toje pačioje advokatų kontoroje dirba jos (buvęs?) sužadėtinis, tačiau tiesos, kad ji gyva tik kitame kūne niekam pasakyti negali. Šiuo metu žiūriu tik pirmą sezoną, bet jų iš viso net 6!

 

 

6. Jaunieji advokatai (For the People)

 

IMDB reitingas: 7,2/10

Sezonai: 2

 

Jaunieji advokatai. STOP KADRAS youtube.com

 

Ką tik studijas baigę jaunieji advokatai, pasidalinę į dvi stovyklas (advokatų kontoras) konkuruoja tarpusavyje. Kaip ir prieš tai serialuose – kaskart vis naujos bylos, tačiau lygiagrečiai pinasi ir advokatų gyvenimai.

Šiuo metu taip pat žiūriu tik pirmąjį sezoną. Jis nėra toks lengvai žiūrimas, kaip pavyzdžiui Drop Dead Diva, tačiau vis tiek – pateko prie mano TOP.


 

O kokius serialus apie advokatus esat matę jūs?

Lauksiu Jūsų žinučių ir bendraukim Instagram – I_am_MondayGirl

 

 

XOXO

Ieva – Monday Girl