Dienos horoskopas: kovo 13 d.

Avinas

 

Nepalankus metas. Pasiruoškite greitai persiorientuoti tvarkant reikalus, iš anksto apgalvokite, ką darytumėte blogiausiu atveju. Labai nepasikliaukite įtakingo asmens ar draugo pažadais: kuo savarankiškiau šios dienos reikalus tvarkysite, tuo mažiau netikėtumų sulauksite.

 

Jautis

 

Netinka tvarkyti svarbių, ypač piniginių, reikalų: dėl neapdairumo, per didelio patiklumo galite patirti nuostolių. Deja, būsite linkę pasiduoti negerai įtakai.

 

Dvyniai

 

Galvokite, ką šnekate ir ką žadate: galite aiškiai pervertinti savo sugebėjimus, žinias, suklysti dėl svarbių dalykų. Aplinkiniai, ypač mylimas žmogus, taip pat vaikai ryškiai matys jūsų klaidas, trūkumus.

 

Vėžys

 

Siekite kokybės visur: nesiimkite jokių atsakingų darbų supykę ar pavargę, nes būsite linkę daryti smulkių, tačiau apmaudžių klaidų. Būkite pakantesni kolegų, vadovų kritikai, šiuo metu neverta su jais ginčytis.

 

Liūtas

 

Skubėjimu nieko nelaimėsite. Būkite atidesni dirbdami su dokumentais, pasirašydami svarbų dokumentą, skaičiuodami pinigus ir, žinoma, vairuodami automobilį. Venkite ginčų, bet ir neskubėkite pasiduoti jums peršamiems dalykams: verta laikytis savo nuomonės.

 

Mergelė

 

Dalykinėje veikloje nesiimkite nieko svarbaus, kitaip patirsite įvairių nesklandumų, nenumatytų kliūčių, gauti rezultatai irgi netenkins. Būkite atidesni savo vaikų sveikatai, elgesiui ir atkeipkite daugiau dėmesio į jų sąžiningumą.

 

Svarstyklės

 

Neskubėkite žadėti ir įsipareigoti (ypač vaikams ar mylimam asmeniui): būsite gana azartiški ir galite pervertinti savo galimybes. Gali tekti užsiimti savo vaikų problemomis, tvarkyti šeimos reikalus. Jei turite finansinių reikalų su užsieniečiais, būkite apdairesni.

 

Skorpionas

 

Būtina atida. Deja, šiuo metu stigs įžvalgos, apdairumo, teisingos, kompetentingos informacijos. Atidžiau įsiklausykite į išmanančių asmenų pastabas, įspėjimus: tai gali padėti užbėgti už akių naujoms problemoms.

 

Šaulys

 

Nepalankus metas juridiniams reikalams tvarkyti: turite būti apdairesni ką nors pasirašydami, skaičiuodami pinigus. Nepasikliaukite draugais, jais labai nesiremkite, nes ne iš blogos valios jie gali sugadinti gerą reikalą ar paprasčiausiai suardyti dienos planus.

 

Ožiaragis

 

Sudėtingas metas, pavyks ne viskas, ką planuosite: trukdys neaiškios, nesuprantamos kliūtys. Būsite pernelyg įtarūs, tačiau nereikėtų leistis užvaldomiems nepasitikėjimo tais, kuriuos mylite, kurie šalia jūsų. Nugalėkite save ir nepavyduliaukite, neįtarinėkite, nesiaiškinkite santykių, būtent tai padės neprarasti jėgų, orumo ir pasitikėjimo.

 

Vandenis

 

Keblokas metas, jei esate impulsyvūs, jei pirma reaguojate, o paskui pagalvojate, įvertinate. Iš pirmo žvilgsnio viskas gali pasirodyti gerai, tačiau lemtingą akimirką, kai bus vėlu sustoti, ką nors pakeisti, netikėtai kas nors gali pakišti koją ar paaiškėti naujų nepalankių aplinkybių.

 

Žuvys

 

Nereaguokite į provokacijas, ir galbūt diena praeis be nuotykių. Susitelkite: ką darote blogai, ne iš karto suprasite, tačiau aplinkiniai (pirmiausia vadovas) greitai bakstelės į jūsų klaidas, trūkumus. Kad jumis nenusiviltų, nesiimkite nieko svarbaus, viską darykite itin atsakingai.

 

 

Šaltinis:  www.vytautus.com

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.