Dienos horoskopas: kovo 5 d.

Avinas

 

Tai gana nepalankus metas. Jei apniktų liūdnos mintis, į jas tiesiog nereikėtų kreipti dėmesio: jūsų nusivylimas, ko gero, jūsų pačių išsigalvojimas. Laukia intriguojantys susitikimai, tik nesureikšminkite šios dienos pažinčių ir įsimylėjimų, tai gali per brangiai kainuoti.

 

Jautis

Neplanuotų susitikimų, netikėtų naujienų metas. Nors diena gana sudėtinga, viskas spręsis jūsų naudai, tad labai neįsitempkite: jei nesulauksite, negausite to, ko tikitės. Šiandien sėkmės pakaks ne tik flirtuojant, bet ir tvarkant reikalus.

 

Dvyniai

 

Puiki proga išspręsti seną problemą, atsiras galimybių kai ką pakeisti jūsų praeityje ir viską pradėti iš naujo: ne tik veikloje, bet ir santykiuose su mylimu žmogumi.

 

Vėžys

 

Nevaržykite savo norų, elkitės pagal įkvėpimą. Diena žada netikėtus, smagius susitikimus, naujas romantiškas pažintis.

 

Liūtas

 

Diena nepalanki veiklai, aktyviai tvarkyti reikalus. Galite būti pernelyg kaprizingi su tais, kurie jus myli, ypač su sutuoktiniu. Vyrams derėtų daugiau dėmesio parodyti šeimos moterims.

 

Mergelė

 

Pasikliaukite vien savimi, ir viskas susiklostys puikiai. Dėl širdies reikalų nepersistenkite: nors būsite populiarūs tarp priešingos lyties atstovų, gali nepavykti laimėti jums patinkančio žmogaus simpatijų.

 

Svarstyklės

 

Negeras laikas priimti atsakingus finansinius sprendimus, kurti verslo planus, nebent jūs pasiruošę labai rizikuoti. Atsargiau su kompiuteriais, elektros prietaisais. Būkite taktiški, nuoširdūs, jei nenorite prarasti įtakos šeimai.

 

Skorpionas

 

Nesistenkite užbėgti įvykiams už akių. Tai laikas, kai pažinsite tikrą draugą, suvoksite tikruosius savo jausmus. Gali sugrįžti senas jausmas kadaise mylėtam žmogumi.

 

Šaulys

 

Geriausia laiką leisti namie ir užsiimti tuo, kas teikia džiaugsmą jums su sutuoktiniu ar mylimu žmogumi. Darbe netikėtai gali paaiškėti, kas slapta dėl jūsų kankinasi. Netikėtumų bendraujant šiandien tikrai pakaks.

 

Ožiaragis

 

Dvilypis metas, kai gerai, kol nieko nejudini, palieki taip, kaip buvę, ypač finansų bei meilės srityse. Mažiau tikėkitės iš mylimo žmogaus ar sutuoktinio, galbūt tuomet ir liksite maloniai nustebinti.

 

Vandenis

 

Nebloga diena dalykiniams pokalbiams, susitarimams, keistis profesine informacija. Neblogas laikas su vadovybe aptarti jūsų karjeros ateitį. Pasistenkite ką nors praktiško nuveikti dėl mylimo žmogaus.

 

Žuvys

 

Galite išgirsti įspūdingų pasiūlymų, ir dalykinių, ir asmeninių, ir tai bus perspektyvu. Beje, tai geras laikas pasakyti antrajai pusei, kad visiškai pritariate jos nuomonei ir ją mylite.

 

 

 

Šaltinis:  www.vytautus.com

Rašyti komentarą

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.