Dienos horoskopas: birželio 10 d.

Avinas

 

Galite sulaukti netikėtų naujienų, dėl kurių gali tekti keisti artimiausius planus. Šiandien tiks vadovautis įkvėpimu, pasiduoti impulsui. Vakarą praleiskite namie. Pasistenkite anksčiau eiti ilsėtis.

 

Jautis

 

Nepersistenkite, dirbtinai neskubinkite įvykių nei veikloje, nei asmeniniame gyvenime. Daug nenorėkite, tai padės jus apgauti. Vakaro griežtai neplanuokite: galimi nuo jūsų nepriklausantys pokyčiai.

 

Dvyniai

 

Šaunus laikas, tiesa, teks pasikliauti vien savo jėgomis: jei ir sulauksite pagalbos, tai paskutinę akimirką, kai to nebereikės. Kovokite už teisųjį reikalą, tačiau jei nesate dėl ko nors tikri, jei dvejojate, ar eisite iki galo, geriau atsitraukti.

 

Vėžys

 

Neblogas metas reikalams, susijusiems su gyvenamąja vieta, nekilnojamuoju turtu, tvarkyti. Galite sulaukti užtarnautos pagalbos iš žmogaus, kurio nepažįstate ar kurį jau pamiršote.

 

Liūtas

 

Gerojo atsitiktinumo metas, kai verta rizikuoti: drąsiai, ryžtingai atsisakykite to, kas trukdo sėkmei. Venkite aiškintis santykius su artimaisiais, šiandien kompromisą tarp teisybės ir principų rasti nebus paprasta.

 

Mergelė

 

Įkvėpimo metas, tad nedarykite nieko, ko nesinori. Bus palanku užsiimti namų, šeimos reikalais. Tai tinkama proga spręsti bendravimo problemas namuose, aiškintis susikaupusius nesklandumus, vėliau geriau to nedaryti.

 

Svarstyklės

 

Naudingas metas, jei esate ne vieni: sėkmė per partnerius, sutuoktinį, draugus. Vakaras intriguojantis ir jis praeis smagiai, jei nesivelsite į naujas pažintis, tiek draugiškas, tiek romantiškas.

 

Skorpionas

 

Geras laikas tarnybiniams reikalams tvarkyti, ieškoti naujos darbo vietos, darbo sutarčiai pasirašyti. Pasistenkite nesusivaidyti su antrąja puse.

 

Šaulys

 

Aplinkybės jums palankios. Jei paisysite partnerių, sutuoktinio, mylimo žmogaus nuomonės, galite rizikuoti. Tai geras metas keblioms juridinėms problemoms spręsti.

 

Ožiaragis

 

Vis dar sudėtingas laikas ir tik vakare pasijusite geriau. Venkite ginčų su draugais, mylimu žmogumi, vaikais. Galimos nenumatytos išlaidos.

 

Vandenis

 

Likite principingi, venkite dviprasmybių, rinkitės ką nors viena. Atidžiau vertinkite gautus pasiūlymus, pamokymus, taip pat užsimezgusias pažintis. Beje, jums svarbūs reikalai pajudės sparčiau, jei šiandien pasikalbėsite su reikalingais žmonėmis.

 

Žuvys

 

Venkite kategoriškų, vienareikšmiškų sprendimų, ypač susijusių su karjera. Jei kilo reikalas pasikalbėti su vadovu apie finansinius reikalus, atidėkite tai rytdienai. Jei esate susipykę su tėvais, nepraleiskite progos taikytis.

 

 

Šaltinis: www.vytautus.com

Sorry, no posts matched your criteria.