Dienos horoskopas: gegužės 2 d.

Avinas

 

Ieškokite pagalbininkų ir labiau pasirūpinkite savo sveikata: darbų krūvis didės. Menkas apsirikimas gali sukelti nemalonumų laviną. Pasistenkite nuo pat ryto sau uždrausti erzintis dėl niekų.

 

Jautis

 

Jums pavyks apie save sutelkti aplinkinius, susitarti, susiderėti. Šiandien būsite tikrai išradingi ieškodami kompromisų, tiesa, jie neturi virsti intrigomis: bet koks sukčiavimas dabar kaipmat atsiskleis, lygiai taip pat ir jūs greitai sugebėsite suvokti, kas jums nesąžiningas.

 

Dvyniai

 

Sudėtingas laikas, kai gresia konfliktai. Pasisaugokite apgaulių, vagysčių.

 

Vėžys

 

Stenkitės apginti savo nuomonę, interesus. Laikykitės savo senų nuostatų, nekeiskite ankstesnių apsisprendimų, kad ir kaip jus mėgintų paveikti aplinkiniai.

 

Liūtas

 

Būsite linkę žavėtis neįgyvendinamomis idėjomis ir net dar blogiau: dėl utopinių tikslų galite imtis nepateisinamos rizikos. Pasistenkite neužgauti kito žmogaus savimeilės bei orumo.

 

Mergelė

 

Pasistenkite į susidariusią situaciją pažvelgti kuo paprasčiau. Pasišnekėkite apie savo problemas su geru draugu. Išeitis gali ateiti netikėtai ir būti kitokia, nei tikėjotės.

 

Svarstyklės

 

Trūks jėgų, laiko, optimizmo, diena tinkama vien poilsiui. Netvarkykite jokių reikalų. Vakaras neblogas pasisvečiuoti pas gerus, senus draugus.

 

Skorpionas

 

Jums gali tekti nemenka atsakomybė, nebus lengva rasti teisingą sprendimą: kam nors vis tiek neįtiksite, kas nors vis tiek piktinsis, reikš pretenzijas, provokuos. Ir vis dėlto laimėsite, nes dabar esate stiprūs ir sugebėsite pakreipti įvykius reikiama linkme.

 

Šaulys

 

Neskubinkite įvykių, kol kas reikia kantriai išlaukti taupant emocines, fizines jėgas bei pinigus. Dabartinės nesėkmės, nuostoliai laikini.

 

Ožiaragis

 

Nepasikliaukite tais, kurie stengsis jums atverti akis, pranešti ką nors sensacinga. Viską tikrinkite patys, netikėkite paskalomis. Saugokitės vagių, nerizikuokite vairuodami ar eidami gatve.

 

Vandenis

 

Netvarkykite dalykinių reikalų, nespręskite karjeros klausimų, tik pakenksite savo ateičiai. Permąstykite senas pamokas ir nebūtinai asmeniškai patirtas. Daugiau laiko praleiskite namuose su artimaisiais.

 

Žuvys

 

Jausitės gerai, būsite stiprūs, tačiau būkite atsargūs ir apdairūs, kad neįsiveltumėte į jokias avantiūras, ginčus su artimais, mylimais žmonėmis: šiandien svarbu laiku sau pasakyti „ne“.

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.