11 dalykų, kurie pasikeičia, kai vyras augina barzdą

ŽMONĖS LIEČIA TAVO VEIDĄ

 

Barzda ant vyro veido veikia maždaug  taip pat, kaip nėščios moters pilvukas. Visi aplinkiniai nori liesti tavo barzdą, glostyti kaip kokį egzotišką kačiuką.

 

TAU NIEŽTI BARZDĄ

 

Kažkuriuo momentu, auginant barzdą, jums ims niežėti odą. Tu gali naudoti odai skirtus vaistus nuo niežėjimo. Nepasiduok augindamas barzdą. Tas nemalonus jausmas greitai taps praeitimi.

 

ATRODYSI IŠMINTINGESNIS

 

Augindami barzdą sudarysite protingesnio vyro įvaizdį. Belieka tik laukti, kol kažkas užduos itin protingą klausimą. Ieškodamas atsakymo, švelniai patempkit barzdą, taip parodydamas, kad esi giliuose apmąstymuose. Tai suveikia kaskart, nebent tu visai nenutuoki apie ką kalbama. Tuomet atrodysi kvailai.

 

TU TAPSI APSĖSTAS KITŲ BARZDOMIS

 

Tau atrodys nuostabios visos laidos, rodomos per TV, kur filmuojami vyrai auginantys barzdas. Tu norėsi turėti tokią pat barzdą. Kad to pasiektum, tu net pradėsi pirkti žurnalus, kuriuose rašoma, kaip užsiauginti tobulą barzdą. Aplinkiniams atrodys, kad elgiesi kaip paauglė, tačiau tau atrodys, kad esi hipiškiausias vyras.

 

BARZDOJE TAU UŽSTRIGS MAISTAS

 

Vieną dieną tu suprasi, kad kažkas iš maisto likučių užstrigo tavo barzdoje. Ei, tai juk atrodo juokingai, ar ne? Nuo to momento tavo gyvenimas pasikeis. Tu pradėsi daryti eksperimentus su daiktais, kurie gali įstrigti barzdoje.

 

DAUGIAU JOKIŲ NEMALONIŲ POKALBIŲ

 

Nėra nieko nemaloniau, kaip stoviniuoti aplinkui neturint apie ką kalbėti. Barzdos dėka daugiau to nebebus. Beveik 99 % jis ar ji pradės su tavimi pokalbį ir beveik 100 % pokalbio metu paklaus apie auginamą barzdą.

 

ŽMONĖS PERKA TAU RETAS DOVANAS

 

Kai tu pradedi auginti barzdą, kiti žmonės būna taip pat apsėsti minties apie tavo barzdą. Tai ne tik apie barzdos lietimą, jie pradeda dovanoti tau dovanas susijusias su tavo barzda.

 

TAVO BARZDA TAPS RUSVA

 

Gali būti, kad kažkuriuo momentu tavo barzda taps rusva. Net jei tu esi blondinas ar brunetas. Neverta nerimauti dėl saulės ir panašių dalyvių, tiesiog didžiuokis tuo ir prisimink, kad kiekvienas savyje turi šiek tiek rusvumo („ryžumo“).

 

ŽMONĖS DALINASI BARZDŲ ISTORIJOMIS

 

Dabar, kai tu turi barzdą, kiekvienas vyras norės žinoti tavo barzdos atsiradimo istoriją. Jie pasakos, kaip jiems sekėsi ar nesisekė auginti barzdą. Ar kaip niežtėjo barzdą. Kaip jų merginos nekentė barzdų. Ar kaip jie tapo seksualesni. Tu supratai idėją. Tiesa ta, kad jie turbūt pavydi tavo nuostabios barzdos.

 

TAU NEBEREIKS DOKUMENTŲ

 

Augindamas barzdą atrodysi vyresnis. Tai bus tavo privalumas perkant alų ar vairuojant automobilį neturint tam teisių. Nei vienas neprašys dokumentų žmogaus, kuris turi barzdą. Tai gali būti tiek teigiamas, tiek neigiamas dalykas, priklausomai nuo to, kiek tau metų.

 

TU PAMIRŠTI, KAIP TU ATRODAI

 

Kai tu galiausiai nuspręsi nusiskusti (ar matysi senas savo nuotraukas), tu suprasi, kad nebepameni, kaip atrodo tavo tikrasis veidas. Ar tavo veidas visada buvo toks apvalus? Kas čia per raudonos dėmelės? Laikas atsiauginti barzdą.