Dienos horoskopas: liepos 3 d.

Avinas

 

Galite nusivilti kai kuriais svarbiais jums žmonėmis, iš kurių tikėjotės finansinės paramos, nuolaidų ir pan. Vienas sumanymas jums kainuos daugiau nei buvote numatę. Kai kurios pagundos provokuos lengvabūdiškus poelgius.

 

Jautis

 

Gali būti, kad iškils svarbių teisinių ar su mokslu, studijomis susijusių klausimų. Tikėtini pokalbiai su mokytojais, įtakingais veikėjais ar užsieniečiais. Tikriausiai atsiras galimybių paįvairinti savo gyvenimą.

 

Dvyniai

 

Ši diena skatins reikalavimų ir pretenzijų augimą. Stengdamiesi kitus perauklėti arba kažkam įtikti, nė nepajusite, kaip persistengsite. Sportuokite ir fiziškai dirbkite su saiku, o bendraukite kuo taktiškiau.

 

Vėžys

 

Šiandien gali užklupti intriguojami pasiūlymai, naujos idėjos. Kažkas nustebins savo originalumu arba netikėtu dėmesiu, atrakcija. Įmanomas keistas nuotykis, spontaniška pažintis.

 

Liūtas

 

Noras įrodyti savo teisumą ar pranašumą gali būti nerealizuotas dėl praleistos galimybės tai padaryti. Venkite stresinių situacijų ir masinio žmonių susibūrimo vietų, saugokitės infekcijų.

 

Mergelė

 

Padidėjęs emocinis jautrumas trukdys sklandžiai tvarkyti susikaupusius reikalus, atsispirti spaudimui, prieštarai, apginti savo nuomonę bei interesus. Įtakingas pažįstamas arba partneris gali neskubėti išpildyti pažado.

 

Svarstyklės

 

Būsite verčiami rūpestingai elgtis su pinigais, atsakingai žiūrėti į pareigas bei pažadus. Tuo bus suinteresuoti ir dalykiniai partneriai, ir aplinkiniai. Galite įsigyti originalų arba visiškai neplanuotą pirkinį.

 

Skorpionas

 

Rytas žada įvairių staigmenų, netikėtų pranešimų ar pavedimų. Popiet jau norėsis, kad įsivyrautų rutina ir niekas netrikdytų. Geriausiai jausitės namuose. Tausokite fizines jėgas ir gerai apgalvokite artimiausius planus.

 

Šaulys

 

Tikėtina diskretiškumo stoka, neatsargumas. Jūsų ambicijos gali susidurti su ne mažesnėmis kitų asmenų ambicijomis. Reikėtų ieškoti kompromiso, mokėti prisitaikyti. Atsargiau elkitės su elektra, technika.

 

Ožiaragis

 

Šiandien svajosite apie romantiškas akimirkas, malonumus. Galite nerūpestingai išlaidauti, vilioti priešingos lyties atstovus, regzti slaptą intrigą. Bet kuriuo atveju turėtumėte patirti kažką intriguojamo. Saugokite vaikus.

 

Vandenis

 

Būsite linkę paaukoti dalį santaupų ūkio pertvarkymui, sveikatos ar grožio atstatymui. Nusimato įdomūs susitikimai su žmonėmis, kuriuos jūs vertinate ir gerbiate. Galimas netikėtas darbo pasiūlymas.

 

Žuvys

 

Gali pasireikšti ekstravagantiški poreikiai, išlaidumas. Antroji pusė gali reaguoti neigiamai, apipilti jus priekaištais. Nusimato nelengvas pokalbis, įtraukiantis ir kitus šeimos narius.

 

 

Šaltinis:  www.vytautus.com

Tau taip pat gali patikti
Sorry, no posts matched your criteria.