Dienos horoskopas: birželio 9 d.

Avinas

 

Subtiliau reikškite nepasitenkinimą, jei kažkas netesės duoto pažado ar vilkins svarbų reikalą. Nepykite dėl konstruktyvios kritikos.

 

Jautis

 

Galite pasiduoti keistai įtakai, paminti kokius nors savo ar bendruosius principus. Gali apimti abejonės dėl neaiškios situacijos asmeniniuose santykiuose ar darbe. Neįsivelkite į intrigas.

 

Dvyniai

 

Nors įtemptai darbuositės, bet jūsų darbas bus įvertintas silpniau nei tikitės. Jeigu jums pavyks atgauti skolą, tai sutaupyti, išlaikyti tuos pinigus bus sunku.

 

Vėžys

 

Tikriausiai gyvenimas vers labiau taupyti, nuolat skaičiuoti pajamas bei išlaidas. Vykdykite finansinius įsipareigojimus, jei jų turite.

 

Liūtas

 

Teks imtis reikalų, kur reikia intensyviai bendrauti su žmonėmis, reklamuoti. Regis, jus žeis bet koks abejingumas, jūsų pastangų ignoravimas. Nederėtų graužtis, jei jūsų nesupranta kai kurie žmonės.

 

Mergelė

 

Jūsų mintys šiandien daugiausia suksis apie šeimos reikalus, pinigus. Artimo žmogaus problema gali tapti ir jūsų problema. Kažkas gali prašyti paremti ar tarpininkauti.

 

Svarstyklės

 

Venkite dviprasmiško elgesio su priešinga lytimi. Galite būti neteisingai suprasti ir patekti į keblią situaciją. Per didelis reiklumas neprives prie gero. Labiau pasirūpinkite vaikais, nesumenkinkite jų problemų.

 

Skorpionas

 

Darbo reikaluose jausitės pernelyg kontroliuojami. Senas pažįstamas gali paprašyti pagalbos įsidarbinant, tvarkant turtinius reikalus ir pan. Arba patys dėl to kreipsitės. Palanki reakcija galima, bet negarantuota.

 

Šaulys

 

Tam tikra prasme šiandien galėsite geriau pažinti savo draugus ir mylimuosius bei išsiaiškinti savo jausmus jų atžvilgiu. Jeigu dėl kažko konkuruojate, jūsų galimybės taps gana aiškios.

 

Ožiaragis

 

Būsite gana išradingi spręsdami, kaip racionaliau ir taupiau panaudoti lėšas, nebeeksploatuojamus daiktus.

 

Vandenis

 

Gali būti, kad jums teks atsisakyti kai kurių ambicijų, nes stigs palaikymo, solidarumo. Svarbu neprarasti savigarbos ir autoriteto. Apsiginkluokite kantrybe ir diplomatija.

 

Žuvys

 

Jūsų galva bus užimta svarbiais reikalais. Galimas nelengvas pokalbis su įtakingu asmeniu, politiku. Pasistenkite išlikti korektiški, jeigu teks išklausyti kitokią nuomonę, kritiką. Tam tikras perspėjimas gali būti ne iš piršto laužtas.

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.