Dienos horoskopas: kovo 19 d.

Avinas

 

Galimi nuostoliai bei nusivylimai. Saugokite savo sveikatą bei turtą. Netinkamas metas pirkti brangius daiktus, skolinti pinigus.

 

Jautis

 

Turėkite tvirtą nuomonę ir nekeiskite ankstesnių įsitikinimų bei planų dėl išgirstų naujienų, ypač susijusių su mylimu asmeniu ar su pinigais: ne viskas teisybė, ką jums praneša aplinkiniai.

 

Dvyniai

 

Pakaks jaudinimosi dėl vaikų, gali atsinaujinti ir neišspręstas konfliktas su mylimu asmeniu. Mėginkite su jais bendrauti kaip su geriausiais, artimiausiais draugais – tai padės sprendžiant iškilusias problemas.

 

Vėžys

 

Nepervertinkite savo galimybių, nepraraskite jums būdingo įžvalgumo bei atsargumo. Nereikėtų tikėti paskalomis apie mylimą žmogų ar sutuoktinį: galite susipykti, net išsiskirti be rimto pagrindo.

 

Liūtas

 

Neskubinkite įvykių, nepraraskite kantrybės. Nesikarščiuokite dirbdami kasdienius darbus, atlikdami dalykines užduotis.

 

Mergelė

 

Nepriiminėkite jokių atsakingų sprendimų, nes galite supainioti, kas yra kas: ne viskas, kas netikę, taisytina, šalintina, bus kenksminga, o kas priimtina – naudinga.

 

Svarstyklės

 

Turite likti sąmoningi, kitaip įkliūsite į spąstus. Slėpkite paslaptis, saugokite reputaciją, dvasios ramybę, sveikatą bei turtą. Galimi nemalonumai dėl darbo broko, negrąžintos skolos.

 

Skorpionas

 

Jei jūsų norai per dideli, o pretenzijos – neadekvačios, laukia nusivylimas. Kuklūs ir blaiviai save vertinantys asmenys šiandien nesutriks. Būkite atsargesni bendraudami su užsieniečiais.

 

Šaulys

 

Nepasiduokite pagundai susipykti su visais iš eilės aplinkiniais žmonėmis. Jei kils noras pademonstruoti savo jėgą, galimybes bei nepriklausomybę, suskaičiuokite iš pradžių bent iki šimto. Svarbaus klausimo sprendimą geriau atidėti kitai savaitei.

 

Ožiaragis

 

Iliuzijų metas: būkite atidūs, kad nepakenktumėte nei sau, nei tiems, kuriems esate autoritetas, kurie nuo jūsų priklauso psichologiškai ar materialiai. Pasiruoškite tam, kad nelemtas atsitiktinumas gali pakeisti planus. Atidžiau įsiklausykite į draugų nuojautas, užuominas.

 

Vandenis

 

Bus svarbu taupyti jėgas bei laiką, atsirinkti tik tai, kas svarbiausia: viskam neužteks jėgų. Dažniau kreipkitės pagalbos į draugus.

 

Žuvys

 

Nepraraskite saiko, nepervertinkite savo jėgų. Nieko naujo nesiimkite ir venkite konfliktų, siekite įveikti pasipiktinimą.

 

 

 

Šaltinis:  www.vytautus.com

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.